Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dalaran bu mudur?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

ya wow o kadar kalabalık ki, kimse aradığını bulamaz ve vendor koyucak yer kalmaz. housing ve vendor olayı bence de bi mmoyu en guzel yapan şeylerden biri ama wow için imkansız.
uo'da evimi dayayıp döşeyip vendorumla ilgilenmek en buyuk zevklerimden biriydi.
bu açığı ah kapatıyo ama. wowda saatlerimi ahde harciorum hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Yav adamların şehri küçük zaten oldum olası küçük. Ufak populasyon vardı elite kesme hitap ediyordu.Kendilerince Militanlık yapmak için göçüp geldiler Northrende Alliance ve Horde kendi Base'leri varken Lich King'e saldırı amaçlı Dalaran'ı Üs olarak kullanıyor.

Yoksa Dalaranlı Magisrotlar "Hadi götürelim bizim şehri Horde Alliance de gelir beraber Wrath Gate önünden yardırırız." Düşüncesi olsaydı o sehrin surlarının dısında biraz alteractan biraz Hillsbraddan sköüp gelirlerdi... Artık dalaran dışındaki grass zone'da Mountain lion Gray bear falan görürdük...

Edit:Şikayet etmeyin böyle sevin hem ne güzel uçuyo da Karizmatik yani ;)
Sosyal ağlarda paylaş

yav şurda dalarandan şikayet edenlerin mesajlarını takip edin %90 ı bir gün forumun bir köşesinde yalnızlıktan şikayet edip yok q kasarken yalnızlık koyuyo yok shattrah çok büyük bi yerden bi yere giderken kafam şişiyo diyenler yaf:D ne güzel bir şehir yaptılar işte sosyalleşin biraz kalabalık olsun eminönünün neyi var işte türkiyenin %5 ekonomisini döndüren ilçe,alın terinin simgesi bence yani oturduğunuz masalarda gül kokan mekanlara benzemez belki ama :p severim eminönünü bide dalaranı,ben seni hiç sevmedimki:S
Sosyal ağlarda paylaş

Şehir güzel bence, bayağı iyi tasarlamışlar. Shattrath cidden gıcıktı, kıta kadar şehir ne öyle=)

Şehir güzel olmasına güzel de yine de sorunlarım var. Heralde Shattrath fazla büyük diye eleştiri mi aldılar naaptılar, küçültelim derken ellerinin ayarı kalmış kasaba kadar şehir yapmışlar.
Blizz tamamen eğlence için yapmış heralde; "Abi Tarren Mill kadar yere Orgrimmar+Stormwind nüfusunu doluşturalım sonra izleyip izleyip dalga geçelim süper olur ya" filan diyemi düşündüler naaptılar...
Ben notebooktan oynuyorum, Dalarana girdiğim anda bilgisayar can çekişmeye başlıyo ya. 3 fps ye filan düşüyorum işgence gibi oluyo biyerden biyere gitmek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...