Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] bir kac ufak soru

Anason

Öne çıkan mesajlar

kurallar D&D3e'ye bağlı..

charisma çok önemli..
IWD'de de çok önemliydi..
Mesela Wizard'lar Intelligence üzerinden büyü çekiyor, yüksek int, büyülere bonus felan verebiliyor.
Aynı durum Sorcerer için de geçerli, ama o intelligence değil, charisma üzerinden büyü çekiyor..

Ayrıca D&D 3e'de skiller, oyuna da yansıdı..
Böylece birçok skille charisma bonusu ekleniyor..[signature][hline]i'll kill you myself.
i see you have an appetite for destruction
it is a good day to die!
i sense a soul in search of answers.
honor guide me!
Sosyal ağlarda paylaş

patchlemek çok önemli..
ek paketleri almak da çok önemli..
yeni sesler
yeni yaratıklar
yeni prestige classlar
yeni özellikler
yeni skiller
yeni featler
yeni görevler..

ve 40. level'a kadar çıkmak.. ne güzel di mi :)[signature][hline]i'll kill you myself.
i see you have an appetite for destruction
it is a good day to die!
i sense a soul in search of answers.
honor guide me!
Sosyal ağlarda paylaş

eklenti paketlerini almadan critical update'ler ile son sürüme getirebiliyosun ancak eklenti paketlerindeki şeylerden (bonecrusher'ın yazdığı şeyler) yararlanamadığın için "bence" anlamsız

tavsiyem iki eklenti paketini de alıp daha sonra güncellemeleri yapmandır, hem daha az güncelleme yapmış olursun hem de bi ton güzellikten de yararlanmış olursun...[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

anladim fakat ben sunu anliyamadim :) mesela hou i oynamak icin yuksek level karatere sahip olman gerekiyormus ve oyunda sana yuksek levelli karakter secme imkani taniyormus.ben onu istemiyorum onun yerine kendi karakterimi gelistirip kendi karakterimle hou i oynamak istiyorum eger bu oluyorsa cok guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

evet karakterini aktarabiliyosun zaten ana modülü ve xpnsn ları aynı karakterle oynarsan hem daha bi bütünleşiyosun karakterinle hem de eski konularla ufak olaylar oluo (mesela sou daki deekin ve ana modüldeki henchman inle gidersen eski günlerle ilgini konuşuyonuz vs vs)[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.
Sosyal ağlarda paylaş

hotu belli bir leveldan başlıyor, istersen direk o levela otomatik olarak kendisi yükseltiyor, ya da sen kendin level atlatıyosun, tam emin değilim ama ben level 1 ile oynayacam diyemiyosun

hotu hikayenin ortası çünkü, single playerdan bahsediyosan eğer zaten level 1 karakterle oynaman da çok zor olur, multiplayer oynayacaksan böyle bir derdin yok tabi, hotu seviyesine getirilmiş sunucuda level 1den başlayabilirsin[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

hotuya level 12 ye kadar olan bir charla başlamak istersen sana "bir rüya görüyorsun, bu rüyada kendini istediğin kadar geliştirebileceksin, her şeyde serbestsin" diyor ve direk 15 levela atlatıp aradaki gelişimi yapmana izin veriyor. ama 13. level ve üstü karakterle başlarsan öle kalıyor.[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...