Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

feminen yaklaşımlar

Udinen

Öne çıkan mesajlar

ameirkadan filan mi yayin yapiyorlar programi?

hem kizin he madamin tukce nasil ya
ozal ingilizcesi gibi bunlarda kendileri turkce uretmis

bunalrdan daha duzgun turkce konusabilen japon turistler vardir :p

ayrica o son kisim neydi ya

80 e cikan biri olmus dusup bayilmis olmus

ahahahahaha ne komik dogrulugunu gectim asdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Lyciren said:
2 tane gereksiz insanı boşuna konuşturup yormuşlar

anca bu kadar saçmalanır hem kolpada oyna hem arthas a gıcık de ne mal kızmış yahu, gözleride fıldır fıldır dönüyo tam tırsınç bişe

ahaha harbıden de gozlerı fıldır fıldır donuyor... hayır madem konu wow barı bırazcık arastır oyunu gercekten bılen bırını felan koy bu ne bolee cıkmıs sevımlı olmaya calısan bı cıcı kız kendınce wow u anlatıo yasal olmayan serverlarda oynarak.. bı de hele o agız hareketlerı mımıkler felan olmamıs cıcı kız... arthas yesin seni..
Sosyal ağlarda paylaş

yanniz "feminen yaklaşımlar" olmamisbaslik oalrak bir an oyun icindeki feminen yaklasimlar sandim onuda anlatiyim bayadir kafami kurcaliyor

simdi turk bir adamda gormen imkansizda gavurlarda cok sik gorunuyor bu olay

erkek female karakterle oynuyor gayet normalde adam hatun RP si yapiyor konusurken

"muffin, sweetie, dear, cuddly, cutesie" filan bol bol kullaniyorlar sacma sapan emote larla beraber
hani guild basvurusundan veya muhabbetten erkek oldugunu bilmesen konusma tarzindan aha bu %100 hatun dersin

kafa karistirmak disindada bir ise yaramiyorlar, asilicaz sulanicaz ama internette female avatarin arkasinda erkekmi kadinmi oldugunu cozmenin bir numarali yontemi ise yaramiyor cunki kadin gibi konusuyor dingil

cok dertliyiz bu konuda, bide bunlar sevgilileri ile filan oynuyorsa durum daha kotu cunki ne umup ne buluyorsun hayallerin yikiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:
Eleman Kadir Cöpdemir e benziyor acayip.. Gösterilen video da yıllar önce yayınlanmıştı ve almancaydı sanki o zaman bizde ogame de filosunu kaybeden çocuk diye tahmin etmiştik. meğer UT oynuyormuş..

videoyu izlemedim fakat, düşündüğüm video ise UT değil hatta herhangi bir oyun değil. Çocuğun klavyeyi parçaladığı video ise bahsettiğin, ordaki bir gösteri. Eleman lisede ve, adını bilmediğim bir ders için (drama sanırım) kendini kameraya çekiyor. Bir çeşit ödev yani.
Sosyal ağlarda paylaş

M. Serdar Kuzuloğlu ve Timur Sırt'ın hazırladığı Televidyon aslında konularıyla ve işleniş tarzıyla çok eğlenceli bir program. Önceki programları izler veya radikal deki yazılarını okursanız dediğimi anlarsanız.Özellikle bu http://televidyon.com/p/587/the-very-best-of-teknosohbet bölümde epey gülmüştüm. Gerçi bazen biraz Cenk-Erdem (bkz. Müebbet Muhabbet) ikilisine benzemeye çalışıyorlarmış hissi uyandırıyor. Ama her hafta mutlaka takip ettiğim sanırım Türkiye'nin ilk online Tvsi.Bu Elif denen kızı da ilk defa görüyorum programda, belki daha önce çıkmıştır ama televidyon konseptine hiç yakışmıyor en azından "ME ME O AR Pİ Cİ" klasmanında kısır bilgiye sahip. Ama televidyonun diğer bölümlerini mutlaka izleyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...