Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Leveling Guides

Gangren

Öne çıkan mesajlar

fizban said:
Xaenin said:
fizban said:
çift monitörünüz varsa alt tab e gerek yok ?
Sen de iyi ki bi ikinci monitör taktın ha fizboz.
sana laflarh azırladım. bi gir oyuna.

72 ye kadar 14 saatte gelebildim bu arada, yavaşım biraz sanırım ama kısmet.

Benim de 14 saat civarı olacak sanırım 70-72, tabii bende rested bonus yok ve borean tundrada 68-70 arasını yaptım. Ama aceleye gerek yok sindire sindire xD Nasıl olsa haftaya 80 olacağım bir daha bu questleri ne zaman yaparım bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

68'de açık oluyor sanırım, Sae'de 68'de gelmişti Northrend'e.

Borean Tundra, Howling Fjord, Dragonblight, Zul'Drak yaptım sırasıyla, 79'un yarısındayım şu anda. Zul'Drak bitti bitecek, Grizzly'de 80 olacağım büyük ihtimalle. Mapin devamı da reput, gold vs. için olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Borean, howling, dragon diye gidiyorum dragon'a 73 başı başladım 74 olacağım daha mapın 3/5 açık değil gibi.

Roguela 68'de çıktım Northend'e 71'e kadar boreanda kastım 71+72den 17 bar civarı howlingden geldi. Dragonblight'i heyecanla takip ediyorum. Bu gece 75 olurum sıkıntı çökmezse üstüme.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
fizban said:
çift monitörünüz varsa alt tab e gerek yok ?

Var... geçmiyor ikinci monitöre... Biliyosun mesela loading ekranı varken ne alt+tab ne alf+f4, ısrarla yüklüyor... Bunun gibi bişi... Geçmiyor diğer ekrana.

onuda hallederiz

öncelikle windowed mode u açıyosun sonra login olup char ekranın geldin mi oyuna dalmadan önce pencereyi kenarından tutup istediğin kadar küçült çok ta küçültme tabi sonra oyuna gir , girdikten sonra ister büyütürsün ister direk tam ekran yaparsın

bazen oyuna girme halinde iken sapıta biliyo penceresini küçülterek ekranının büyük bi bölümünü rahat rahat kullana biliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...