Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Hunterla akıyorum BG'lere tam Faceroll ya. Rogue'la hayatımda görmediğim dmgları yapıyorum BG'de 400-500k lar, hep top killing blow.

Damage desen zaten absürd, explosive shot plate falan dinlemiyor çatur çutur vuruyor. Resilience'ı hesaba katmazsan 50% kusur crit var zaten 15% şansla stun var.

Ver distracting shot'ı koy trapi altına LaL proclasın, sonra disengage ES AS ES SS kurtulan olmuyor.

Hele vanishleyen rogueları pet destealth edince MUHAHUAUHAUH diye Erol Taş kahkahası atıyorum. Zor dönerim rogue sefaletine arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şu vidyoya bakıp da OMG DK OVERPOWERED CLICKLEMESINE RAĞMEN DALGA GECEREK DÖVUYOR haha olaylarına girmeyin o arkadaşı hunter olmasa yavaş clicklesin o.harcarlar o adamı harcarlar sdfgsdf.3v3 çeksin böyle vidyo tabi.

(dk nın overpowered olmadıgını düşündüğümü sanmayın,tabiki dk op,ama bu vidyoya bakarak yorumlamak saçma)
Sosyal ağlarda paylaş

Rot haklısın çok söylediklerinde fakat birşeyi atlıyorsun.Dk ilk hero classı wowu.Yani OP olucaktı bunu hepimiz biliyorduk.

LvL 70 te r.druid(warrior-rogue-warlock) bu 3 setup bi yandan tv izleyip bir yandan arena yapıp 2500 rating koydular.Şimdide düzen değişti dk lar hunterlar paladinler eziyor arenada.

Şunu anlamalıyız artık her expansion illa ki 2-3 class ve setup eziyor gerisini.Bu değişecekmi?Tabiki hayır.WoW pvpsinde nezaman denge görüldüde şimdi olacak.

Hot-hot dot-dot 2600 ratingli r.druid-warlock görmektense Dk-paladin görmeyi tercih ederim.Son arena turnuvasında sadece r.druid-warrior-warlock setuplarının kapışmasını izledikten sonra paladin-hunter-dk inan çok daha eğlenceli geliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

farkında mısın bilmiyorum ama adamlar DK op keyboard turning, mouse clicking diyo, sen hala resto druid diye sayıklıyosun ^^ üzüldüm hakkaten, baya acıtmış olmalılar s3-4 de.

hangi zihniyetler dk-paladin i resto-warlock a yeğlerim diyosun anlamadım. daha mı fazla skill istiyo? daha mı güçsüz bi setup? yoksa sadece kuyruk acısı mı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen öyle diyorsun elemanada kim s3 ve s4 gibi druidsiz oynadıki top teamlerden, can yakması pek yakışık almamış herhalde çok efsane idin.

DK, druid ,lock rogue blablala farkmaz, arena maçları hep içler acısıydı hiç bir zamanda adam olmadı.1 arena maçına 5 saat verende vardı 4 saat veren vardı, ne idi bu ? Sadece blizzin class saçmalıkları.

Neyse DK olarak eleman finger to ass takılmış, hırslı arkadaşlar için üzücü :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
Rot haklısın çok söylediklerinde fakat birşeyi atlıyorsun.Dk ilk hero classı wowu.Yani OP olucaktı bunu hepimiz biliyorduk.

LvL 70 te r.druid(warrior-rogue-warlock) bu 3 setup bi yandan tv izleyip bir yandan arena yapıp 2500 rating koydular.Şimdide düzen değişti dk lar hunterlar paladinler eziyor arenada.

Şunu anlamalıyız artık her expansion illa ki 2-3 class ve setup eziyor gerisini.Bu değişecekmi?Tabiki hayır.WoW pvpsinde nezaman denge görüldüde şimdi olacak.

Hot-hot dot-dot 2600 ratingli r.druid-warlock görmektense Dk-paladin görmeyi tercih ederim.Son arena turnuvasında sadece r.druid-warrior-warlock setuplarının kapışmasını izledikten sonra paladin-hunter-dk inan çok daha eğlenceli geliyor..

Yanlış bildiğin ve defalarca düzeltilmiş olan tek şey var; Death Knight Heroic class değil, sadece hikayesi heroic.
Şimdi senin dediğin zamanda TBC zamanında yani, evet resto kesilmiyodu ama niye? Survival çoktu, yani adam uğraşıyodu. İzlemediysen verdiğim videoyu izlemeni tavsiye ederim... Tekrar söyleyelim, keyboard turning, mouse clicking...
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:
farkında mısın bilmiyorum ama adamlar DK op keyboard turning, mouse clicking diyo, sen hala resto druid diye sayıklıyosun ^^ üzüldüm hakkaten, baya acıtmış olmalılar s3-4 de.

hangi zihniyetler dk-paladin i resto-warlock a yeğlerim diyosun anlamadım. daha mı fazla skill istiyo? daha mı güçsüz bi setup? yoksa sadece kuyruk acısı mı.

Komiksin.Ben 2 dps yapılabilcek en yüksek ratinglere çıktım arkadaşım bütün sezonlar boyunca.Her zamanda kafam rahattı arkamda bir heal botum olmadığı için maçlarım 2 dakika sürüyordu.

R.druid-warlock dk dan dahamı çok keyboard istiyo sanıyosun sen?Dahamı çok kabiliyet gerektiriyo sanıyosun?

Sen yazılarımı düzgün oku önce.Her expansion OP setuplar oluyor.TBC de hot hot dot dot r.druid warlock ezdi.Şimdide dk-paladin eziyor.

Bak anlaman için birdaha yazıyorum büyük harflerle BEN R.DRUİD-WARLOCK yerine DK-PALADİNİN EZMESİNİ TERCİH EDERİM.

Arena turnuvalarında ms-harmstring spam-HOt spam dot spam izlemektense dk-hunter-paladin izlemeyi tercih ederim kabiliyet gerektirsin yada gerektirmesin dk oynamak..
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
Barathrum said:

Yanlış bildiğin ve defalarca düzeltilmiş olan tek şey var; Death Knight Heroic class değil, sadece hikayesi heroic.
Şimdi senin dediğin zamanda TBC zamanında yani, evet resto kesilmiyodu ama niye? Survival çoktu, yani adam uğraşıyodu. İzlemediysen verdiğim videoyu izlemeni tavsiye ederim... Tekrar söyleyelim, keyboard turning, mouse clicking...

Sana bir rank 14 hunter videosu atıcam bulabilirsem,adam dünyanın en iyi clickerı seçildi clicker diye ağlayanlarada ben böyle oynamayı seviyor ve eziyorum şeklinde cvp veriyor.

Aynı şekilde lvl 60 ta rogue kabiliyet isteyen class diyenlere tokat gibi cvp clicker gnome rogue var gelene geçene naxx daggerlarla tek atan ambush backstap e bile clickleyen.

Yani anlıcağın clicker olmak noob olmak değildir.Yada classının çok OP olduğunu göstermez.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
barathrum.bi tahminde bulunabilirmiyim?mage mi oynuyosun sen?

Tabiki hayır.LvL 60 rank 14 sp,lvl 70 rogue oynadım.Şimdi priestıma geri döndüm discim.Disc priest-rogue giriyoruz arenaya.Bende kan kustum her yerde dk görmekten hunter-paladin görmekten.Ama artık normal karşılıyorum Blizzard bu herşey beklenir.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
peki bi soru sorucam bu sefer de.rank 14 oldugunu niye söyledin şimdi?

LvL 60 tan beri sürekli pvp yaptığımı anlatabilmek için söyledim.Merak etme istediğin cvbı vermeyeceğim.

O video 3v3 setup videosu.Oradaki hunter-paladin hiçe sayılmış resmen.Sanki dk 3v1 kesiyor gibi DK clickliyo OP OP diye ağlamak saçmalıktan başka birşey değil.

Setupa imba desen tamam,yada 3 ü birden clicklese onada tamam.Yada DK tek başına arenaya girip clickleyip parçalasa onada tamam...
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
yalnız şu vidyoya bakıp da OMG DK OVERPOWERED CLICKLEMESINE RAĞMEN DALGA GECEREK DÖVUYOR haha olaylarına girmeyin o arkadaşı hunter olmasa yavaş clicklesin o.harcarlar o adamı harcarlar sdfgsdf.3v3 çeksin böyle vidyo tabi.

(dk nın overpowered olmadıgını düşündüğümü sanmayın,tabiki dk op,ama bu vidyoya bakarak yorumlamak saçma)

aynısını bende söyledim.sadece druid konusunda fazla ağladıgını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Neden gerçekleri söylemek ağlamak oluyor onu anlamıyorum.Bana 2300 den sonra bir tane r.druidsiz setup gösterirmisin TBCde.

Bana arena turnuvalarında bir tane r.druidsiz healerlı takım gösterirmisin 1. olan.Ben sana sayiyim istersen r.druid 2 rogue,r.druid-warlock-hunter,r.druid-warrior-rogue,r.druid-warlock-warrior(son 75k dolarlık turnuvada RMP ilk turda elendi).

http://www.realmhistory.net/arena-statistics/team-setup.html al buyur buda çok güzel bir istatistik sitesi.Arena team setup statistics te 1.R.druid-warrior 2.R.druid-rogue 3.R.druid-warlocktu TBCde. Şimdi bak değişiklik olmuş hepsi farklı setup ilk 5 2v2.Daha güzel değilmi çeşitlilik?

Dün 1980 e kadar çıktık disc priest-rogue.Hadi dedik 2k çıksın.Sürekli hunter-holy pala takımları geldi şu an 1840 ratingteyiz.Hunterın peti instant resleme glyphi karşısında bir şansımız yok ne yazikki.Ama olsun çeşit oluyor sürekli r.druidli takımlardan iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...