Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LFG Heroic Wotlk kuyruğu

Reogmar

Öne çıkan mesajlar

şimdi geldik eve yüklüyoruz iki adet wotlk'i :D

9'da gittik tunalı dnr'a bir süre bekledikten sonra 215 ve 216 nolu sıraları aldık. sonradan 500'e dayanmış toplamda, öyle dedi kasadaki apla.

istanbul'daki kalabalığı, oyungezer organizasyonunu felan gördükten sonra açıkçası ankara sönük olur da organizasyon keyifli olmaz mı acaba sorusu vardı benim içimde. zira maksat oyuna erken başlamaktan ziyade kalabalık, gürültü, eğlence ve anı idi. ama dnr daki yaklaşık 500 kişilik kalabalık, hepberaber nerf paladin geyikleri (bunu trollemeyelim benim bi ally bi horde 70 palam var := ), oyunu alanlara tezahuratlar, bir miktar şarap ve bira cidden pek keyifli geldi.

yükleme bitmek üzere birazdan borean tundra'da olucaz. bu aşam dnr'a gelen herkese sevgiler, çok keyifli idi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dorn said:
şimdi geldik eve yüklüyoruz iki adet wotlk'i :D

9'da gittik tunalı dnr'a bir süre bekledikten sonra 215 ve 216 nolu sıraları aldık. sonradan 500'e dayanmış toplamda, öyle dedi kasadaki apla.

istanbul'daki kalabalığı, oyungezer organizasyonunu felan gördükten sonra açıkçası ankara sönük olur da organizasyon keyifli olmaz mı acaba sorusu vardı benim içimde. zira maksat oyuna erken başlamaktan ziyade kalabalık, gürültü, eğlence ve anı idi. ama dnr daki yaklaşık 500 kişilik kalabalık, hepberaber nerf paladin geyikleri (bunu trollemeyelim benim bi ally bi horde 70 palam var := ), oyunu alanlara tezahuratlar, bir miktar şarap ve bira cidden pek keyifli geldi.

yükleme bitmek üzere birazdan borean tundra'da olucaz. bu aşam dnr'a gelen herkese sevgiler, çok keyifli idi :)

cık patch var
Sosyal ağlarda paylaş

oyy oy şimdi bitti yükleme, cidden 631mb patch diyo :D 30kb ortalama ile indiriyo wow patcher, ben gidiyorum wowwiki'ye

edit son büyük patch'i 4players.de'den çekmiştim sorunsuzdu. ordan başladım yine 100kb ile indiriyo aralıksız. 2 saat kadar sürecek yanlız. bakalım uyumamış olursak bi bakıcaz borean'a sabaha doğru artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle birşey buldum wow forumlarında;

0.3Q Do I need to install patches when I install WLK?
0.3A Yes. Once you install WLK you will revert back to client version 3.0.0. You will need to reinstall (and re-download if you deleted the patches) patch 3.0.1, 3.0.2 and 3.0.3.

indiricez mecburr tekrar.

%25 oldu bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

Lan ekrana sinematik koydular yaklaşık 450 kişi bağırmaya falan başladı (sanki ilk kez dnr dan yayınlanıyor) millet kamerayla cinematic çekiyor falan baya ankaralı fanı varmış lichkingin.Hırslı bi arkadaşın yüzünden saatlerce mal mal dikildik bide eve geldim dvd bozuk çıktı lol.
Sosyal ağlarda paylaş

3 Magza yanimizda WotLk satisi yapildi.(Almanya) Saat 11 de Mc Donalds i kapamis olmamiza ragmen Müdüre söyledim actik. Afiyetle yemeklerini de yediler sonra da pis pis evlerine oyun oynamaya gittiler =)

Ailem cok wow oynadigim icin elimden pc mi aldi. Bu sebepten bütün olanlara seyirci kalmakla yetindim =( Anlayin cektigim cileyi.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
Lan ekrana sinematik koydular yaklaşık 450 kişi bağırmaya falan başladı (sanki ilk kez dnr dan yayınlanıyor) millet kamerayla cinematic çekiyor falan baya ankaralı fanı varmış lichkingin.Hırslı bi arkadaşın yüzünden saatlerce mal mal dikildik bide eve geldim dvd bozuk çıktı lol.

e adamlar uzun zamandır ilk kez çıkmış evden hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...