Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thank You Blizzard.

Peppermint

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben şu olayı anlayamadım, paladinler shamanlar priestlerden daha iyi heal atmaya başlamış, dps paladin benim itemlerim daha iyi olmasına rağmen beni dps meterda geçiyor artık(mage'im) herkes nerflenirken mage'i en zayıf halka yapmışlar bence. Bütün talentları denememe rağmen 2-3 güzel şey dışında bişey göremedim druid boomkin bile geçiyor beni fire mage ken acayip moralim bozuldu.Retri palaya dayanamıyorum ne diyim ya gz blizzard :X:X:X
Sosyal ağlarda paylaş

kimse memnun değil ama;

said:
Whine Başlıkları

Kimse OP bir classı sevmez, kimse karşısındakine göz göre göre ezilmek istemez. Ancak burası WoW Official Forumları değil. Yazdıklarınızı sadece Paticik Üyesi olan Blizzard Posterlar görür (!?)
Kısacası Whine Başlığı istemiyoruz arkadaşlar. Resto druidler imba olabilir, soğuk su içiniz. Arcane Mageler çok ezik olabilir, soğuk su içiniz.
Buraya gelip "Whine" etmeyiniz. Aklı başında theorycraft ve counter taktik tartışmaları bu kategoriye girmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Peppermint said:
Arkadaşlar ben şu olayı anlayamadım, paladinler shamanlar priestlerden daha iyi heal atmaya başlamış, dps paladin benim itemlerim daha iyi olmasına rağmen beni dps meterda geçiyor artık(mage'im) herkes nerflenirken mage'i en zayıf halka yapmışlar bence. Bütün talentları denememe rağmen 2-3 güzel şey dışında bişey göremedim druid boomkin bile geçiyor beni fire mage ken acayip moralim bozuldu.Retri palaya dayanamıyorum ne diyim ya gz blizzard :X:X:X

paladinler ayrı bi alem arkadaşım onları ap ayrı bi alanda tartışmak lazım resmen bug lı charlar şu arada.

senin melee klasslara nazaran iyi dps çıkarman imkansız hatta tankı bile geçemediğini düşünüyorum çünkü girdiğim tüm hc lerde casterlar tankın gerisinde kaldı bu anlamda sana hak veriyorum gerçekten casterların hakkı yeniyor şu sıralar.
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
Warlock'ları felan gg oldukları yok henüz :) Demon warlock'u yatırmak için hala biraz daha efor sarfetmeniz lazım :) metamorphis ile 22k armor oluyo bi druid hesabı :P

:) Valla prot warrior halimle warlockları artık free hk görüyorum. Metamorfoz ya da değil.

Bu arada ben class'ımdan gayet memnunum. Prot'u zaten seviyordum şimdi aşığım. Ne Arms ne de Fury ilgimi bile çekmiyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Olabilir. ileride görürüz ya.

Birde Threat'i açan arkadaşa sormak istiyorum. Abi ezbere mi verdin talentleri yoksa okudun mu? Arcane Subtently 2 vermişsin ama gittiğin builde göre bir halta yaramıyor ki o. Birde gittiğin raidlerde eğer ağır AoE gerekmiyorsa Fire Tree'den AoE talentlerini azaltabilirsin. Birde Pyromaniac almanı öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:
warlock biraz nerf yedi evet ama o kadarda ezik olmadı oyun stili deişti baya affli demon ve destru sen daha oynamaya alısamamıs lockları ezmişindir sevinmek icin erken

Konu warriorlar roguelar mageler hunterlar paladinler oomkin druidler bufflanirken warlocklarin nerflenmesi zaten. Digerleri ayni kalmadilar zaten gectiler warlocklari dmg'da, ustune locklara gelen nerf son darbe oldu. Su an istedigin kadar oyna, warlocku rahatlikla gecebilen classlar var oyunda dmg konusunda, playerin elinde olan birsey degil bu :/
Sosyal ağlarda paylaş

80 de scale oluyo paladin, ha PvP yi cok yapan bilen bi adam degilim ama mageler haric herkes herkesi kesiyo. magede su an icin sıkıntı yaratan arcane mageler mevcut. 30-36 yard arasından slow + arcane barrage spamlıyorlar zor a gelincede 1 sn lik invisle kayboluyolar, Blink oldugu icin stunda kalmıyolar vsvs.
Dun AB dede gordum classını iyi oynayan bi gnome mage en son 23 kill 0 deathdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...