Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

hayır bide rogue mage hunter oynayan insanlar gelip şuraya
dk'nın diseaseleri kaldırılamıycak diye ağlıyan falan var ya az utanın lan. 20 saniye stun vurup %50 heal düşürüp 1100 res 17k armora 6k critleyen adamlar en azından bi utansın 2 tane kıçıkırık disease kaldırılamıyor diye laf ederken.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

kıçıkırık diseaselerin damageı tek başına neyse de diğer skilleri çok fena bufflıyorlar

çok fena bufflıyorlar derken, yeni notlar mı var :O
mmo-champion'da bişey yazmıyor.
%20 haste var sadece ,icy talonsdan , bi de scourge strike değiştiriliyor onda bi buff yok zaten aynı duracak sadece disease kullanamıyan maloşlar biraz daha fazla vuracak.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

dk'nın diseaseleri kaldırılamıycak diye ağlıyan falan var ya az utanın lan. 20 saniye stun vurup %50 heal düşürüp 1100 res 17k armora 6k critleyen adamlar en azından bi utansın 2 tane kıçıkırık disease kaldırılamıyor diye laf ederken.

spam chains of ice
death grip
mind freeze
ghoul stun
strang
immune stun
immune sheep, fear, sap
anti magic shell
anti magic zone

dk kadar utiliysi olan yok şu oyunda.
6k critliyor dediğin rogue tek kidney shotta iniyor.
ki 6k nedir lol. dklar 30k+ hp ler ile geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

O bladestormda neler vuruyor warrior wv dmginden başka anlatılmaz yaşanır.

Adamlar 2.1k rating ve yaptıkları şu:

Warrior bana charge atıyor, dk bana death grip atıp warriordan kaçırıyor, daha sonra warrior intercept atıyor ms vuruyor dk diseaseleri atıyor ve BLADESTOOORRM! daha sonra bir priest olarak tek yapabileceğim birşeyler cast etmek ve ediyorum, MIND FREEZEEEE işte bu noktada kayış kopuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

hayır ole değil, simdi bu adamların ıvır zıvır strikeları varya tonla. hep bole adamın ustundeki dissease sayısına gore falan vuruyolar hanı.
üstünden disseaseleri kaldıramadıkcadk daha öküz gibi vurmaya calsıycak

adamın üstünde disease yokken disease yenilemeden gidip scourge strike falan vuran adam zaten girmesin arenaya
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

BaaL said:

spam chains of ice
death grip
mind freeze
ghoul stun
strang
immune stun
immune sheep, fear, sap
anti magic shell
anti magic zone

dk kadar utiliysi olan yok şu oyunda.
6k critliyor dediğin rogue tek kidney shotta iniyor.

zaten o kadar utility'si olması kötü değil mi ya ?
99 da starcrafta başladığımdan beri micromanagementim iyidir .
warrior rogue priest oynadım şu geçen 5 senede ama şu dk yı oynarken zorlandığım kadar hiç zorlanmadım şahsen.
o saydıklarına normal dps abilitylerini ekle. macroları ekle.
12345, ctrl 12345, alt 12345, shift 12345, qertfzxc, f1f2f3f4
var kısayol ve bunların hepsini bir arenada kullanmam gerek wtf oluyor insan.
rogue geliyor
cs+kidney+disarm+evasion+cos+vanish+cheapshot +kidney+gouge
aralarda da multilate envenom serpiştir bitti.
bu adam benden her türlü çok dps yapıyor bu bi gerçek. ve üstümde sürekli %50 heal reduce var .
zaten hani bu kadar aglamama gerek yok.
aç abi eu armory -> 2v2
her battlegroup da varsa yoksa ilk 20 lerin tamamı warrior-hunter-mage ile doldurulmuş hani çok falan değil. tamamı yahu.
alsın diseaseimi isterse 10 saniye durur hale getirilsin. 1 dispelde ikisi kalksın ama hunter'a nasıl heal reduce verdilerse bana da %30 versinler çok da istemiyorum.
razıyım o kadarına. benim karşımdaki adam da %20 hp ile rahat rahat bana dalmasın nasıl olsa full hp çakarım diye. kaçsın telaşlansın falan.
ayrıca 2 tane spell penet gemim var, cloak da 35 penet var, total 85 spell penetration. strangulate'İn resist/hit oranı 1/1 direk.
yani bildigin pvp si ölmüş bitmiş hep dediğim gibi. "blizzarda bişey için ağlarsın elinin ayarı yok koyar geçer köküne kadar nerfi" diye. millet ben dk oynamamzken dk osurtuyormuş. nerflenince de böyle gömüp geçmiş pvpsini bitirmişler. disease falan hikaye . gene ilk 20 de dk göremiyeceksiniz. ya mage elem sham gibi burst dps(melee de bu olamaz). ya heal reduce olmadan olmaz o iş.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

O bladestormda neler vuruyor warrior wv dmginden başka anlatılmaz yaşanır.

Adamlar 2.1k rating ve yaptıkları şu:

Warrior bana charge atıyor, dk bana death grip atıp warriordan kaçırıyor, daha sonra warrior intercept atıyor ms vuruyor dk diseaseleri atıyor ve BLADESTOOORRM! daha sonra bir priest olarak tek yapabileceğim birşeyler cast etmek ve ediyorum, MIND FREEZEEEE işte bu noktada kayış kopuyor.

jgfhfdfgfgkjl gözümün önünde canlandı halin de harbiden kötü bi durum
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

abi kusura bakma ama dk skillcap çok düşük bi class.

yapacağın en kral olay death grip ve peti yönetmek. 3 heal arka arkaya interrupt edebiliyosan gg.

yaw şöyle anlatıyorsunuz. giriyorum 1700 rating hunter druid, rogue druid, warrior druid gelip ezip geçiyor lan diyorum ben mal mıyım ? embesil miyim ? bu adamlar allah aşmış bu adamlar ben yeteneksiz miyim ? diyorum ama alakası yok. yazarken kolay o iş onu anladım şu lafından.

bi maçta her 10 saniyede bir interrupt ediyorum healeri. yarın maç yapınca koyucam recountdan çıkan 50 interruptlık sonucu buraya. deathgrip için. normal-mouseover-focus macrom var. her türlü atılması gereken yerde karşı dps'i. gerektiginde healerin castini bozmak için atıyorum.

ama OLMUYOR OLMUYOR. neyse demek ki ben malım. biri de zaten laf konuşmak yerine facepalm koymuş komiğe bağlamış. hadin gaçham ben.
Sosyal ağlarda paylaş

abi
bi TSG oyna baal
deadwoll a aynı durumumuz.

charge, ms, bladestorm, strang bilemmene, mind freeze, zaten %50 düşük casting şeysi. yok yani 1 kere kurtulamadım. pain supp, shield herşey açık. mage var rogue var bi de yanımda. o dk nın aoesi kadar saçma salak bi aoe yok zaten oyunda. aoe dediğim işte sarı zımbırtı adını bilmiyoru. petin stunu zaten epic. bi de paladin geliyor stunluyor ahahh hele belf geliyor bazen tam epic. hani diosun belki kurtuldum fear atıosun warriora 0.1 saniye şansın oluyor belf racial silence gg

anti priest kodumun kombosu

nerdrage e soktunuz şu saatte fu

@BAAL

ha şeyi söylim DK kolay class demiyorum. 2v2 de zor lafım yok, iyi oynamak lazım. ama 3v3te warriorla hakkaten fazla birşey yapmana gerek yok. mind freeze tutturmasn bile iniyor yani priest.

TSG oynayan dk yla konuştum hangi comboda zorlanıosunuz diye, adam TSG dedi AHAHEHAH
Sosyal ağlarda paylaş

2v2'de zorlanabilir, birşey demiyorum ama 3v3'te muhteşem bir sinerji var warriorla.

0 damage vursa bile DK, warrior zor durumdayken AMZ'yle yetişiyor, peeling için CoI var. Bladestorm en az 2 tane adamın üzerinde patlıyor Death Grip sayesinde.

Strangtulate+Pet stun=Win zaten Bladestorm sırasında.

Bu arada sevgili serverımı terkedip haftaya Stormscale'e gidiyorum takım yokluğundan malesef. GG olmam inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...