Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CERN, Vodafone ve Mustafa

briareos

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar burada ciddi bir mesele var! Lutfen birbirinizle atisarak, ayarlasak bu konuyu sulandirmayin. Bir ulkenin gelecegi soz konusu burada, 3 milyar dolar diyorum. Bu para ulkemizde kalsa hepimiz 50 dolar daha zengin oluruz.

O 50 dolarla neler yapilabilecegini bir dusunun! Bugun evine ekmek goturemeyen insanlar var ve sizler birbirinizle tartisiyorsunuz, esas dusman oradayken.

Yazik.......................
Sosyal ağlarda paylaş

bence sende bi ajansın briareos. evet evet bize böyle bir şey sunarak senin deli olduğunu düşünmemizi ve işin aslında gerçekten böyle olduğunu reddetmemiz için gönderildin!!! evet böyle olmalı!

hatta ben bunu yazarak aslında benimde bi ajan olduğumu gizleyerek paticik üyelerini uyutmaya çalışıyorum böylece bu üyeler bana katılacak ve onlarda senin deli olduğunu düşüncekler ve planımız büyük bir gizlilik içinde devam edecek evet!

hatta aslında benimde bi ajan olduğumu söyleyerek pati insanlarına deli olduğum imajını çizdirterek gerçek kimliğimi gizlemiş oluyorum haha çok zekiyim evet!

HATTA BUNUDA YAZarak aslında....
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:
Arkadaslar burada ciddi bir mesele var! Lutfen birbirinizle atisarak, ayarlasak bu konuyu sulandirmayin. Bir ulkenin gelecegi soz konusu burada, 3 milyar dolar diyorum. Bu para ulkemizde kalsa hepimiz 50 dolar daha zengin oluruz.

O 50 dolarla neler yapilabilecegini bir dusunun! Bugun evine ekmek goturemeyen insanlar var ve sizler birbirinizle tartisiyorsunuz, esas dusman oradayken.

Bravo.
Yazdıklarımı gerçekten "okuyan" birisi çıktı en azından.
Arkadaşlar, bilindiği üzere toplumumuzun %45 gibi büyük bir kesimi ÖZENEN kitleyi oluşturuyor. Yani lüks tüketim mallarına tamah etmeye çalışıyor. Günümüzdeki kriz ve cep telefonu satışlarının alakasız olduğunu sizler de iyi biliyorsunuz.

Artan cep telefonu satışları, bu şekilde dünyamızı etkileyen rekabetlere neden olmaktadır. BUNA IZIN VERMEYIN.
Sosyal ağlarda paylaş

Internet reklamcılığı kadar büyük bir pazarı kapmak için vodafone amansızca bir savaş veriyor, görmesi aslında çok basit.
Mobil telefonlara ulaştırılacak her reklam için para alacaklar, bugün iphonelar 350-400$'lara satılırken, yarın bir gün kapıcılarımızda bile 3G teknolojisine sahip telefonlar olacak.

Bir defa daha düşünün.
Sosyal ağlarda paylaş

briareos said:
Sorieno said:

Bravo.
Yazdıklarımı gerçekten "okuyan" birisi çıktı en azından.
Arkadaşlar, bilindiği üzere toplumumuzun %45 gibi büyük bir kesimi ÖZENEN kitleyi oluşturuyor. Yani lüks tüketim mallarına tamah etmeye çalışıyor. Günümüzdeki kriz ve cep telefonu satışlarının alakasız olduğunu sizler de iyi biliyorsunuz.

Artan cep telefonu satışları, bu şekilde dünyamızı etkileyen rekabetlere neden olmaktadır. BUNA IZIN VERMEYIN.

Kardesim tesekkur ederim.

Buradaki bazi arkadaslar olayin hala farkinda degil ve maalesef bu oynanan oyunu gorduklerinde her sey cok gec olacak...

Cunku ulkemizi silahla istila edemeyecegini anlayan Emperyalist gucler artik yeni yontem olarak bu tip katakullileri kendilerine siar bellemislerdir.

Emperyalist guclerin urettigi oyunlarla beyinleri uyusan bazi arkadaslarimizin isi dalgaya vurmasini aslinda dogal karsiliyorum ve onlara aciyorum... Allah onlari islah eder insallah ve Râsul'un isaret ettigi yola geri donerler insallah. Cunku bu ulke, bu vatan, bu bayrak, bu ezan dinmeyecek! 5 tane CERN yapsalar, ulkenin yorungesini degistirseler biz burada olacagiz.

Birlik ve beraberlige en cok ihtiyac duydugumuz gunlerde bu gencleri daha da pasifize etmek icin Word All Warcraft, Faalout 3, Collof Duty 5 gibi oyunlarin ayni anda cikmasi bir tesaduf olabilir mi? Hic sanmiyorum!

Iyi uykular Turkiye...
Her nerede uyutuluyor ya da uyuyorsan...
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
yav tamamda birader cern naalaka mustafa nealaka ben onu kuramadım. vodafoneda vodafone başka bişey demiyosun başlıkta cern ve mustafa yazıyor

Aynen öyle,hem bu 3milyar dolar nerden çıktı onuda anlamadım,metinde anlatılmak istenilen tam olarak anlatılabilmiş olsa neyse.Bana forward mailleren c/p gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Xenocide said:
yav tamamda birader cern naalaka mustafa nealaka ben onu kuramadım. vodafoneda vodafone başka bişey demiyosun başlıkta cern ve mustafa yazıyor

Aynen öyle,hem bu 3milyar dolar nerden çıktı onuda anlamadım,metinde anlatılmak istenilen tam olarak anlatılabilmiş olsa neyse.Bana forward mailleren c/p gibi geldi.

Arkadas,

Turkiye'deki GSM sektorunun yillik cirosu 2007 yilinda 3 milyar dolardi! Oradan cikti!

Vodafone ve Mustafa ve CERN olayini acikladik. Vodafone Turkcell'i cokertmek icin CERN deneyini taseron olarak kullandi dedik, Turkcell'in imajini cokertmek icin de Mustafa filmini!!

Bu kadar gozunuzun onunde olan seyi nasil gormuyorsunuz hala! Bu durumda olmamiza sasirmamak lazim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...