Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Evet rank #1 olma sebebi de sanırım bladestormları risky bladestorm gibi terimlerle sınıflandırmış olması asdaf

Adam charge atıyor, intervene atıyor üstüne intercept atıyor bir kalemde. Bütün valor'u dolaştı 3snde üstüne de bladestorm açtı, arkadan shadow boltlar uçuşuyor prieste doğru...

Sonra priest is fine l2p . 4k white critliyor adam ya yuh
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Evet rank #1 olma sebebi de sanırım bladestormları risky bladestorm gibi terimlerle sınıflandırmış olması asdaf

Adam charge atıyor, intervene atıyor üstüne intercept atıyor bir kalemde. Bütün valor'u dolaştı 3snde üstüne de bladestorm açtı, arkadan shadow boltlar uçuşuyor prieste doğru...

Sonra priest is fine l2p . 4k white critliyor adam ya yuh

yine kendine pay çıkarttın yani bu videodan da :))
Sosyal ağlarda paylaş

Valla acı ama öyle.
Ben S4 den sonra ara vermiştim oyuna. Geri döndüğümde çok şaşırdım çıkan damage'a, mobility'e. Daha ilk gecemizde 1800 olmuştuk TSG olarak Relentless sezonunun son haftasında. Elimizde 232 lvl silahlar ile.

Bazen öyle şeyler çıkıyor ki, "şunu trainleyelim, sonra rogue'a döneriz" diyorum bir de bakmışım Priest yerde. ^^

Ama WotLK başında Warrior böyle vurmuyordur eminim. Çünkü class gear ile scale oluyor. Eldeki baltalar geliştikçe damage sapıtıyor. Eh bir de Blizz ARP gibi gerizekalı bir stats vermiş. Allah razı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet wotlk başında her paket başında olduğu gibi warriorlar ağlıyordu, yine rage change geyikleri dönüyordu hatta insanlar novalanan bladestorm yüzünden fury falan oynuyordu.

Ama şöyle de birşey vardı biz rogue/prot warr. oynadık s5'in başında bir hafta falan stunlockta kesiyorduk milleti.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

abi ben tbc de warriorla pvp yapıyordum, bi ara yf kullanmaya başladım, 60 ms le biraz bg yaptım, frostmage felan kesiyordum rahatça normalde adam 2 büyü atana akdar anca shield reflect yaparken latency sayesinde nerdeyse instant olduğu için, intercept ve chargeların hedefe gitmesi vs

iyi bir frost mage'i tillahı gelse warrior'la kesemez..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...