Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK - Fenerbahçe SK maçı

Pascal

Öne çıkan mesajlar

tek bir yorum bile yapmıcam...
bugun mactan sonraki bir dialogu yazmak istiyorum...
yolda bir kişi: maçı 3-1 fener mi kazandı
tora:ewt
yola bir kişi: demekki şerefsizler satmışlar maçı bize hadi hayırlısı inşallah şampiyon alabiliriz...
tora: ben seni tutmuyum abi ii geceler...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Uzunca zamandır bjk maçı izlemiyordum. Ve sanırım son 2-3 yıldır izlediğim en zevksiz bjk maçıydı bu...

Takımda top oynayan yada oynamaya çalışan Sergen ve Serdar dan başka kimse yoktu. Onlar da zaten yılların beşiktaşlısı... Sevdikleri için oynayan adamlar...

İkinci yarının sonlarında da OkanKoç girdikten sonra süper oynadı. Kapak olsun lucescuya...

Ve son olarak.. Luce maç sonunda gülüyordu ya... Yazık dedim... Bir insan bu kadar ruhsuz olabilir...[signature][hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

ben topik yapmıştım aylar önce o konuyu tepki de almıştım. Zaten sonunda haklı çıkan hep ben oluyorum. Süperim ben![signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!

[Bu mesaj Pascal tarafından 25 Nisan 2004 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 26 Nisan 2004 02:30 tarihinde demiş ki:
Bu arada cok merak ettım, Ahmed Hasan ıle Yasin, Tuncay'ın attıgı golu ızledıkten sonra bıraz olsun utanmıslarmıdır ?
heh tuncay cordoba devre arasinda igne olduktan sonra utanmis midir acaba. her mac ayni sey devam ediyor tuncay. merak ediyorum avrupada yapabilecek mi bunlari
Sosyal ağlarda paylaş

Tuncay Türkiye'nin en sert Faul yapan adamı ama üzerinde BJK forması olmadığı için zago gibi adı çıkmıyo geçen maçta Cordobaya Sakatlayıcı hareket yapmıştı.
Not ALLAHIM TEKRAR ÇAMUR YAPABİLİYORUM ![signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...