Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip bir grafik sorunu yada grafik lagı

mani

Öne çıkan mesajlar

Valla soruna ne desem bilemedim o yüzden başlık saçma gelebilir.

WoW a ara vermiştim 1 ay kadar. En son 3.0 patch iyle birlikte geri döndüm ve sorunum başladı. daha önceden böyle bi sorunla karşılaşmadım ve sorunumum tam olarak ne olduğunuda bulamadım bir türlü.

DOTA dan Omnislash abilitysini bilirsiniz. pıt pıt pıt ordan oraya seker durur eleman. işte benimde sorunum WoW da aynen bu. Etraftaki playerlar hareket ederken bu şekilde teleport oluyorlarmış gibi 3yrd 5yrd yer değiştiriyorlar. sanki hepsi lag de. Ama ben lag de değilim. fps sabit 60 . benim bilgisayarım takılmıyor. kısacası bir bilgisayar yada internet lag i söz konusu değil. casting ler normal, etraftaki npc ler normal. Hiç bi addon kurulu değil. Mevcut sistemle dediğim gibi oyunu bırakmadan önce oynamıştım ve böyle bir sorunla karşılaşmadım bile.

benzer ikinci bir örnek olarak wow da daha önceden başınıza gelmiş olabilir. çok eskiden rogue lar sprint açıp etrafınızda koşturmaya başlayınca kısa mesafe teleport oluyo gibilerdi.

Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
9800GX2 ekran kartı 4gb ram vista ultimate.

En son major patch le gelen grafik değişiklikleriyle bir alakası var herhalde ama her türlü ayarı denedim bir türlü çözemedim sorunu. Oyunu sıfırdan kurdum, defrag attım registery cleaner kullandım aklınıza format dışında ne gelirse yaptım kasıcası. AoC, Warhammer gibi oyunları sorunsuz oynadım hepsini max detay da. en son çıkan single oyunlarıda sorunsuz oynuyorum bu sistemle.

Aklınıza çözüm yolu geliyor ise yada bu tarz bi soruna rast geldiyseniz daha önceden cidden umutsuz bir durumda yardım bekliyorum. Offical forumlara ne yazayım diye düşündüm ama sorunun adam gibi bir açıklamasını dahi buladım. :
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

9800GX2 ekran kartı 4gb ram vista ultimate. :

benim makinada sorun yok istersen değişelim ;)

bu sistemde lag sorunumda yok diyosan wow datalarında sorun vardır illaki bi repair ettir yine olmazsa internet bağlantını optimize et oda olmadı sil baştan yap oda olmadı bas küfürü sonra da formatı yine olmadı bildisayarları değişebiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Lyciren said:
mani said:

9800GX2 ekran kartı 4gb ram vista ultimate. :

benim makinada sorun yok istersen değişelim ;)

bu sistemde lag sorunumda yok diyosan wow datalarında sorun vardır illaki bi repair ettir yine olmazsa internet bağlantını optimize et oda olmadı sil baştan yap oda olmadı bas küfürü sonra da formatı yine olmadı bildisayarları değişebiliriz

hehehe. dediğim gibi silip baştan kurdum wow u. format a çok üşeniyorum. bakalım eski driverlara dönmeyi deniyecem oda çözmez ise belki format atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...