Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SoTC 3 günde 14 boss Instance Nerf!!

tinu

Öne çıkan mesajlar

Bence bu nerf güsel oldu geçen exp. da Naxx gören 3-5 guild vardı bundan ders çıkaran blizz nasıl olsa yapan yaptı, imkanı olamayanlarda yapsın die nerfledi bence. Özellikle benim serverımda(Ally - Boulderfist) adam eksikliği olduğunda raid yapamıyoduk, dün bi BT yapalım dedik karazhandan daha kolay =))
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:
Miraul said:
15kisi mh temizledik dun gece. baya nerflenmis .)

Hyjal nerf yemedi yani aynı hala, 15 kişi güzel iş valla arci yi felan 15 kişi kestiniz yani ilginç, hangi guild bu öğrensek merak ettim?

Yani öyle bir demişsin ki adam yalan söylüyor hesabına gelmiş söylemin..

MH 15 kişi ile rahatça yapılabilir. BT 1 saat SWP 1 saat 45 dk sürüyor. Total raid dps inanılmaz ölçüde arttı, trash mobların hepsi aoe yapılabilecek düzeye geldi zor değil yani. 3.0.2 ile beraber progress yaptığını zanneden varsa god mode oynadığının farkında değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:
tinu said:
Miraul said:
15kisi mh temizledik dun gece. baya nerflenmis .)

Hyjal nerf yemedi yani aynı hala, 15 kişi güzel iş valla arci yi felan 15 kişi kestiniz yani ilginç, hangi guild bu öğrensek merak ettim?

Yani öyle bir demişsin ki adam yalan söylüyor hesabına gelmiş söylemin..

MH 15 kişi ile rahatça yapılabilir. BT 1 saat SWP 1 saat 45 dk sürüyor. Total raid dps inanılmaz ölçüde arttı, trash mobların hepsi aoe yapılabilecek düzeye geldi zor değil yani. 3.0.2 ile beraber progress yaptığını zanneden varsa god mode oynadığının farkında değildir.

yalan söylüyor demedim ki, guildi merak ettim dedim !!! 15 kişi nerf yememiş hyjal yapmak bana göre zor, ne tip bir gearla 15 kişi hyjal yapılıyor merak ettim ne varki bunda?

3.0.2 den sonra hem total dps in artması hem bossların %30 nerflenmesi çok basit yaptı herşeyide hyjalda bildiğim kadarıyla o %30 nerf yokmuş yani tek nerf yemeyen yer orası, sadece total dps artışı ile 15 kişi hyjal komple kesiliyorsa bence o kadar kolay olmamalı.. belki de öyledir bilmiyorum denemedik çünkü sadece 2 boss kestik bıraktık biz guild olarak gearımız yetmez nerf yememiş diye...arkadaşların gear seviyesini öğrenirek deneriz belki bizde bir arci indirmek güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Üslubun öyle algılanıyordu ben öyle sandım.

15 kişi temizlemek için t6 ve üstü (t6,5 diyede bilinen sunwell gearı) bir geara ihtiyaç var sanırım.

%30 nerf konusuna gelecek olursak..

said:
To coincide with the upcoming new talents and mechanic changes for classes in the next patch, we are making some adjustments in existing raid content to provide a smooth transition when the upcoming patch is released. The creatures and bosses in raid dungeons that were introduced in The Burning Crusade will have their health reduced, and most will have their standard melee damage output reduced as well, but their spell and ability damage are not being changed. These changes are being made in all raid dungeons from Karazhan to Sunwell Plateau as well as the outdoor encounters of Doom Lord Kazzak and Doomwalker. On top of this Illidan is also doing his part and will stop casting Shear on players.

MH yapmadım yaklaşık 2 aydır ama forumlarda blue posterın bu yazısını görmüştüm. Dolayısıyla MH gibi bir ayrım yapılmadı ve hepsi nerflendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada nerf geldi god mode on ancak sadece insanların görmesi icin yapıldıgını düsünmeyin bu nerflerin arkadaşlar.

Mana consume bazı classlarda komedi durumda şuan örnegin Brutallus'da 6 dakikalık bir combatı cıkaramayacak bir cok mana user class var.Ve bunun gibi bir cok örnek.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:
Bu arada nerf geldi god mode on ancak sadece insanların görmesi icin yapıldıgını düsünmeyin bu nerflerin arkadaşlar.

Mana consume bazı classlarda komedi durumda şuan örnegin Brutallus'da 6 dakikalık bir combatı cıkaramayacak bir cok mana user class var.Ve bunun gibi bir cok örnek.

misal druidler adım başı nerflediler lifebloomu çok efektif diye , diğer healleri kullanmaya zorladılar ama şuanki fightların mantığı ile (örneğin najentus,gurtogg,reliquary...) fightin sonuna kadar mana tutabilmek cidden ÇOK zor eskiden ver lifebloomu geç takılırken simdi yapamioruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

hyjal in ilk geldigi haftayi hatirlayin arkadaslar cogu guild questte sorun yasadi 20 kisi 21 kisi girdi ama o zaman bile ilk bossu rahat indirmisti. Tamam test server da bi fikir sahibi olundu ama yinede en son halini ilk defa gormuslerdi.Bir onceki sayfada da yazmistim tbc oncesi honor kasma gibi bundada ez game pve ki bu bence guzel. Bir cok lamer ve sorunlu guild yuzunden content goremeyenler, casuallar ayni parayi verdikleri hardcore lar la ayni yerleri gorme imkanina eristiler. Hardcore oyuncularin e-peen leri zaten zamaninda artmisti onlar icinde sorun olacagini sanmiyorum. Vanilla wow bu olsa gerek

edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard çok büyük bi halt etti... En azından WOTLK gelince nerflese idi daha ii olabilirdi. Dün Karazhan yapamayan 3-4 guild şimdi BT yapıyor. Dün ROS'da P2 ye gelemeyen guild bugün illidan deniyor.. Çok yazık oldu oyuna... Olmaması gerekenler oldu bosslar erken nerflendi.. Sadece talent'ler düzelseydi hadi neyse ama bossların nerflenmesi olayı çok saçma bana göre.. sonuçta biz o kadar kastık ettik gittik çabaladık sadece kael'thas devirmemiz 1.5 ay sürdü. şimdi illidan kesemeyeni dövecekler neredeyse... Ah blizzard ah....
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

nası yahu mana regen akıyor artık uygun classlarla bi retri pala mesela çılgın regen kaynagı.
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
Blizzard çok büyük bi halt etti... En azından WOTLK gelince nerflese idi daha ii olabilirdi. Dün Karazhan yapamayan 3-4 guild şimdi BT yapıyor. Dün ROS'da P2 ye gelemeyen guild bugün illidan deniyor.. Çok yazık oldu oyuna... Olmaması gerekenler oldu bosslar erken nerflendi.. Sadece talent'ler düzelseydi hadi neyse ama bossların nerflenmesi olayı çok saçma bana göre.. sonuçta biz o kadar kastık ettik gittik çabaladık sadece kael'thas devirmemiz 1.5 ay sürdü. şimdi illidan kesemeyeni dövecekler neredeyse... Ah blizzard ah....

tamam sen yapmışsın işte bırak millet de yapsın. wotlk gelince de armorlarım çöp olacak diye de ağlama potansiyeli gördüm sanki sende.
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:

bu kadar egoist olmayin hayatinda bt görmemiş adamlar var wotlk gelmeden nolucak illadin kesse bi birey size zararimi var max biz patchden önce kestik dersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...