Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All-Star 2008 - 2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Biraz erken ama yarın oylama başlıyor.

60-60 totalde 120 kişilik bir liste olacak fix,bu yıl Phoenix'in salonunda yapılacak organizasyon.

İlk 5 tahminlerinizi,bench ve wildcard adaylarımızı sıralayalım burda haftalar ilerledikçe...

Bu yılki değişikliklerde Amare'nin pivot değil forvetlerden aday olacağı belirtiliyor büyük ihtimalle...

Batı

Yao
Amare
Melo
Kobe
Paul

bench: Duncan-Boozer-Nowitzki-Deron-Nash
wildcard : Tmac-Roy
plase : T.Parker , Baron ,Artest vs.

Doğu

D.Howard
Garnett
Lebron
Wade
Iverson

bench : Brand-Bosh-Pierce-Granger-Joe Johnson
wildcard : Lewis , Rip
plase :Calderon, Hedo,Butler,Carter,Josh Smith
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
dogu ilk 5'ine wade haricinde katılıyorum ki %99 boyle olacak. wade'in ilk 5'e girebileceginden supheliyim yalnız. bu sezonki performansına gore belli olur. ama digerleri dedigim gibi yerleri garanti sakatlık vs. olmazsa.

İlk 5 oylarla belirleniyor , Wade'den fazla oy alacak Yao,Lebron ve Kobe'den başka adam yok Nba'de.Ha oylarla olmasa prosedür , doğudan ilk 5 guardı olamayacak Wade sana göre sanırım , kim olabilir peki? =]

dreagloth said:
Birde dün akşam olan bir mucizenin sayılarını vermeden edemeyeceğim:

D12

30 Sayı - 19 Reb. - 10 Blok - 3 Asist

Sadece hell yeah demek istiyorum.

Adam karşısında J.Petro'yu görünce tam beast oldu gün gece.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bu arada smaç yarışması katılımcıları da belli oldu:

Dwight Howard
Rudy Gay
Nate Robinson
Rudy Fernandez/Westbrook/J.Alexander/

3 gedikli katılımcı ve 1 çaylak olacak yarışmada,son satırda yazdığım elemanları oylarla belirliyoruz.Rudy'nin maç içinde mükemmel smaçları var ve bir Avrupalı olduğu için katılmasını isterim fakat J.Alexander'ın kolejde inanılmaz şovları var onun etkisinde kaldığım için oyun ona gitti.

Bi de garibim ilk tur 8.sıradan seçildi adam gibi süre almıyor,duygusal davrandım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi öyle bi yazmıssın ki görende adam turnikeyle 1. oldu falan sanıcak tamam bencede igoudala > nate robinson ama nate robinson'da boş adam diil orda olmayada hakkı var

toggie said:
nate robinson'un bi tarafına koyim afedersiniz. iguodala'nın hakkının yendigi gunu unutmadık hala ne hakla geliyo bu adam anlamıyorum. xtirsin gitsin be yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...