Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merlin (2008) - BBC One

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
ben cnbc den takip ediyorum da baya bir değişmiş hatta saçmalamış. Pek beğenmedim ve utherin giles olmasıda ayrı bir komedi.buffyde ota boka büyü burada büyü yassah kardeşim triplerinde.
Camelotu arthur kurmuyormuydu? Babasının krallığının adı farklıydı diye hatırlıyorum. Zenci demirci hatun Guinevere değil dimi? Birde bugünkü bölümde kılıç olayıda kötü olmuş lady of the lake e ne oldu o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

s02e11

Son bölümde morgananın nobetcileri uyuttugunu ogrenmeleri yaklasık 30 saniye surmesi gereken bisi ve hemen asılması lazım ondan sonra ama ne hikmetse kesin kimse nobetcilere birader siz nasıl uyutuldunuz diye sormaz herhalde. Veya adam kacarken butun nobetcileri oldurdu u dicemde tekini oldururken gorduk.
Bu arada Merlin o gordugu gelecege ragmen o ejderi serbest bırakırsa valla hıyar billa hıyar derim.
Buyuk ihtimal morgana onu serbest bırakacak sonunda.

Sosyal ağlarda paylaş

severek izliyorum ben, ayrıca merlin kepçe falan ama sevimli çocuk. ama arthur süt gibiyken gwen'in öylesine gidersiz olması çok kalbime dokunuyor, yayıncının kızı mıdır nedir, torpilli, sdf.

spo

morgana da çok güzel de iyicene salak oldu cadı olduktan sonra. hele son bölümde ehe ehe diye gülümsedikçe kendisinin gül yüzüne vurasım geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...