Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arthas...

Peppermint

Öne çıkan mesajlar

Monthius said:
Oyunda hiçbirşeyi okumadan "next-next-next-accept-finish" "kill-kill-kill-loot" diye oynayanlara çok acıyorum, vallahi...

Zaten karazhan nedir medivh kimdir moroes medivh'in nesi olur, neden aran shade şeklinde gelmiştir bunları bilmeden oynuyor ya insanlar ki bunların %80 den fazla olduğunu düşünüyorum o yüzden çabuk bıkıp bırakıyorlar oyunu yada lamerlık yapıp istedikleri lootu alamayınca drama yaratıyolar.

Blizz yapımcılarının CE pakedi ile gönderdikleri oyunun yapımı videosunda adamlar zaten oyuncular lore hakkında biraz daha bilgi sahibi olsun diye çalıştık diyorlar ve dikkat ederseniz questler daha akıcı daha güzel bencede en güzeli böyle olmuş o 70 ten 80 e 27 saatte ulaşan dingillere anlam veremen. Varsın arthas her questte çıksın bu zaten onun eklenti pakedi değilmi? Ayrıca gayette oturmuş belliki northrendin hakimiyim diyo adam.
Sosyal ağlarda paylaş

papadapulos said:
BEN MİSTİK BİR BÜYÜCÜYÜM HERKESİ KESERİM NAMUSLUYUM ÇOK İYİ BİR İNSANIM ŞİMDİ YOLDA GİDİYORUM KARŞIMA ORC ÇIKTI ZAR ATTIM DÜŞEŞ GELDİ ÖLDÜ HANA GİRDİM ORDA CÜPPELİ YAŞLI ZAVALLI BİR ADAM VAR O DA NESİ BU EFSANE BÜYÜCÜ KUPAPUTMUŞ BANA GÖREV VERDİ GÖREVİ YAPMAM İÇİN KÖYLÜLERE YILLARDIR MUSALLAT OLMUŞ KÖTÜ DRAGONU ÖLDÜRMELİYİM DRAGONUN YUVASINA GİTTİM BANA ÜFLEDİ ZAR ATTIM HEPYEK GELDİ AMA KUPAPUTUN BANA VERDİĞİ MÜTİŞ MUSKA SAYESİNDE ATEŞLERİ DONDU DRAGON KAÇTI KÖYLÜLER KURTULDU

bu ne şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:
Monthius said:
Oyunda hiçbirşeyi okumadan "next-next-next-accept-finish" "kill-kill-kill-loot" diye oynayanlara çok acıyorum, vallahi...

Zaten karazhan nedir medivh kimdir moroes medivh'in nesi olur, neden aran shade şeklinde gelmiştir bunları bilmeden oynuyor ya insanlar ki bunların %80 den fazla olduğunu düşünüyorum o yüzden çabuk bıkıp bırakıyorlar oyunu yada lamerlık yapıp istedikleri lootu alamayınca drama yaratıyolar.

yaratmıyoruz bıkmıyoruz da :(

ama ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

banlanıp yeni acc ile geri gelen cons arkadaşımıza ithafen:

Oyunun hikayesini bilmek, bundan keyif almakla masaüstü frp oynamak arasında senin bile anlayabileceğin bi fark var.
umarım yakında kendine forumlarda insanları güldürmeye çalışmaktan daha ii bi hobi bulursun. çünkü "espri" lerin yavalıktan öteye gidemiyo, bi zeka kıvılcımı fln eksik.
Sosyal ağlarda paylaş

25 imba adam gelicek İcewrown citadeli temizlicek Lich King/Arthas combinasyonunu %10'a getiricek Sonra O da ne Devasa bi portal Sargeras mı "O" AMAGAD
"Stop mortals... This Sword is Mine ... And armor too tbt.." diyip alıp gidecek sizin göz koyduklarınızı sonra cıplak arthas kalıcak karsınızda oda "ben artık iyiyip kötü ruh gitti yipuu hiyuu" diye buble acıp dans edicek 25 adam avucunu yalayacak :P Epic Loot;Arthas's Arm/Leg/Head/Earl/Eyes bla bla bla

*Malum Ner'zhul Armora hapsolmus halde armor gidince Ner'zhulda gidiyor. Arthas kurtuluyor kendisi zaten ölü değil Sadece Corrupt Body'e sahip.

Nası senaryo ama...
Sargeras FTW!!!^#$%&%
Sosyal ağlarda paylaş

arthas ölü değil diyebilriz ama kalbi yok bir q te yapıyorsun tam bılmıyorum arthasın kalbını fln ele gecırıyorsun trion fordring gelıyor fln sonradan anlıyorsun arthasın artık eskısı gıbı ıyı bır paladın olma ıhtımalının kalmadıgını.

ADAM KALBİNİ SÖKMÜŞ YAW DAHA NE OLSUN...
Sosyal ağlarda paylaş

alpg sizin orada kalp ameliyatlarına doktor yerine mühendis giriyo herhalde

-Hastanın durumu nasıl?
-Nabzı biraz yavaşladı...
-Tamam az makina yağı koyun serumuna... :P

Basit düşünmek lazım.Blizzard Lich King'i düsman olarak ortaya koydu düşmanı yok etmek icap ediyor. Ama arka plandaki Arthasın akibeti belli değil. Hatta bu başlıktan kasıt arthas değil Lich King olmalıydı ziyanı yok anlasılması ıstenen anlasılmıstır.
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:
Loot whoreları bilmem de ben Moroes'in Medivh'in UŞAĞI olduğunu, Aran'ın da büyücü değil politikacı, mıymıntı bir adam olduğunu biliyorum. Bunları Blizzard'ın kitaplarından öğrendim. 80%lik lore iplemeden oynayan kesim olduğu gibi oyunun 80%'i de kendi loreunu ihlal etme üzerine kurulu olduğundan kimseyi derinlemesine oynamıyor diye suçlamayın. Boşuna lorelol gibi kalıplar oluşmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:
Monthius said:

Blizz yapımcılarının CE pakedi ile gönderdikleri oyunun yapımı videosunda adamlar zaten oyuncular lore hakkında biraz daha bilgi sahibi olsun diye çalıştık diyorlar ve dikkat ederseniz questler daha akıcı daha güzel bencede en güzeli böyle olmuş o 70 ten 80 e 27 saatte ulaşan dingillere anlam veremen. Varsın arthas her questte çıksın bu zaten onun eklenti pakedi değilmi? Ayrıca gayette oturmuş belliki northrendin hakimiyim diyo adam.

Sen bir dingilsin.

p.s : Konu dışı pardon.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Devilmanta said:
Monthius said:

Sen bir dingilsin.

p.s : Konu dışı pardon.

teşekkür ediyorum ama yetkililerden gereğini rica ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

papadapulos said:
BEN MİSTİK BİR BÜYÜCÜYÜM HERKESİ KESERİM NAMUSLUYUM ÇOK İYİ BİR İNSANIM ŞİMDİ YOLDA GİDİYORUM KARŞIMA ORC ÇIKTI ZAR ATTIM DÜŞEŞ GELDİ ÖLDÜ HANA GİRDİM ORDA CÜPPELİ YAŞLI ZAVALLI BİR ADAM VAR O DA NESİ BU EFSANE BÜYÜCÜ KUPAPUTMUŞ BANA GÖREV VERDİ GÖREVİ YAPMAM İÇİN KÖYLÜLERE YILLARDIR MUSALLAT OLMUŞ KÖTÜ DRAGONU ÖLDÜRMELİYİM DRAGONUN YUVASINA GİTTİM BANA ÜFLEDİ ZAR ATTIM HEPYEK GELDİ AMA KUPAPUTUN BANA VERDİĞİ MÜTİŞ MUSKA SAYESİNDE ATEŞLERİ DONDU DRAGON KAÇTI KÖYLÜLER KURTULDU

mwahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

ben de öyleyim de, acınacak bir halimiz yok açıkçası. ben wc serisini de sevmedim loreunuda saçma geliyor olabilir. şimdi çok alttan laf sokup ozaman oyunda ne işin var diyebilirsin. benim içn gelmiş geçmiş şuan için en güzel oyundur. online olarak yani. lore unu bilmeme gerek yok açıkçası, raid mi var tamamdır, pvp mi ok. benim görüşüm bu acınacak bir durum değil. ama gıpta ediyorum tabi senin gibilere. oyuna anlam yükleyebilmişsiniz, ayrı bir zevk alıyorsunuz. ben onu alamıyorum ayrı. nfs serisi daha anlamlı benim için :) oyunu eleştirmek değil, zevk meselesi. acınacak bir durum değil yani. ben de nickini tasvip etmiyorum ama acımıyorum yani (basite indirgersek).
Sosyal ağlarda paylaş

papadapulos said:
sevgili çocuklar,
sizlere amerikalı birkaç lavuğun kıçından "şu şöyle olsun bu böyle olsun" diye uydurduğu hikayeye kendizi kaptırmayın diyor, zar atıyorum. beşdört geldi teleport oluyorum.

sevgili loot whorelar,
sizlere amerikalı birkaç lavuğun kıçından "şunun statları şöyle olsun bunun statları böyle olsun" diye uydurduğu birkaç itema kendinizi kaptırmayın diyor, epiclerinizi disenchant ediyorum...

Unbannable said:
Monthius said:

ben de öyleyim de, acınacak bir halimiz yok açıkçası. ben wc serisini de sevmedim loreunuda saçma geliyor olabilir. şimdi çok alttan laf sokup ozaman oyunda ne işin var diyebilirsin. benim içn gelmiş geçmiş şuan için en güzel oyundur. online olarak yani. lore unu bilmeme gerek yok açıkçası, raid mi var tamamdır, pvp mi ok. benim görüşüm bu acınacak bir durum değil. ama gıpta ediyorum tabi senin gibilere. oyuna anlam yükleyebilmişsiniz, ayrı bir zevk alıyorsunuz. ben onu alamıyorum ayrı. nfs serisi daha anlamlı benim için :) oyunu eleştirmek değil, zevk meselesi. acınacak bir durum değil yani. ben de nickini tasvip etmiyorum ama acımıyorum yani (basite indirgersek).

En azından saygı duyuyorsun o da birşey ama... =)

Ayrıca nickimi tasvip etmemeni anlayamadım, ne alakası var? =p
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

Ben de işte bütün bu karakterleri gerçekmiş gibi sevip de karıya kıza burun çevirenlere acıyorum, ama herkesin kendi şahsi tercihidir kimseyi de ilgilendirmez. Warcraft'ın gayet de harika bir hikayesi var, ama çıkıp da Sargeras'a devlet büyüğü muamelesi yapmak, biri geyik yapınca sanki Atatürk'e laf etmiş gibi saldırmak son derece patetik bir davranış takdir edersiniz ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Monthius said:

Ben de işte bütün bu karakterleri gerçekmiş gibi sevip de karıya kıza burun çevirenlere acıyorum, ama herkesin kendi şahsi tercihidir kimseyi de ilgilendirmez. Warcraft'ın gayet de harika bir hikayesi var, ama çıkıp da Sargeras'a devlet büyüğü muamelesi yapmak, biri geyik yapınca sanki Atatürk'e laf etmiş gibi saldırmak son derece patetik bir davranış takdir edersiniz ki.

Karakterlerin gerçek olmadığının en azından ben farkındayım, başkaları için birşey diyemeyecek olsam da... Benim tepkim, lore ile ilgili birşey konuşmaya çalıştığımızda "ooo frp'ciler gelmiş" diye dalga geçmeye çalışan patetik kişilere. =) Yoksa evet, Sargeras'a devlet büyüğü gibi davranmaya çalışmak vs de gayet abartı bir hareket, aksini iddia etmedim zaten. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Monthius said:

Bu yazıya katılmamak eld değil.
Oyun bu arkadaşlar oyun. Zevkliyle delicesine oynanabilir tabii ama gerçekle, piksel leri iyi ayırt etmek gerekiyor, diğer türlü Matrix falam gibi bişiler olur böyle hayatsal saçmalıklar doğar.
Sosyal ağlarda paylaş

karıya kıza requiem for a dreamdeki kiza yazikkk oldu ama yaaa diye konuşyorsunuz arkadaşlar yapmayın etmeyin bu da hikayedir adam hikayeden keyif aliyorsa ilgileniyorsa bir filmden kitaptan farkı yoktur ayrıca kim nasil ne şekilde zevk aliyorsa bırakın. hayır yanı wow da hikayeyle ilgilenince kizlar bakmicak bir anda sivilceler mi saracak saniyorsunuz yüzünüzü?
Sosyal ağlarda paylaş

Thrall said:
"We don't go do stupid things when somebody yells ‘For the Horde!’"

Sakin beyler bu sadece bir oyun tıpkı Counter Strike gibi.

"Fire in the Hole!!!"
"Go go go"

Ama bu SADECE Counter Strike gibi düşünülerek oynanırsa cok kayıp olacak oyundur.

Oyunda Sargeras dediğin Titandır.Şimdiki level 80 Alliance/Horde'a instant kill çekebilecek güçtedir.
Warcraft oynamayı sevdıgım için bu forumdayım.
Warcraft lore/hikaye ve senaryosunu sevdiğim için buradayım.
Sevdiğim değer ve önem verdiklerimi de savunurum.Her devlet adamını el üstünde tutmam ayrıca ingame babında Sargeras>Dipolomat etc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...