Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayalimi gerçekleştiren adam...

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

aente said:
ama neden 3 tane woryor ya, millet 1 tane ile baş edemiyor. 2 apolyon konusu da terbiyesizlik tabi gratz.

Zevkten acilmis karakterler degil hicbiri, zamana gore raciallerdeki degisikliklere gore reroll ede ede bi suru warrior'u oldu sco'nun. Tek amaci racial yani. Bende gnome'dan human'a rerolladim mesela, o da racial icindi. Butun priestlerimiz human yada draenei'ye rerolledi, tamamen racial icin bunlar, baska bir sebebi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:
Bende gnome'dan human'a rerolladim mesela, o da racial icindi.

Agro sorunu olmasın diye dimi bu reroll? Ya o skill priestin fade'i gibi çalışmıyormu. Yani sadece bir süreliğine agro silip sonra aynen geri vermiyormu o agroyu. Ne kadar etkili oluyor. Hazır lafı geçmişken bir yorum olsak.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Agro sorunu olmasın diye dimi bu reroll? Ya o skill priestin fade'i gibi çalışmıyormu. Yani sadece bir süreliğine agro silip sonra aynen geri vermiyormu o agroyu. Ne kadar etkili oluyor. Hazır lafı geçmişken bir yorum olsak.

Aggro ile ilgili degil, o racial ben rerolladiktan sonra gelmisti ve kalkti zaten. Esas amac %10 spirit'ti, onuda nerflediler %3'e. Neyse sonuc olarak human , gnome'dan daha iyi bir warlock su an DPS wise. Ekstra olarak cucuk gnome goruntusunden kurtulmusta oldum, iyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...