Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Moonkin'im ile pvp yapmak istiyorum. Gear yapıyorum şu anda.
Tek sıkıntım, mana. 24 / 0 / 47 bile düşünüyorum sırf bu yüzden, çok kararsız kaldım. moonkin talent ile spirt veren pvp gear toplamak mantıklı mı? yapan oldu mu? mana regen konusunda ciddi sıkıntı var moonkin'de diğer hybird'lere göre. Şimdiden tşk'ler.
Sosyal ağlarda paylaş

shipitducy said:

op setupla glad alamamak lol bgde de hakkatten ustun yetoluk isteyen bisi olsa gerek.

Ya wish kötü trollsün, bari okuyup ugras da manalı olsun. Takım yok diyorum op setup diyorsun.

LAN SETUPI BIRAKIN PVPCİ YOK LAN.

Ps: S4 rogue druid gladları LOOOOOOOOOL.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de gökçen, sen HİÇ ilgilenmedin ki arenayla. Sen text book skillere bakıp data düşünüyorsun da, öyle olmuyor. rmp bütün olayı sinerji. Sinerji iyi birşey gökçen pvp'de, lazım olması gereken şey.

Sorun saydığım diger setuplarda sinerji'ye gerek olmaması.

Cleave'ler şu an seçip charge atıp 15 saniyede kill alıyorlar, beast cleave dediğin şey zaten gülünesi durumlarda.

spellcleave'e girmiyorum, kafanı gösterdiğin anda yatuyorsun 40k nuke yiyip.

Ben de şu an sağlam bir lock'u spellcleave oynamaya ikna etmeye çalışıyorum. yok rmp oynayacak adam harbi yok kalmadı.

Bide ben görmedim patiden başka yerde "RMP FFS" diyen hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu arena komple oyundan kalksada kurtulsak.Blizz arenayı dengelemek için kadro oluştursak wow 5 yıl geriye gider gibi bir açıklama yapmış sanırım.3-5 arktan duydum bilmem doğrumu.

Komple pvpyi kaldırın şu oyundan hepimiz rahat edelim.Tek tuş pve ciler sadece boss fightlara ağlar nasılsa.Nerfi koyarsın herkez mutlu olur lol.Ne uğraşçan pvpcilerle dengeyle vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi cyclone da 1 dk sıra beklerdik eskiden bglere.SOTA yada isle gelmek bilmiyor resmen.Yeni yaptık alın size bg dedikleri yerler oyunun belkide en iyi battlegroupu Cyclone da bile bomboş.

Arenayı kaldırsalar ne olacak.60 tan beri av-wsg-ab farmlıyoruz baydı yahu.Garrosh'un horde un başına geçmesi ayağına outdoor pvp vb.. koysalar bari.Wg gibi fail olmayanından ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...