Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticikten öğrendiğim 500 şey

forgiver

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:
#202 hayalinizdeki projelerinizi gerçekleştirmeniz için bir nevi amerikan rüyası sunar. çok fazla bilginizin olmadığı konularda yardım alabilir, destek görebilir, eksiklerinizin suratınıza çarpılması suretiyle eksiklerinizi kapatabilirsiniz (lol) konu hakkında bilgili kişilerin bilgilerini saklı tutmaması (bkz. mirage, mum chamber, baggio, esh, kharon, ardeth, paramecium, bonepart, gerge, lathspell... daha vardır da 20sn'de bukadar isim çıkıyor, penth'de var mesela) sayesinde fazla bilginizin olmadığı konularda dahi hayal ettiğiniz projeleri gerçekleştirme imkanına kavuşursunuz ve daimi destek görürsünüz. sözlük gibi "üyelerimizden bilmem kim "leyden şişelerinin tarihi isimli kitabını çıkarttı" yazılarını görmememizin tek sebebi patinin uzun kronik soluklu koşamadan kapanıp açılma hastalığından ve üyelerin yaş ortalamasının biraz daha küçük olmasındandır.

#203 görsel sanatlar bölümünde milletin her türlü sıkıntısına el atan, her daim dile getirilen "table alıcam" sorularını cevaplayan kullanıcıların nicklerinin ve müzik bölümünde yardım eden babayiğitlerin nicklerinin dasaaa tarafından löpçönk diye ezberden sayılamaması dasaaanın ayıbıdır. yardım yapılmadığı anlamına gelmez. açıp baktığınızda ciddi bir şirinler köyü dayanışmasına tanık olabilirsiniz. bunlar patiyi cidden sevme sebepleridir.

abi ne içtiysen bende istiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

#206 gelmek o kadar da zor degilmiş
#207 206 dan sonra 207 gelme olasılıgı olabildigini
#208 292 salakca lafın daha yazılcak olması
#209 artık sıkıldıgımın farkına varmam
#210 oh be rahatlamanın ne guzel oldugu
#211 insan sıkılmayıpda devam edesinin geldigini
#212 sigara icmekdense burda bisiler dusunup koymanın daha yararlı oldugunu kendime inandırmasını
#213 milletin bana kfr edecegini bildigim artık bırakılması gerektigini
#214 Dier Arkadas larıma da hak tanımam gerektigini
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...