Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druid - lvl 70 -80 leveling talent

draedan

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
Full Balance spec ile instance'ları rahatlıkla healleyebileceğini düşünüyorum.

Her 2sini de yapacağın bir gruba düşmessin zaten büyük ihtimal.

benimde niyetim oydu, ama heal edemeyip milletden azar isitmek benim en sinirlendigim konu, o yuzden simdilik safeside da olacam, biri deneyip (full balance ile instance healing ) yazarsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
Gangren said:

benimde niyetim oydu, ama heal edemeyip milletden azar isitmek benim en sinirlendigim konu, o yuzden simdilik safeside da olacam, biri deneyip (full balance ile instance healing ) yazarsa sevinirim.

Sorun çıkacağını sanmıyorum, sonuçta zaten Spellpower itemi toplayacaksın, üzerinde 750+ Spellpower olacak, rahat rahat heallersin.

Önyargı olabilir tabi, "lets get a real healer" gibilerinden ama orası da biraz senin kabiliyetine bağlı :p
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
draedan said:
Gangren said:

Sorun çıkacağını sanmıyorum, sonuçta zaten Spellpower itemi toplayacaksın, üzerinde 750+ Spellpower olacak, rahat rahat heallersin.

Önyargı olabilir tabi, "lets get a real healer" gibilerinden ama orası da biraz senin kabiliyetine bağlı :p

kabiliyeti asip, spec de sorun olursa dert o, yoksa yetenekte sorun yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Full feral talentleri ve resto itemleri ile ilk 3 instance çoook rahat heallanıyor. Diğerlerinde de durumun değişeceğini sanmıyorum ama görecez.

sagol, full balance talent la devam edeyim, sirf spellpower item larim var, feral olamam , quest lerden toplayip geceriz en kotu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...