Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Laptop Önerisi

Unbannable

Öne çıkan mesajlar

Dolar kaptırdı gitti tabi, biraz yanlış zamanda alıcaz sanırım ama bir bakıma mecburuz.

Efenim şimdi biz abim ilen iş sebebiyle 2 tane laptop alalım diyoruz. Biraz araştırmaya çalıştım, çift çekirdek centurion fln uçmuş gitmiş ne ekran kartlarından haberim var ne de işlemcilerden.

Şimdi efenim bizim hedeflediğimiz bilgisayar türü şöyle, son oyunları oynayalım derdimiz yok. Çok fazla oyun da oynamıyoruz zaten, ben wow oynuyorum abim de 2moons oynuyordu en son (şuan askerde) gelince napar bilmiyoruz tabi. Neyse, çok para yatırmak gibi bir hedefimiz de yok. WoW kaldırsın yeter yani :P

Benim merak ettiğim paticik ahalisi kaç inch monitör kullanıyor ? 15 mi 17 mi? Şuan bilgisayarımda 21-22" monitör var 15 e dönersem afallarım diye düşünüyorum fakat 17" çok mu büyük olur onun merakındayım. Bir el atın :)

Ha bir de bilmiyorum kaldı mı da wireless özelliği olsun elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinize cevaplar hazırladım.

@GERE; grafik tasarım fln değil. Biryere gittiğimizde laptop olsun yanımızda işte olayı.

@pascalnouman; monster nedir açarsan? laptopun toplama versiyonu mu?

@Penth; macbook çok pahalı yaf, biliyorum çok kaliteli de aşar beni muhtemelen geçen bakıyordum da 2milyardan aşağı ürünü yok

@nutella yerim; servisi dandik diyorlar hiç bilgin var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...