Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaslar, degisik bir sorun ile karsi karsiyayim.

Çomuþluk

Öne çıkan mesajlar

Narsil said:
Arkadaşım sen kendini ne sanıyorsun yoksa çok talep varmış da yok şimdi tek bir kişiyle beraber olmak istiytormuş da kimse rahat bırakmıyormuş. Birincisi beraber olduğun kadınlara ayıp ikincisi bu forumu okuyanlara ayıp. Oh ne ala sen daldan dala kon, her limanda bir sevgili sonra vay efendim rahat bırakmıyorlar.

Hadi diyelim ki yazdıkların gerçek sağ elindeki kaslanmalar yalan. Bazıları şu anda sevdikleri tek bir kız sms'lerine cevap atmadı diye iş bu forumda bileklerini jiletleme seviyesine gelmiş ayıp değil mi?

Arkadaşım ben adam gibi kişisel sorunumu yazıyorum sen ise gelmiş bana hakaret ediyorsun nasıl bir terbiyesizliktir .
ayrı yeten eminim ki sağ elindeki kasları gelişkin olan sensindir.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar seviye biraz ya. Bana bak Narsil, seni az cok uzaktan tanirim, oynadigin charlardan bilirim ama tarzin hos degil. Adamin ciddi ciddi zar zor acildigi bir konuyla gelip burada dalga gecmen oldukca seviyesiz bir hareket.

Burasi garbage degil, burasi Kisisel bolumu. 31 yarisi ve hazimsizlik icin oraya git, orcun gibi insanlar var orda evinde hissedersin kendini.

Ayrica comusluk, sen de sacma sacma konusma artik 30 kere dedim. Kalp kirmayi bileceksin, sempatik sevimli cocuk ayaklari bir yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmo bak seni tanır ve severim, UO günlerinde verdiğin itenleri unutmuş değiliz çok şükür ama şu Çomuşluk fazla olmaya başladı.

Çomuşluk arkadaşım adresi verdim işte Sandal.net internet cafe, Aydınlıkevlerde buyur gel bir çayımızı iç hatta o kız arkadaşını da getir ona da içirelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
lan sakin ol. olm aydinlik evler diyor. dumbell diyor. Ayrica herifi ben daha once gordum, hos bir insan degil, cidden senin kalbini kirabilir kizlara yakisikli da olmazsin artik :(

Azmo ne varmış lan Aydınlıkevlerde? Sizin gibi kolej bebesi, apartmna çocuğu değiliz diye yapılacak iş mi bu? İşte bu yüzden bu foruma 6 yıldır yazmıyorum çünkü baştan aşağı apaertman bebesi dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bak, beni tanimiyorsun, gecmisimi hele HIC bilmiyorsun arkadasim. Bana boyle seylerle gelme sakin... kimsin nesin bilmiyorum ama serserisin ve bunu burada apacik tehdit yagdirarak ona buna laf ederek yapman hos degil.

Ozur dile ve konudan cekil. Hem adamin sorununa dalga gecerek cevap ver, yok sag kol sol kol, sonra da adamin sevgilisine laf et arkasindan da bana APARTEMEN bebesi de, bence simdiden cekil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...