Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

Phae said:

Sezonun son günü açtığım takım 2300 oldu tek günde

True Story is true.

Armory bariz upgrade olmamış, girip boşuna detektiflik oynamışsınız sen ve aililath.

Bunun yalanı olmaz bir de, böyle bir ego sorunu yok yani burada kimsede sen ve barathrum hariç. Üstüne konuyu buraya çekilmesi kalitesizliğiniz baya baya. Wissy'nin veliahtları gibi şu an masq ve barathrum. Vanish tartışırken böyle lamerleşmenizin tek kökü bu yani, bu kıvırabileceğiniz birşey değil.

Vanish buglı, ama siz sürekli geç basarak başarısız da oluyorsunuz. Ve Blizzardın getireceği bir fix yok buna, adapte olun.

Yok yere koca foruma rezil ettiniz kendiniz ego krizinizle.
Sosyal ağlarda paylaş

Aililath said:

DAZD!NGO said:

şu adamı ciddiye alıyosunuz ya ...

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&cn=Clavius

loler...

2.3kları armory göstermiyor...

Of yetersiz gidip mulgearın armory'e yapışmış. GG. Hayır miseryde olan yok mu wissy gibi, şöyle sıfır takımla üstünden geçsek yeni sezonda?

Ps: Ulan Berk, CDsiz ne kadar kitelarım adlı çalışmayı böyle afişe etmen üzdü beni, kalleş.
Sosyal ağlarda paylaş

lamerleşen biri varsa sensin abi. ağlamayın, yakaladım, l2p çekiyorsun ilk postundan beri. ben diyorum hunterın autoshotu, peti gelip beni çıkarıyor, sen diyorsun lolol üzerine hayvan gibi damage yağarken vanishleme. ya cidden okumuyorsun, ya okuduğunu çözemiyorsun, ya da anladığın halde inadına diretiyorsun alakasız yazmaya. ben hiçbir agresif, karşıyı aşağılayıcı mesaj atmadım burda. olay vanish bozuk/düzgünden öte ben öyle iyiyim, siz böyle beceriksize çekiyorsun her postunda ona rağmen tek bir karşı atıfda bulunmadım mesajlarına.

ayrıca armory'nin buglanması talihsizlik olmus o zaman.

bu da vanish ve senin gibi tek gecede 2300 yapan bir kişiye karşı son postum olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Irrelevant kısım.

2v2 tek gecede 2300 kolay, herhangi bir achievementı yok Misery gibi çok kalabalık bir BG'de. Vindication noob'u gibi birhaber tamlamalar kullanıldıgı için yazılmış birşey zaten, yoksa kapı gibi 4 glad var ego pompalamaya kasarsam(Mage2xwarr, warlock. Biri de warlockla yani, o kadar kolay alındı ki o glad senin arena master title'ının gözümde degeri sfır, üzgünüm Barath. Dotları at, fear spamle. Life of a warlock, flawless victory. 4 classla glad olanlara saygım yok: Warlock, death knight, enchancement shaman ve retridin. Die in a fire.

Ayrıca her söylediğimin direk üzerine alınması yaranın gocunmasıdır masq üzgünüm yani hunterlar seni çıkarıyorlarsa hunterlara agla, vanish'e değil yani. Ve inan hunter üzerindeyken ranged olarak vanish atarsan bozulur, adapte olun derken kastım bu. hiç öyle CİDDİ bir şekilde kralım ben yazmadım, barathrum'a cevabım hariç.

Bunu yazabiliyorum çünkü hydra'nın partleriyle uzun saatler oynadık, adam baya püf nokta biliyordu normal pvpcilerin bilmediği. Kendi tricks falan veriyordu, bug abuselayan adamlar DC falan ettiriyordu arenada.

Ve bu adam bunu diyorsa belli ki bir bildiği var. Ayrıca şu var,

Vanish atarken cast bitmemişse cast durur, bu bana oluyor. Eger cast elden vırlamışsa bazen vanish'iniz bozulmaması sorun. bazen ne damage alıyorsunuz ne bozuluyor, bug bu işte.

Hah, şimdi asıl buglara gelelim.

Petler. petler sürekli vanish'i bozuyor, sürekli ama.

Shadowword death. Etkisi çok havada asılı kalan bir skill zaten sheep swd'lerden biliyorsun bunu. Vurmuştur damage'ını, vanish atarsın yine bozar falan, etkisi saçma baya.

Hunterların autoshot sürekli çıkarır, bu hunter fix'i gerektirir, vanish'e değil. Çünkü bu adamlara karşı vanish atmayı imkansızlaştırıyor, sürekli shot yagıyor zaten. Explosive olsun arcane olsun w/e. Ama buna uygun olarak verilen herhangi bir fix oyunun agzına yapacaktır.

Bu arada araştırdm, combat loglarda sorun var. Farkllı combat log dataları oluyor lag yüzünden. O semden önce atıyor, sen ondan sonra atıyorsun ama çift taraflı bir data package oldugu için sende kendin öncesin ama onda o önce falan. Bu durumlarda olan vanish bozulması. Şimdi bunu fixleyecek birşey yapamazsın eger lag düşüremiyorsan oyunda ahah. Yani düzeltirsen adamın oyunu bok, o yüzden cast'ın son anında değil önce atarsın falan. Bu sadece CAST boyutu.

Instantlar bambaşka konu. Instant herşey'de cast süresivardır, ve bunlara bug diyemezsin. Benim instant counterspell'limle senin kick'inin castı aynı süre değil, salise farkları var.

Blizzard bazı karakter profillerinde işi batırdı, bu da Soon'dan ögrendiğim birşey. Bazı oyuncular bildiğiniz şanslı olur ya, o şans dğeil işte direk character bug. Stormscale'de bir rogue vardı, ve gouge'ların %75'ini dodgeluyordu. Pasif bir dodge vardı adamda, binlerce dolara sattı adam bu charı.

Mesela böyle birşey bende de var. Çok fazla resistim oluyor ice block üzerinde mass dispele karşı ve çok fazla spellsteal resisti alıyorum cap olsam bile. 24 in a row var, böyle aglayacak gibi oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süredir paticik okuyorum. ( arada girer okurum veya ) yazar alımının hâlâ kapalı olduğunu sanıyordum. arkadaşım uyardı.

şu pvp olayında, freemoon gibi detaylı, iddaa'lı ve düz metin tarzında yazılar, bölüm admini gibi seviyeli formatta yazacağınız şeyler daha efektif olur, bunu unutmayın.

size yakışmıyor, şu kısımdaki pvp tartışmalarını, knight online'daki güdük muhabbete çevirmeye.

ben çok şaşırdım, sen beni dövdün, ben seni dövdüm, şununla kankayım modlarına. bu kadarını tahmin etmiyordum.

mage arkadaşımızın bir post'da vurtne'den daha iyi oynadığını yazdığını da okumuştum. bu detaylara girmek istemiyorum. son 4-5 sayfayı okudum. özetle;

- ortalığı kızıştıran, mage arkadaş. direk çomak sokmuş. blizzard'ın bile kabul ettiği vanish bug'u insanların kötü oynanabilirliğine bağlamış, bununla yetinmediği gibi, kendini çok kabiliyetli görme güdüsüyle belaltından vurmaya çalışmış, bununla da kalmayarak böyle zengin ama hayatta çok fazla bir becerisi olmayan, ama kendine güveni tam veletler gibi, hayata dair herhangi bir beceri elde ettiği zaman bunun havasını, diğer olayda aynı başarıyı yakayalan kişilerden daha fazla pohpohlayarak karşı tarafın nefretini kazanan kişilere bürünmüş. bir insanın karşısına geçip onunla dalga geçerek kızdıran, sonrada karşı taraftan dayak yiyince de, haklıymış gibi ortalığı kargaşaya sürükleyen bir tipte olabilir. veya ahmet çakar mod'u. '' Vanish bug yok demiyorum ama, .... '' gibi cümleler.

- diğer arkadaşlarda da sıkıntı, suç var. ama böyle bir yazı formatında yazılar yazan bir arkadaştan dolayı, karşı tarafı suçlamak istemiyorum. vanish olayı değil olay. mage arkadaşın yazım şeklinde bir sıkıntı var. çok tuhaf.

burada mage veya diğer taraf haklı veya haksız, işin orasında değilim.

mage arkadaşın konuşma tarzı, kendisine karşı bir negatiflik veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Irrelevant kısım.

2v2 tek gecede 2300 kolay, herhangi bir achievementı yok Misery gibi çok kalabalık bir BG'de. Vindication noob'u gibi birhaber tamlamalar kullanıldıgı için yazılmış birşey zaten, yoksa kapı gibi 4 glad var ego pompalamaya kasarsam(Mage2xwarr, warlock. Biri de warlockla yani, o kadar kolay alındı ki o glad senin arena master title'ının gözümde degeri sfır, üzgünüm Barath. Dotları at, fear spamle. Life of a warlock, flawless victory. 4 classla glad olanlara saygım yok: Warlock, death knight, enchancement shaman ve retridin. Die in a fire.

Ayrıca her söylediğimin direk üzerine alınması yaranın gocunmasıdır masq üzgünüm yani hunterlar seni çıkarıyorlarsa hunterlara agla, vanish'e değil yani. Ve inan hunter üzerindeyken ranged olarak vanish atarsan bozulur, adapte olun derken kastım bu. hiç öyle CİDDİ bir şekilde kralım ben yazmadım, barathrum'a cevabım hariç.

Bunu yazabiliyorum çünkü hydra'nın partleriyle uzun saatler oynadık, adam baya püf nokta biliyordu normal pvpcilerin bilmediği. Kendi tricks falan veriyordu, bug abuselayan adamlar DC falan ettiriyordu arenada.

Ve bu adam bunu diyorsa belli ki bir bildiği var. Ayrıca şu var,

Vanish atarken cast bitmemişse cast durur, bu bana oluyor. Eger cast elden vırlamışsa bazen vanish'iniz bozulmaması sorun. bazen ne damage alıyorsunuz ne bozuluyor, bug bu işte.

Hah, şimdi asıl buglara gelelim.

Petler. petler sürekli vanish'i bozuyor, sürekli ama.

Shadowword death. Etkisi çok havada asılı kalan bir skill zaten sheep swd'lerden biliyorsun bunu. Vurmuştur damage'ını, vanish atarsın yine bozar falan, etkisi saçma baya.

Hunterların autoshot sürekli çıkarır, bu hunter fix'i gerektirir, vanish'e değil. Çünkü bu adamlara karşı vanish atmayı imkansızlaştırıyor, sürekli shot yagıyor zaten. Explosive olsun arcane olsun w/e. Ama buna uygun olarak verilen herhangi bir fix oyunun agzına yapacaktır.

Bu arada araştırdm, combat loglarda sorun var. Farkllı combat log dataları oluyor lag yüzünden. O semden önce atıyor, sen ondan sonra atıyorsun ama çift taraflı bir data package oldugu için sende kendin öncesin ama onda o önce falan. Bu durumlarda olan vanish bozulması. Şimdi bunu fixleyecek birşey yapamazsın eger lag düşüremiyorsan oyunda ahah. Yani düzeltirsen adamın oyunu bok, o yüzden cast'ın son anında değil önce atarsın falan. Bu sadece CAST boyutu.

Instantlar bambaşka konu. Instant herşey'de cast süresivardır, ve bunlara bug diyemezsin. Benim instant counterspell'limle senin kick'inin castı aynı süre değil, salise farkları var.

Blizzard bazı karakter profillerinde işi batırdı, bu da Soon'dan ögrendiğim birşey. Bazı oyuncular bildiğiniz şanslı olur ya, o şans dğeil işte direk character bug. Stormscale'de bir rogue vardı, ve gouge'ların %75'ini dodgeluyordu. Pasif bir dodge vardı adamda, binlerce dolara sattı adam bu charı.

Mesela böyle birşey bende de var. Çok fazla resistim oluyor ice block üzerinde mass dispele karşı ve çok fazla spellsteal resisti alıyorum cap olsam bile. 24 in a row var, böyle aglayacak gibi oluyorum.

tl;dr

l2p
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle abi. Benim counterspell'imle senin kick'in işlem görme süresi aynı değil.

Arada çok adice bir fark var, vanish de böyle. Instant var instant var mevzusu. Oyundaki en hızlı şey counterspell sanırım, ki o bile sizin bug dediğinz şeye kurban gidiyor sık sık.

Silence'lı druid, cyclone yemin mage gibi Wispy.
Sosyal ağlarda paylaş

Butun cdleri patlatmak kac salise suruyor Mage´de?

O degil de, dunyadaki WoW oyuncularinin yarisi RMP oynayarak gladiator aldi, bizim forumdaki Mage buraya gelip ´Lock easy mode´ diyor sunlarla :
Highest 5 man personal rating
2110
Highest 3 man personal rating
2103
Highest 2 man personal rating
1500
Highest 5 man team rating
2155
Highest 3 man team rating
2160
Highest 2 man team rating

lol
Sosyal ağlarda paylaş

Abi anlıyorum butthurtsün ama, wotlk'da arena yapmadım. bunlar tamamen maksat gear çekelim takımları, hiçbiri de RMP değil mesela. Çıktıgım 3v3 ratingine de hunter druid mage çıktım zaten.

Seni bu oyunu biliyor sanıp priest verdim, druid de verdim, partnerim açık bir şekilde bu adam varsa ben yokum dedi senin için. İlla böyle çirkinleşmem lazım Sinan? İlla sen batırdıgın için ilk mi priest oynuyorsun diye soruldugunda evet diyip kolpalayan bir adamsın sen, tanıyorum yani seni. All ss, böyle çirkinleşeceksek ben de çirkinleşirim, np.

Konuya dönelim. Arena tartışmayı seviyorum, oyunu seviyorum ama millet birbirine saldıracaksa fikir tartışmak yerine kapansın konu. Bir halta yaramıyor çünkü şu topic.

Sosyal ağlarda paylaş

Garip bir ruya alemindesin be Xunn.
Gladiator mountlarinin ustundeki SS´leri Wispy koysun, bende yok.

dipnot : 2k+ arenada ilk kez oynuyordum zaten ki biliyordun(o zmn yuksekti o rating simdiki sistem gibi deildi.) benim aslinda druid oynadigimi yuksek ratinglerde. Priesti deniyorduk acaba 3v´de titlea olcak kadar var mi diye.

dipnot 2 : Hani illa konuscaksak partnerim dedigin adamla yaptiginiz max rating ne ki o adam benim oyunculugumu yorumlasin?

dipnot 3 : Ben Jzong´la Runeh´le arenaya ciktim, kimse de bana kapris yapip ´birakirim seni´ demedi hani.

dipnot 4 : l2p, lol
Sosyal ağlarda paylaş

shipitducy said:

Salise farklarinizi yerim ya.
150 pingle oyun oynuyorsunuz, salise farkiymis.

Bu oyunun bütün pvpsi salise etrafında zaten. Yapılan hamle saniye lamayacagına göre salise alır. instant iki spell aynı anda kullanılırsa farkı yaratan şey saniyedir tabii ki.

0.1, 0.2 bunlar çok büyük farklar.
Sosyal ağlarda paylaş

shipitducy said:

Garip bir ruya alemindesin be Xunn.
Gladiator mountlarinin ustundeki SS´leri Wispy koysun, bende yok.

Abi ben yoruldum ve gerçekten çok sıkıldım seninle tartışmaktan. Patide okumaktan sıkıldı bence. Senin azzinothlarla 2v2 druid rogue aldıgın glad inan umrumda değil. Ben seni rmp oynayalım diye aldım, ve begenmedim. Bunu public yapma normalde ama baydın yani. Sürekli saldırın sıkıyor artık canımı. İşine bak, yeter.

Eğer gerçekten bir fikrin varsa şu anki konuyla gel konuşalım, yoksa bitti yani benim pilim kapışamıcam seninle.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunun pvpsinde salisenin bir gram kiymeti yok be Xunn´um. Belki de o yuzden imbalanced setupla tutunamiyorsundur. Hadi sana oyunun sirrini verdim, tekrar dene bu sezon. Ayni grouptayiz zaten.

edit : ouuu begenmedim attim falan, lol. hani muhabbeti hatirlamiyor olsam ben bile inancam da hikaye su, ben druidle parcalarken sen rmp´ye adam bulamiyordun seninle oynucak. ben de az priest tecrubem ama cok arena sistemi ve healing tecrubemle gelirim dedim. prieste isinacak kadar vakit bile ayiramadim zaten projeye, o da oyle kaynadi.
diger yandan sadece azzinoth degil be kotu bgnin ortalama magei, regalya´ya da lock-druidde naptigim hakkinda sorabilirsin.

Dikkat ettiysen hep ne olup ne bittigini dogrulayacak isimler veriyorum, ne de olsa TBC armory yok. (Gerci armory buglu derdim aslinda, tuh)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...