Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunum Cıkıyor

Sum41

Öne çıkan mesajlar

*!büğürür*
yapma be abi..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Sum, senin dilinden anlayan biri çıktı diye neden bozuluyosun ki? Öyle bir imzası olan biriyle daha düzgün konuşan bizde hata ki Baaluo da sana pek oğlu mumalesi yapmamış.
Ayrıca burası bilgisayar oyunları bölümü değil. Senin orada benim tarafımdan gönderilmiş zaten aynı konuyla ilgili bir konu başlığın varken neden burda da aynı konu başlığı mevcut anlamadım. Peki sen anladın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

büyütülcek nesi var bunun anlamadım.. bi tane program bulmuşsun ordan zaten yap diyosun yapıyo yetenek lazım diil onun için abartma iyice.. kodunu yazarsın da yaparsın oyunu o zaman saygı duyulur destek çıkılır.. ayrıcaaa: ban yemiş birisi yeni hesap açıp aynı davranışlara devam ederse naaparsın peki sen?[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 20 April 2003 06:16 tarihinde demiş ki:
Sum, senin dilinden anlayan biri çıktı diye neden bozuluyosun ki? Öyle bir imzası olan biriyle daha düzgün konuşan bizde hata ki Baaluo da sana pek oğlu mumalesi yapmamış.
Ayrıca burası bilgisayar oyunları bölümü değil. Senin orada benim tarafımdan gönderilmiş zaten aynı konuyla ilgili bir konu başlığın varken neden burda da aynı konu başlığı mevcut anlamadım. Peki sen anladın mı?

eharm , bi taşla facia yarattın be abicim
bizimde oramıza buramıza battı taşlar[hline]Ar yu Laz ?
no ay lazın't
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...