Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Phae said:

Gearın olsa transfer et rank 1 yapıp geri vereyim dicem abi ama gearın yok. Priest lazım gearlı, rank 1 yapıp veriyoruz amme hizmeti @ Vindication go go go.

chest son sezon diger set itemları eski sezon bot-kemer-bileklik-ring-trinket yeni sezon 970 kusur resi 2600 kusur heal var bufflı 26200 hp 19 k mana-515 sanırım mana reg var ederi nedir ne priest
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah dün Soon'la 2v2 yaparken karşımıza Hydra'nın paladini ve boostladıgı warrior geldi.

Game breaking bir deep freeze resistiyle kazandılar, adam çok sinir bozucu oynadı paladin'i lordaeron'da.

Soon'a övmüş beni. Artık götümü indiremezsiniz burayı full ego duvarım yapıyorum arada sırada post atabilirsiniz.

Gelecek sezon kesin cyclone'a geçiyorum. Yeterin Vindication. top 20 takım sadece gece 2den sonra maç yapıyor, olamaz böyle birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

Partnerin Human Rogueyla girdim dün.Ben bukadar imba bir ırk görmedim ya.1v1 diğer rogue ırklarına kaybetme şansı yok gibi birşey.Arenada 100 kusür maç attık.Nekadar rogue geldiyse bizimki çıkartıyor.

Ally den nefret etmeme rağmen bir an UD rogue açtığıma pişman oldum.Human'a nerf lazım yoksa arena tam bir işkence diğer roguelara.
Sosyal ağlarda paylaş

Human'ın özelliklerine bakıp nasıl başka ırk oynayacak insanlar meraktayım.Sırf perception olsa razıyım lol.Expertise-fazla repu-extra trinket-perception.Diğer ırkları silin oyundan tam olsun.

UD'nin tek olayı wotf dı onuda beyinsizce nerflediler.Horde yada Alliance her ırkın işe yarayan en az 2 özelliği var.Örneğin orc,stun resist+enrage+pet damage increase.UD'nin wotf dışında olayı yok.Su altında nefes almasam nolcak arenaya denizmi koyucaksın?

Tipik Blizzard mantığı.Düzeltmeyi beceremediğini nerfle.UD'ye acil işe yarayan ırk özelliği vermeleri lazım,harbiden ayıp yani.Tamam anladık arenada çift fear açmalarını istemiyorsun, sevgili warlockların ağlıyor da bukadarda bezdirme bizi.Undead bu sonuçta bırakta fear spamlayamasınlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...