Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NOx ?

Mr_Magget

Öne çıkan mesajlar

Ben bi kere mp yapayim dedim. Server a girdiğimde 20 kadar oyuncunun bi topa büyü yaparak kaleye sokma çabalarını gördüm ve çıktım. CD yide rafa kaldırdım hala aynı rafta durur :p. Büyük ihtimalle başka mod larıda vardıda bende çok delay olduğu için bakmadım.[signature][hline]Muhendis A'ab Eclipse Star Wars Galaxies
Muhendis Atlantean Anarchy Online
Enginar Lionna Lineage 2
Orange Meteor Prime City Of heroes
Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece demoda ''Conjurer'' karakteri olduğu için almıştım oyunu ardından sp bölümünü bitirmiştim conjurer ile, güzel oyundu. Hele sondaki cadı boss feciydi :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

hecubah o, diablo gibi her tarafından ciddiyet fışkıran boss'lara karşı bir anti-boss gibiydi. hatta intro'da büyü sözlerini unutup 'neydi bu abrakadabra' misali konuştuğu yer kopartıyordu.. :) ha güzeldi de daha ne olsun, sondaki kapışma da çok çekişmeliydi..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunda düzgün multiplayer olsa diablo kadar tutardı..
hak ediyor da[signature][hline][i]I come along but i don't know where you're taking me. I shouldn't go but you're reaching back and shaking me. Turn off the sun, pull the stars from the sky! The more i give to you, the more i die!
Sosyal ağlarda paylaş

yanılmıyorsam şu anda multi yapma şansı yok ? serverları kapatılmış sanırım ? anca lan üzerinden oynanabiliyor herhalde şu anda[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah anılar güzel oyundu nox sanırım giydiğin her zırh parçasını en küçük detayına kadar olduğu gibi gösteren ilk oyundu . Yani oynadığım zamanlarda benim için bir rüyanın gerçekleşmesi gibi bir şeydi o yüzden yeri her zaman ayrıdır.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında gırdım bı kere yumruk dustu ustume oldum falan gırmedım sonra ama eglencelıyı oluyosa oynaylaım gen[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
Kapıyıı aç pencereyii aralaa geleceğiim rüyaalarıınaa.. -Freddy
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...