Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T7'ler hakkında Yorumlarınız...

Synergenx

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
Sizin beğenmemeniz demek, adamların üşengeç olduğu anlamına gelmez.

Sadece biz değil büyük bir kitle beğenmiyor. Görsel bir öğe üzerinde eğer azınlık değil büyük bir çoğunluk beğeni konusunda hem fikir olmuşsa bu bir setin gerçekten kötü göründüğü anlamına gelir. Ben açıkçası birçok sette pek bir yaratıcılık göremiyorum. Bazısı çok iyi olabilirken bazısı çok basit yapılmış oluyor. Blizzard bu tür itemlara vakit harcamalı yaratacılığını kullanmalı ve güzel şeyler yaratmalı. Şu verdiğim sse bak istersen ve eldivenleri iyice incele. Tanrı aşkına bana söyle kumaş öyle durur mu :) Deri gibi yahu buna mı emek harcandı ? Ben mi çok mükemmeliyetçiyim yoksa blizzard mı popülaritenin verdiği rehavetle çok baştan savma işler yapmaya başladı ?

Ayrıca eminim tepki oluşmasının tek nedeni sadece bu konu değil insanlar artık yeter demeye başladı. Oyuncular olarak herkesin Blizzard'dan beklentisi oldukça yüksek. Çünkü iyi bir potansiyeli olduğu konusunda herkes hemfikir. Lakin nedense son zamanlarda memnuniyetsizlik yaşatma konusunda oldukça iyi adımlar atıyorlar. Betadan beri mekanikleri buglarla dolu olan bir karakterle oynuyorum zor mu bunları fixlemek 2 ay mı alıyor hakikaten yoksa önemsenmiyor mu ?

Dünyanın en popüler mmorpg oyunundan söz ediyoruz. Instancelar lag fest anlamına gelir oldu, serverların bu yükü kaldıramadığı belliyken hiçbir adım atılmıyor hiçbirşey yapılmıyor. Teknik limitler varsa eğer o halde serverların limitlerini kısıp yeni serverlar açıp bu yükü ortadan kaldır benim 10snde aklıma gelen pratik bir çözümü onların bizden daha önce düşünüp uygulaması lazım. Ekonomik kriz blizzardı vurduda bizim mi haberimiz yok ? Bu sorunlarla uğraşmadılar aylarca yapacak çok işimiz var sabırlı olun dediler bizler bekledik hala bekliyoruz. Ne değişecek ? Bakalım göreceğiz.

Setlerden girdim nerden çıktım ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:
Gangren said:
Sizin beğenmemeniz demek, adamların üşengeç olduğu anlamına gelmez.

Sadece biz değil büyük bir kitle beğenmiyor. Görsel bir öğe üzerinde eğer azınlık değil büyük bir çoğunluk beğeni konusunda hem fikir olmuşsa bu bir setin gerçekten kötü göründüğü anlamına gelir. Ben açıkçası birçok sette pek bir yaratıcılık göremiyorum. Bazısı çok iyi olabilirken bazısı çok basit yapılmış oluyor. Blizzard bu tür itemlara vakit harcamalı yaratacılığını kullanmalı ve güzel şeyler yaratmalı. Şu verdiğim sse bak istersen ve eldivenleri iyice incele. Tanrı aşkına bana söyle kumaş öyle durur mu :) Deri gibi yahu buna mı emek harcandı ? Ben mi çok mükemmeliyetçiyim yoksa blizzard mı popülaritenin verdiği rehavetle çok baştan savma işler yapmaya başladı ?

Ayrıca eminim tepki oluşmasının tek nedeni sadece bu konu değil insanlar artık yeter demeye başladı. Oyuncular olarak herkesin Blizzard'dan beklentisi oldukça yüksek. Çünkü iyi bir potansiyeli olduğu konusunda herkes hemfikir. Lakin nedense son zamanlarda memnuniyetsizlik yaşatma konusunda oldukça iyi adımlar atıyorlar. Betadan beri mekanikleri buglarla dolu olan bir karakterle oynuyorum zor mu bunları fixlemek 2 ay mı alıyor hakikaten yoksa önemsenmiyor mu ?

Dünyanın en popüler mmorpg oyunundan söz ediyoruz. Instancelar lag fest anlamına gelir oldu, serverların bu yükü kaldıramadığı belliyken hiçbir adım atılmıyor hiçbirşey yapılmıyor. Teknik limitler varsa eğer o halde serverların limitlerini kısıp yeni serverlar açıp bu yükü ortadan kaldır benim 10snde aklıma gelen pratik bir çözümü onların bizden daha önce düşünüp uygulaması lazım. Ekonomik kriz blizzardı vurduda bizim mi haberimiz yok ? Bu sorunlarla uğraşmadılar aylarca yapacak çok işimiz var sabırlı olun dediler bizler bekledik hala bekliyoruz. Ne değişecek ? Bakalım göreceğiz.

Setlerden girdim nerden çıktım ^^

Kesinlikle katılıyorum +999. Bu arada Jaedenar'dan ilk defa birini paticikte gördüm :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
http://img231.imageshack.us/img231/2766/priestt8ev8.png

oha zevk renk meselesi demek ki. peçesi hariç gerçekten çok beğendim draenei üzerinde

Berbat değil t7den sonra güzel tabiki ama özensizlik var peçe ve eldivenler çok saçma bir hava katmış. Eldivenlere biraz bakacak olursan kumaştan ziyade deri görünümünde olduğunu gözlemleyeceksin neyse bu büyük sorun değil serverları ve class mekaniklerindeki hataları düzeltsinler başka birşey istemiyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekonomik kriz blizz i nası vursun =) Adamlar ayda dünyanın parasını sadece oyundan kazanıyorlar. Ek satışları vs saymıyorum. Setler cacık nedenine gelince aynı desenleri boya boya millete geri itele bu mantık biraz dandik + Her class'ın özel olması gerek setlerinin. Benim rogue'da en sevdiğim takke T6 olmuştu yalan yok illaki kafanda şapka tarzı bişi olmasına gerek yok gayette güzel olmuştu o set BF den sonra rogue için gelmiş en güzel setti bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
Sanki alacam tier 8i :P Dwo' nun guild çok kötüymüş epic vermiolarmış öyle duydum artık

len! :D

Helcaraxe said:
Dworgian da epix yokmuşki , bi feral bi moonkin , bi türlü napcanı bulamadı :D

Bumkinim artık çok eğlenceli :D

Ama dün naxx 10 tankladım lazım oldu fln. Sanırım tank ve feral dps gear da toplıcam vs vs vs :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...