Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage Endgame Talentları hakkında

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar endgame'de büyük ihtimal herkez frostfire kullanıcaktır.Sırf frostfire ile ilgili bir talent yaptım.

http://www.wowhead.com/?talent=oZfV0bRbIuVubGsthfccoc

sizce nasıl olmuş frostfire'ın tüm bonuslarını aldım üstüne burnout %50 critnin bonus'u Ice Shard ilede %100 crit boss alıyorsun frostfire %150 critin boss'unu almış oluyoruz.Piersing Ice ilede %6 spelldamage bonus'u alıyorsun.gerisi fire'da zaten =)
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
5man için ok
Raidler için mana sıkıntısı çekersin. Imp scorch 2 de alabileceğin bir risk değil max dps için.

mage'nin manası bitmesi gerektiren en son classlardan birtanesi eva + mana gem 3 tane en az ki glypsh'i sayesinde çok daha kullanışlı + 1 pot boss combatı için fazlasıyla yeterli ki raide mana regen yapan retri pala , shadow priest gibi classlarda olucak.

onun dışında frost talent olayına gelince frsotta frostfire spellini bufflayan çok fazla talent yok genelde fire'a koymuşlar frostfire spell damage bonuslarını.
Sosyal ağlarda paylaş

Frosttaki nerdeyse her talent zaten frostfire'ıda bufflıyor çünkü hepsinde "frost damage spell" yazıyor.

Birde şuan sorunlu olan konu elemantal konusu. Her 2 dakikada bir çıkarılıp 1 dakika boyunca sürekli dps yapan. Manası yarıya bile gelemeyen,büyülerini 45 yarddan atan, hiç resist görmeyen bosstaki hertürlü +crit, +damage etkisinden, shamanların toteminden ve benzeri her türlü raid buffından yararlanan, sahibinin spell damage'inin %20sini alan bu dengesiz, TBC dönemi ile kıyaslanmıyacak şekilde sahibinin %20-25ine yakın dps yapıyor. Ki spell haste'dende etkilenmesi konuşuluyorki iyice saçmalar öyle birşey yapılırsa.

Ben söylenen nerfi elemantela bekliyorum şahsen. Çünkü 7 dakikalık bir combatta 5 dakika yanınızda durması, frost mage'in olayını biraz BM hunter vari duruma getirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage manasının en son bitmesi gereken classlardan biri mi?

Naptın yahu hayatında hiç mi mage oynamadın? Mage her zaman manayı anında tüketir. Acımaz. Evocation, gem falan geçici çözümler.

Ha son patchle magelerin çoğu büyüsünün mana costu azaldı, böylece daha bi mana effective oldular.

Ama yine de mage şu anda oyunda en mana kıtlığı çeken class.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:
frostbite pve mi ?
elemental presicion 2/3 pve mi?
elemental gidiceksen piercing ice almicakmısın?

Az da olsa mana saklamaya yardımcı olmak için concentration alıyorum senin dediklerinide almak için diğer tarafat gidemiyorum yani anlyacağın full dps değil mana safe de önemli biraz sonra wand atmak istemiyorum fireken :) anlatabildim mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...