Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dear Utopia;

Mew Mew Squad

Öne çıkan mesajlar

Asteroth said:
Yedirelim o zaman sana şöyle bir porsiyon.

bu cevabı ilk kim vericek diye merak ediyordum fazla geç olmadı ödülümüz; muz.

@madboy
oo tam dayaklık ozaman

.. şimdi içinizden diyosunuzki, biz burda ne güzel kardeş kardeş, tanıyoruzda birbirimizi konuşup duruyoduk nerden geldi bu herif ne diye atladı muhabbete? eh doğru tabi, yatıcam birazdan "dur birilerinin canını sıkayım öyle yatayım" dedim. madboy pek sıkıldı gibi gözükmüyo ama asteroth'unkini sıkmışım sanırım. hadi bana eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
Asteroth said:
Yedirelim o zaman sana şöyle bir porsiyon.

bu cevabı ilk kim vericek diye merak ediyordum fazla geç olmadı ödülümüz; muz.

@madboy
oo tam dayaklık ozaman

.. şimdi içinizden diyosunuzki, biz burda ne güzel kardeş kardeş, tanıyoruzda birbirimizi konuşup duruyoduk nerden geldi bu herif ne diye atladı muhabbete? eh doğru tabi, yatıcam birazdan "dur birilerinin canını sıkayım öyle yatayım" dedim. madboy pek sıkıldı gibi gözükmüyo ama asteroth'unkini sıkmışım sanırım. hadi bana eyvallah.

Stajyer ayran meydancilar benim hicbir zaman canimi sikmamistir keza.

PS: ''stajyer'' kavraminin trademark'i, yuce 8. Kaan Xaenin'e aittir.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:
Ben de öyle bi laf sokayım dedim de, arkadaş çok heyecanlanmış.

MADBOY said:

Stajyer ayran meydancilar benim hicbir zaman canimi sikmamistir keza.

e tabi sizde doğuştan gelen bi laf sokma içgüdüsü bulunduğu için "maksat muhabbet olsun"'luk bir diyaloğu bok ettiniz. teşekkürlerimi sunarım. çok heyecanlıyım asteroth inanki ayrıca "ben 1 aydır ayrın meydın dinliyorum en sevdiğim şarkısı fear ofdıdark aaabiiieağğ çok iiiler yaağğeğ sen bliyomısan fear of dırdarkı bak atim bilmiyosan süperreğğ" dimi stajer...

hii bok dediyy
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ben ümidi kestim burdan, insanlar AYAR AYAR AYAR NERDE HANİ AYAR VERMELİYİM AYAR ULAN şeklinde ihtiyaç içinde "a" desek "B ULAN OZAMAN" diye 24/7 bi karşı duruş mevcut. bak şimdi bu yazının üstünede çıkıp "ben ciddi yazmamıştım ama sen ciddiye almışsın ne ala" falan yazarlar. neyse öle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...