Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

druid tank upcoming armor changes

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Khriska said:
jonywayt said:
gel gel bi dene :D çok sevecen :D

:) Ben de düşünüyorum açıkcası tank için ama korkuyorum kasmaya yerden yere vururlar bi süre sonra diye :)

yerden yere vurulmaya bır sure sonra alısıyorsun zaten merak etme . vurdun duymaz oluyorsun. kendı yoluna bakıyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
Khriska said:
jonywayt said:

:) Ben de düşünüyorum açıkcası tank için ama korkuyorum kasmaya yerden yere vururlar bi süre sonra diye :)

yerden yere vurulmaya bır sure sonra alısıyorsun zaten merak etme . vurdun duymaz oluyorsun. kendı yoluna bakıyorsun :D

asdsadsa bu da iyiymiş, heyecanlandım denesem mi bi serverlar gelince sfds
Sosyal ağlarda paylaş

Khriska said:
jonywayt said:
Khriska said:
jonywayt said:

asdsadsa bu da iyiymiş, heyecanlandım denesem mi bi serverlar gelince sfds

dene soyle ac bır tane sarısım guzel yuzlu bır human goturursun tanklıkta :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mitigation aynı kalacaksa, yüzük ve trinketlerden gelen armora da bonus gelmesin ne farkeder. Hatta ne yalan söyliyim, onlara bonus gelmesini yanlış buluyodum zaten.
Hem gayet de iyi oldu. Baya bi badge of tenacity farmlamıştık arkadaşla, çıkmadı. "Gözümü kapayıp alsam mı 1.5k para basıp AH'den" dedim de iyi ki almamışım sdjkhf
Neyse ya, zaten WotLK ve dolayısı ile yeni itemlar gelince bunların çoğu çöpe. Şimdi biraz Violet Eye repi kastım mı gayet hoş bi yüzük olcak, o yeter bi süre. Bi süre bi süre diyoruz da, 1 hafta kaldı lan. Vaay...
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Mitigation aynı kalacaksa, yüzük ve trinketlerden gelen armora da bonus gelmesin ne farkeder. Hatta ne yalan söyliyim, onlara bonus gelmesini yanlış buluyodum zaten.
Hem gayet de iyi oldu. Baya bi badge of tenacity farmlamıştık arkadaşla, çıkmadı. "Gözümü kapayıp alsam mı 1.5k para basıp AH'den" dedim de iyi ki almamışım sdjkhf
Neyse ya, zaten WotLK ve dolayısı ile yeni itemlar gelince bunların çoğu çöpe. Şimdi biraz Violet Eye repi kastım mı gayet hoş bi yüzük olcak, o yeter bi süre. Bi süre bi süre diyoruz da, 1 hafta kaldı lan. Vaay...

biz valla bastırıp parayı aldık tenacity yi :D

ben hala merakla bekliorum o gün geldiginde mitigationu nası aynı tutucaklar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Demin baktım adam 750g'ye koymuştu badge of tenacity'i. Ya bak şimdi yine kafam karıştı. Alsam aslında kullanırım yine. WotLK çıktığı gün yürürlüğe de girmicekmiş bu kurallar; ilerki bi patch ile gelecek diyo. YAAAAA sdfhjds

Bu dün çıkan patch sayesinde talentlar da refund oldu, onu unutup "lan mangle nerde" demeyin bu arada :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...