Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başkanım Bizi Bırakma, Pire İçin Bizi Yakma!

Pascal

Öne çıkan mesajlar

Ahanda dediğim olmuş. Star gazetesinin bugünkü sayısında. Haber var taraftarlar yürümüş. Alen açıklamayapmış. Gerekirse çarşıyı dağıtırız falan demişler. Ve başlıktaki pankartları taşımışlar falan. Şimdi ikinci aşamada yazarlardan bir kısmı çıkacak, Başkan kalsın diecek felan... sonra da Başkan üzülmeyin ben kalacam diecek. Tıpkı Aziz başkan gibi[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya içim içimi yiyiyor birşeyler yapmamız lazım ama ne.Bir beşiktaş taraftarı olarak ne yapabiliriz?Yani boş boş oturup öolanları seyretmekten nefret ediyorum açıkçası offff gül gibi adamı harcıyoruz eriyip gidiyor gözümüzün önünde ya ne yapabiliriz ki ya offff aslında bi dahaki inönüde olan maçta başkandan habaersiz bütüs stadı dolduracaklar 90 dakka susmnadan başkanım geri dön diye bağrılırsa geri dönebilir ve süpper olur[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 28 Nisan 2004 14:56 tarihinde demiş ki:
kim bağırıyor ya allahaşkına ben istemiyorum geri gelmesini mesela.

vefasız die biz bu tip insanlara diorz...
öle bi insanın kaçma gibi bi özellii yok ! kaçsaydı ztn çoktan kaçardı !!![signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı maratonda izledim.
Orada küfür edenlerden 3-4 kişi vardı onlarda kongre üyeleriydi.
Bir iki kişide locadan çıkışıyordu ama küfür etmiyordu.
Bilgili çocukluk arkadaşlarını yönetime seçeceğine ona sahip çıkıcak insanları seçseydi.
Ben dahil maratondaki bir çok taraftar küfür edenlere çıkıştı kavga çıktı orda hatta.
Ama yönetimden sadece 2-3 kişi çıkıştı.
Serdar Bilgil nin yönetime aldığı çocukluk arkadaşları nerdeydi o zaman???

Takımın kötü gittiğini anladı taraftarı kızdırdığını anladı.Yönetimdeki en pasif kişi kendi olduğunu anladı.
3-5 küfüre 101 yıllık klubu sattı.Taraftarını sattı.
Adam olan orada yanında olmayanların hemen istifasını ister.
Yönetimini toplar çıkar ben hala Beşiktaş ın başkanıyım der.
bu bu kadar basittir.
Ama o kaçmayı seçti artık hiç geri gelmesin biraz seviyordum pek istifa etmesini istemiyordum açıkcası.Ama şimdi geri dönerse en büyük ayıbı yapar...
Taraftarı sattığıyla Beşiktaşı sattığıyla kalır...

Uğurlar ola serdar başkan herşey için teşekkürler serdar başkan...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 29 Nisan 2004 11:59 tarihinde demiş ki:
said:
Raid3r, 28 Nisan 2004 14:56 tarihinde demiş ki:
kim bağırıyor ya allahaşkına ben istemiyorum geri gelmesini mesela.

vefasız die biz bu tip insanlara diorz...
öle bi insanın kaçma gibi bi özellii yok ! kaçsaydı ztn çoktan kaçardı !!!

çoktan? ne zaman kaçacaktı başka? takım başarılıyken mi? ona başarılı denmiyor pek

böyle bir insan demişsin. nasıl bir insanmış o?

kaç tane vaadini yerine getirmiş? sportif başarı bile yok ortada 4 yılda 1 kere şampiyonluğa başarı diyorsan o ayrı.

vefasızmış peh. asıl vefasızlık bikaç kişi küfretti diye takımı bırakıp gitmektir. sonra pişkinlikle çıkıp genel kurur kararı aldık tüzük gereği bütün çalışmalarımız durdu transfler ve stad çalışması olmayacak demektir!! beşiktaşlıyım diyen hiçkimse beşiktaşa bu kadar zarar verecek birşey yapmaz!!! 1 ay sonra boşta kimi bulup transfer edeceksin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 29 Nisan 2004 19:44 tarihinde demiş ki:
[b]Aziz Yıldıvım ın yalakaları yuzunden oldu buyun bunlar :):)Allah ona "r" lerı soyletmemıs ya daha ne ıstıyım :)

Napiim alıskanlık olmus[signature][hline][b]¦¯`¤²¤†§yßrô†¤²¤`¯¦| †GaLaTa§aRaY† | ¯¯¬§¢howNôMér¢Y¬¯¯
[b]KaLßimizde Gs , Aklımızda Ts
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 29 Nisan 2004 19:38 tarihinde demiş ki:
Maçı maratonda izledim.
Orada küfür edenlerden 3-4 kişi vardı onlarda kongre üyeleriydi.
Bir iki kişide locadan çıkışıyordu ama küfür etmiyordu.
nedense maçı numaralıda izleyenlerin hepsi aynı şeyleri söylüyor. demek ki küfür başkanın söylediğinden anlaşıldığı gibi 20 kişi bile değil. eh ne denir ki başka

takımın resmen bitarafına edildiği bir sezonda çıkıp doğru düzgün konuşmadı medyaya her zaman boyun eğdi.

şimdi medyayı kullandırıyor siyah beyaz grubu medyanın inatla siyah beyaz küfrettirdi, organize hareket demesiyle kapanma kararı aldı.

siyah beyaz kim diyenlere hiç duymayanlara söyliyeyim. 2 kilometrelik bayrağı(hani herkesin yönetimin yaptırdığını sandığı) , yeni açıkta açılan dev bayrağı, stadyumdaki beşiktaş müzesini tamamen kendi çabalarıyla yaptıran 2000 civarı beşiktaş kongre üyesini barındıran bir grup.

beşiktaş tribünleri açısından bağırma destek vs açısından çarşı ne kadar önemliyse diğer konularda da o kadar önemli bir gruptu iş adamlarının yaşça büyüklerin kısacası numaralı taraftarının bulunduğu.

yazık oldu şimdiye kadarki istifalardan çok daha büyük bir kayıp oldu. tabi kimsenin haberi yok. okuyorlar gazetede bilgili muhteşem süper şovlar yaptı.

hıncal uluç çıkmış 100. yıl balosu muhteşemdi süperdi be adam ben de sana soruyorum bu adam 100. yılı taraftarla kutladı mı!! işine gelince çıkıp fener burjuva gs okul bjk halk takımı diyordu adama! ne yaptı taraftar için!! bir tek göztepe maçını kullanarak 2 saat harcadı o kadar. siyah beyaz turnuva sözü verdi. dünyada eşi benzeri olmayan muhteşem birşey oalcaktı(hoş o fikir de nevzat demirden çıkmıştı) ama onu bile yapmadı! şimdi çıkıp gs onların yönetim de aptalsa fb yapacak biz de aval aval bakacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

4. de oldu zamannda bu takm o zaman nie çekp gitmedi sanki o geldiinden beri hep 1-2 dyiz
sabrszsnz gerçekten sabrszsnz
biraz ingiltere filan bakn ya
şamp yapamadı koy g0tüne tekmeyi at 1 sene sonra
yok yönetm istifa yo öle yok böle
haketmiosa bi insan nie sinsn anlamıorm bunları
onun gibi kim geldi klübün başına?
gelicek insanalr çokmu ii ondan ?
akp hükümeti olayına döncek olay aynen
o kurcak etçek herşeyi ondan sora gelen onun meyvelerini yicek yaptm ettm dicek aynen
aynı seneryoları başka yerlerde görüoz burda görcez işte sizin gibi düşünenler artarsa[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar Bilgili seçime geldiğinde vaadleri:
-Stad ilk sezon yapılıcak
-Fulya Ümraniye ve Akaretler bitirlicek.
-Medya kuruluşları açılıcak
-transfer bütçesi 80 milyon$ olucak.

Peki neler yaptı:
-Stad yapılmadı
-Fulya ve Akaretler hala başlanmadı proje halinde
-Ümraniye tesisini Nevzat Demir para verdi bu rezilliği bitirdi.Araziyi zaten Seba almıştı.Ama Serdar Bilgili bir ayıp daha yaptı Nevzat Demir in parasını yönetimin parası olarak gösterdi.Küstürdü.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...