Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

yanları dikip takunya + kapri giydimmi haihachi gibi oluyorum ben

biraz ontopic duralım da sahibi kovmasın

önümüzdeki hafta tekrar wow a dönebilirim casual ötesi olarak. napsak ahmet primage yapsak mı

Abi ravenholdt'tayım şu an, 3-4 hafta sonra bu sezon bitiyor, bittiği gibi nereye isterseniz gelirim altımda drake'imle İNSALLAH TÜ TÜ TÜ NAZAR DEGMESİN.

Yeni takım kurduk, mmr 2400 o yüzden ilk oyunlarımız bile baya zorlu, yavaş ilerliyor takım. KASIŞ.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

valla biz şimdiden saldık gibi. warrior arkadaş prot oldu geçen 3 haftadır falan sadece puan için oynuyoruz iyice düştük =D

Bize s4 tede böyle oldu ya.Auchindoundaydık.Kurduk 2v2 3 gün sonra sıkıldık oyunu bıraktık beraber.Nasılsa itemlar çöpe,son sezondan cacık olmaz diye değişik bir psikoloji kaplıyor insanı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

Phae said:

Abi ravenholdt'tayım şu an,

takim ismi ne?

ayrica ravenholdt'a gideceginize gelseydiniz ya FMye
nasilsa ayni battlegroup yakismadi xunn :(((

Sezon bitince geliyoruz, Cüce'nin de bitirme ödevi bitiyor o zamana, gelicez FM'ye aşkito.

VAY AK yeniden inş, verin bakalım bana bölümü görme hedesi, bu acc'de yok anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bulabilsem süper olacak evet de, TBC de millet beni buluyordu, hep de şansıma über herifler geldi 2.2k nın altına inmediydik çıktık mı bir kere.

WoTLK da bi zürriyetsizlik gidiyor çözemedim. Bildiğin adam yok, server Draenor Horde tarafı, insan kaynıyor resmen. Ama yok yani bulamıyorum. Farklı bir channel mı var nedir hehe çıldıracam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...