Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Hanginizi okusam baydım diyorsunuz.Valla bende baydım rogue u 71 de bırakabilitem var.Arena da ömrünü doldurdu gibi geliyor bana.Sonuçta s1 den beri 4 pillar arasında dönüp rating kasmaya çalışıyor insanlar.

Blizz nasıl rank sisteminden sonra arenayı getirdiyse,yeni expansionda da arenadan sonra daha güzel bir sistemi getirmeli ve pvpcilere tekrar aynı hevesi yaşatmalı bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Wispy said:

Xunn nedir durumlar buldunuz mu roq

Ravenholdt'a geçtim, orada serverın en iyisi dedikleri bir rogue ve glad bir priestle bir denicez galiba. Öyle çok bir beklentim yok artık sıkıldım, frostmane'e geçip pati guildı akmayı istiyor gönlüm.

gel ahmet rogue mage akarız
gladi olmasam da challenger ım var :P
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

retri&rogue akiyoruz adeta

Bize de akıyorlar adeta. Bütün gece 20 kere geldiyse bu akşam 15 kere yenildik heralde retri roguea başka setup yok 2v2de galiba.

Bir de 120 maçta 4 kere dk geldi 3ünde yendik 1inde de maç çook uzayınca oom oldum gg. Millet bırakmış dkyı son patchten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Phae said:

Ha bu arada, şu yeni gelen buzlu bir balta var ya hani baya sağlam, hah işte elinde o olan, backpedal manyağı bir DK beni dotları dizip, çekip, tek global CD'de ice barrier'ı delip %38 hp'ye getirdi.

DEATH KNIGHTS: BALANCED.

Dk değil balta Op.

Proc'u Drain Life;

DK elinde fazla OP. Fazla DK'lik. Onun haricinde yeni bufflı DK de kesinlikle gerzekçe bence. Oyundan silin gitsin bir class. O giden canın kaçta kaçı proctur ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle söyliyim az önce bi dk geldi karşımıza saurfang 25 trinket var adamda trinket procladı benim rogueun üstünde shield varken shield gitti pom healledi %40'a düştü rogueum o anda.

Bu kadar etkili proclar bglerde. Karşımıza elinde bryntroll ya da trinket gibi procları olmayan fason dklar gelince abolish diseasele adamları oynatmıyorum resmen, o halde adamlar. Ama mesela bryntroll procu denk gelince dotların arasına bir anda eritiyor adamı, sonra gelen tek ccde oyun kazanabiliyorlar. Zaten gargoylela pet dkdan daha tehlikeli. Adamlar gargoyle indirince shackle falan atamazsam baya zorluyor heallemesi falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...