Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:
Allah allah.

Magein pvp specleri ARcane Frost
Priestin Disc Shadow
Warriorun Arms Fury
Druidinki Balance Feral Resto
Paladinin Holy Retri
Warlockun destro affli

Herkes rezil o zaman.

Pvp için ne kadar viable specin varsa o kadar çok yönlüdür class. Her specin pozitif yönlerini abuselayıp negatif yönlerini nötrlemek de oyuncunun olayıdır.

Şu verdiğin talent örneklerine inanıyorsun ha?Seninle bidaha pvp tartışmam sorry.

Diğer arena istatistiği yollayan arkadaşlara gelince;Ben rogue pvpde kötü demedim.Rogueun çektiği rezillikten bahsettim.LvL 70ten 1 örnek vereyim.S1 shadowstep dagger-s2 mutilate-s3,s4 shadowstep mace/sword hemor,s5 muti-sub.t6-t 7.5 ve pvp karma set.

Sürekli düzeni değişen bir classla oynamanın verdiği rahatsızlıktan bahsetmek istedim.Geçen gün cafede 5-6 rogue arkadaş toplandık herkezde aynı dert vardı valla çok güldüm şu gelen cvplara.Eğer bir classın düzeni sürekli değişiyorsa rezilliğini player çekiyor demektir benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Barathrum said:

Seninle bidaha pvp tartışmam sorry.

Sen bence kimseyle pvp tartışacak durumda değilsin sorry.

Komplekslerimden ve egomdan çok uzun yıllar önce çıkıp bilgisayarda oynadıklarımın birer oyun olduğunun ve oyunun birşeyler kanıtlamak için değil zevk almak için oynandığının farkına sen ve senin gibilerden çok daha önce vardığım için beni affet.Oyun bilgimle milleti ezmeye çalışmanın bana hiçbir yararı olmadığınıda anladım.Sadece para verip oynadığım oyun ve classla ilgili rahatsızlığımı dile getirdim.

Wowda istediğin kadar bilge ol elektrikler kesildiğinde bir hiçsin bunu unutma
Sosyal ağlarda paylaş

Burasının bir forum olduğunu ve tartışmak platformu olarak kullanıldığı hatirlatim öncelikle. tartışmak için burdayız.

Yani "sizin ortaya koyduğunuz tüm dökümanlar, istatistikler umrumda değil. Biz arkadaşlarımızla aramızda konuştuk rogue rezil durumda, beğenmiyorsanız sizde kesin kopleks vardır" gibi ne idüğü belirsiz bir öngürü ile zaten kimseyle tartışamassın.

"4 ayda bir yeni talentle oynamak zorunda kalıyorum. Piyasada bir sürü farklı talentte rogue var" sana göre eksi olabilir, hatta rezillik olabilir. Ama bana göre çeşitliliktir, Blizzardın başarısıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna para verip zevk almak için oynayan zaten bi tek sensin.

6 sezon boyunca talent/gear değiştirmek zorunda olan sınıf da tek rogue zaten. o kadar rezil halde ki rogue lar, gariplerim ne talent/silah seçeceklerini de şaşırmışlar sezon 6 da.
http://www.arenajunkies.com/rankings/player/Rogue/

acıdım valla
Sosyal ağlarda paylaş

glyph of insect swarm, glyph of moonfire, improved thorns=win

thornsa nerf gelebilir bence. 315 vuruyo şuan spell powerım çok aşırı olmamasına rağmen.

moonfire ve IS 700-800 arası tickliyo. betrayerlı warrior'u hp kaybetmeden tanklayarak kesmesi pek zevkli :) hp'sinin gittiğini farkadip healerına koşana kadar ölenler oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

retri aura ile karşılaştırmak da lazım bence. talent ile retri aura ne kadar damage yapıyo? spell power ile scale oluyo mu?

thorns'u proc per minute yapmak saçma olur gibi. damage i biraz düşürebilirler, ya da talentin etkisini azaltabilirler. 315 thorns talent ile gelen damage, 75% fazla vuruyo şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada

70S1'de combat oynadım keyif aldım
70S2'de HARP oynadım keyif aldım.
70S3-S4'de Shadowstep oynadım keyif aldım

80S5-de Shadowdance-Mutilate
80S6- Arenada combat, BG de Mutilate oynadım gayet de eğlenceli.

Eğer ömür boyu tek spec'e "pidgenholed" edilmek istiyorsan git başka oyun oyna.

L2Adapt ya da Get The Fall Out
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...