Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bir de isin komigi ben makarasina bulasiyordum da ciddi cevap vermiyordum sacmaliklarina, hatta millet agzinin payini verdiginde de icimden dedim ´lan bu herkesi benim gibi haha hihi yapar saniyordu verdiler agzinin payini rezalet cikti.´ diye.
Ama hakkatten icinde bulundugun delusiondan cikmana bir faydasi olucaksa ciddi ciddi hakettigin cevabi ben de vereyim bundan sonra en iyisi.
Yani o kadar fazla oyun oynuyorsun. kaptiriyorsun ki world pvp´de gankledigin adamlari Taksim´de dovdum sanip topic falan aciyorsun idama gider miyim? diye, ustune gitmiyoruz ama bir adim ilerle.
Sosyal ağlarda paylaş

Vanish bugu kabul edılıyor, "ya sev ya terket"tir bunun yolu. Phae ve mod aynı dogrultuda konusmus, hak verıyorum.

Kalan arkadaşlar ciddi anlamda bunun bir oyun oldugunu unutup adamın armorysını kasmıslar, buraya pastelemısler, ratıng kapıstırmıslar. Koca adamlarsınız, konustugumuz seyde oyun. Olmamıs. Ben bu baslıgı okuyorum ve phae genelde yararlı seyler yazan nadir adamlardan. Sakin.
Sosyal ağlarda paylaş

kişisel mevzularınızı öm yoluyla halletseniz de 10 sayfa butthurteds vs magezor kapışmaları izlemesek.

tamam xunn'u okumaktan genel manada keyif alıyorum da, gidip teknik bir şeyi açıkladığı zaman.

gidip teknik bir bilgiyi karşı tarafın bir tarafına sokmaya çalışırak yazmayın allah rızası için her seferinde.

ben seni attım sen beni istemedin.

burda ki kimse 5 dk sonra dönüp sizin ne yaptığınızı düşünmeyecek, gerçek hayatına geri dönecek.

siz de akıllarda sürekli drama queen imajıyla kalacaksınız.

bari insanların size karşı saygısını kaybetmesine bu kadar izin vermeyin, topicide kişisel ağlama duvarına çevirmeyin.

kimse herşeyi yüzde yüz doğru bilmek zoruna değil, yenin egolarınızı.

ben pve de kendime çok güveniyorum, bütün contentleri dps-tank-healer olarak yapma sansım oldu ama pvp de oturup başkasına fikir sorabiliyorum.

oyun lan bu.
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

shipitducy said:

Phae said:

Stormscale'de bir rogue vardı, ve gouge'ların %75'ini dodgeluyordu. Pasif bir dodge vardı adamda, binlerce dolara sattı adam bu charı.

Ama yani nasil quotelamiyim simdi bunu?

geri zıplayınca gouge zaten dodge ediliyor

Hayir adamin karakteri kucukken kazana dusmus ondan oyle.
Binlerce dolara satti olm adam karakteri.
Sosyal ağlarda paylaş

shipitducy said:

HolyRaider said:

shipitducy said:

Phae said:

Stormscale'de bir rogue vardı, ve gouge'ların %75'ini dodgeluyordu. Pasif bir dodge vardı adamda, binlerce dolara sattı adam bu charı.

Ama yani nasil quotelamiyim simdi bunu?

geri zıplayınca gouge zaten dodge ediliyor

Hayir adamin karakteri kucukken kazana dusmus ondan oyle.
Binlerce dolara satti olm adam karakteri.

Bu bambaşka bir olay ve var, sadece dodge olarak da değil. Özel olarak oturup denedi adma agzımız açık izledik. Duel attık, Soon ardarda 100 tane gouge attı ve 75 civarını dodge give or take.

Şahitlerim var uçtum durumu değil. Aynı tür bir bug bubble+mass dispel'de de var, belli bir hp'nin altındayken çoook daha fazla resist yiyor bubble. Bunları manipüle ediyor bazı ilk 10 sevivyesindeki oyuncular.

Yani buna inanıp inanmamak zaten okuyucunun keyfine kalmış birşey, önemli değil, konu hiç değil.

Aente'ye katılıyorum, teknik şeyler konusulsun, yoksa hiiiç hoşlanmıyorum gidip wissy'yle aramda kalması gereken şeyleri public yapmaya. ama çok seviyor o noktaya getirmeyi, ZUAA diye zevk almadım yani yazarken ama çoook baydım.

Biz bunun aynısını TBC'de yaşadık, o da accountundan oldu ben de oldum 1 ay boşuboşuna. Ve kimsenin umrumda değildir yani xunn'un karakteri ne wissy'nin karakteri ne. 1v1'lerimiz başka platformlarda olsun maksat pvp konusulsun, deyu.

Edit: Zheld'in hesap açık kalmış pardon, brb.
Sosyal ağlarda paylaş

stormscale'dayım ama bu aşırı kalabalıktan, queueden, 14-15 yaşındaki swedklardan, bebelerden çok sıkıldım. 2v2/3v3/5v5 yapabileceğim adam varsa buradan gelmeye hazırım, twisting nether düsündüm bizim eski elemanlar orada diye ama rampage kötü bgymis duydugum kadarıyla, ne kadar dogrudur?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...