Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thank You Blizzard.

Peppermint

Öne çıkan mesajlar

Evet 80 i beklemeli artık herkez şahsen pvp ye girmiyorum bile whine moduna geçmemek için geçen tbc exp geldiğinde yine o op bu şöyle dedik 70 oldu herşey yoluna girdi. Sınıfını çok iyi oynayan her player zaten ölmesi çok zor şahsen ben o kadar iyi değilim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
Warlockları gg ettiler, daha ne istiyorsunuz blizzarddan bea xD

Aslında En Sevindigim Konu Bu Oldu Eskisi Gibi Shadow Bolt Spam Yapamıyormusunuz?
Tek Tuşla Meterde Birincilige Oynama Devri Bitti mi Yoksa.

Ha Bende Retri Paladinim PTR ve Betada Gördüklerim Zaten Nerf Gelir Diye Düsündüm. Hatta Retri Paladin 3.0.2 Patchine Kadar 2 Kere Nerf Yedi.Paladini Şuan İmba Yapan Tek Şey 3Tane İnstant Skill Kullanmasıdır.Siz 3.0.0 Halini Görseydiniz Delete WoW Yapardınız
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim bu haftaki Brutallus raidinde birinci sirada arms specli bir warrior vardi. Ayni adam daha once ilk ona bile giremiyordu.

Benim rogue olarak siralamadaki yerim degismedi, bircok bossda birinci veya ikinci oluyorum.

Warlock ve hunterlarin ise siralamadaki yeri eskisine oranla daha dusuk gozukuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:
Bizim bu haftaki Brutallus raidinde birinci sirada arms specli bir warrior vardi. Ayni adam daha once ilk ona bile giremiyordu.

Benim rogue olarak siralamadaki yerim degismedi, bircok bossda birinci veya ikinci oluyorum.

Warlock ve hunterlarin ise siralamadaki yeri eskisine oranla daha dusuk gozukuyor.

slam ve overpower build gitmişse yapar.. o build ile cok saglam vuruluyo çünkü.. ver Rend'i overpower ticklesin ver slami ms i.. aç reck sonra ver bladestormu.. blade stormda genelde execute açılıyo ve rage fullenio çıktıgın gibi ver execute sona over power.. swingi bekle ver slami sona birak klavyeyi falan :P
Sosyal ağlarda paylaş

hunter hala steady spama devam. araya serpent sting koyuyosun bir tek ekstradan. bide aoe oldugu zaman volley cosuyor. eskiden farkli olarak sadece peti yönetmek var.

Komutan said:

o zaman sizin hunterlarda sorun var. bariz bi dps artisi soz konusu su an icin hunterda.
Sosyal ağlarda paylaş

Solaran said:
Lockların ağlamasının sebebi artık tek button spam devri bitti ondan. Artık olay oyunculuğa bakıyocombinasyon yapıp rotasyonu oturmaya bakıyo, bu bütün classlar için aynı artık oyunculuk>class>gear.

this. simulationcrafta göre aff lock hala en yüksek caster. balance druidlerin brutallusta 3.4k+ yaptığını hesaba katarsak iyi bir aff lockın geçmesi lazım bunu. tabi kaç senedir sb spame alıştıkları için yeni rotation zor gelebilir çoğuna.
Sosyal ağlarda paylaş

5'den fazla skill kullanarak dps yapan herhangi bir char diğerlerinden yüksek dps yapsada kimse ona ağlamaz. Çünkü koca wow aleminde bunu 3 saatlik raidde hiç hatasız yapabilecek oyuncu %5'i geçmez.

Ama tek tuş spamı hayatında oyun oynamamış babamda yapar. Sorun birazda burdaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
Solaran said:
Lockların ağlamasının sebebi artık tek button spam devri bitti ondan. Artık olay oyunculuğa bakıyocombinasyon yapıp rotasyonu oturmaya bakıyo, bu bütün classlar için aynı artık oyunculuk>class>gear.

this. simulationcrafta göre aff lock hala en yüksek caster. balance druidlerin brutallusta 3.4k+ yaptığını hesaba katarsak iyi bir aff lockın geçmesi lazım bunu. tabi kaç senedir sb spame alıştıkları için yeni rotation zor gelebilir çoğuna.

Brutallus'ta 3.4k+ dps yapmış "iyi bir affliction lockun" wws reportunu linkleyebilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

ve feral druid yine altlarda :D

güya dpsimiz artıodu peheyyy
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Komutan said:

o zaman sizin hunterlarda sorun var. bariz bi dps artisi soz konusu su an icin hunterda.

+1

hunter'ın blue postta bile dmg kralı ilan edildiğini gördük. t6 gearlı arkadaşım 2k yapıyor sıfır buffla bm olarak. hiç sanmıyorum işini bilen bir hunterın altlarda kalabileceğini.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Komutan said:

Ben diger classlara gore olan konumundan bahsedıyorum. Yoksa her classın yaptıgı damage arttı.

Eskiden hunter ve warlocklarla başa baş giderdim. Patchden sonra ise baş rakibim dps warrior oldu. Adamlar yine aynı, yani kötü oynuyorsalar eskiden de kötü oynuyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Peppermint said:
Arkadaşlar ben şu olayı anlayamadım, paladinler shamanlar priestlerden daha iyi heal atmaya başlamış, dps paladin benim itemlerim daha iyi olmasına rağmen beni dps meterda geçiyor artık(mage'im) herkes nerflenirken mage'i en zayıf halka yapmışlar bence. Bütün talentları denememe rağmen 2-3 güzel şey dışında bişey göremedim druid boomkin bile geçiyor beni fire mage ken acayip moralim bozuldu.Retri palaya dayanamıyorum ne diyim ya gz blizzard :X:X:X

Hani adamlarla gear farkın çok fazla yoksa geçmen lazım.Gayet güzel eziyorum dpste. Mage acayip buffladilar.Bence çok sesini çıkarma :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...