Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merlin (2008) - BBC One

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

hepsi kötü be. sanki 7 yaşındaki kuzenim için hazırlanmış.
sırf merlin ortalıkta büyü yapıcakda arthur anlıycak büyücü olduğunu ne bileyim daha epic maceralara yelken açıcaklar falan diye bekliyorum.
ama tam sonunda öğrenicek diye sevindiğim böyle son anda ölümden kurtarmak için büyü yapıcak dediğim anda hep arthur uykuya dalıyor. büyü tamamlanıncada ayılıyor. çıldırıyorum burda.
yeni bölümde de kesin bi bok olmaz anlamazlar yine büyücü olduğunu. yuvarlak masa felan herneyse kurulur falan arthur başa geçer bu salak hala sağı solu süpürmeye devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

yuvarlak masa dediğiniz de minnacık yemek masasıydı ha, insan şöyle devasa bişi bekliyo first knight'taki gibi

oyle diyosunda toplasan 3 kisiler mutfak masasi olsa daha bi iyi uyardi ortama, 3 kisiden biride elemanin manitasinin kardesi ahuahuhahu onu birak hani buyuk masa olsa merline yazik cocuga sildiricek masayi ahuauhauh cocuk soylemistir yonetmene birakirim diziyi silmem masayi...

hersey bi yanada 20 tane abuk subuk bolum var dizide her birine 1 karakter ekleserdi simdi bi suru adami olurdu gencin
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

nasıl katlanıyorsunuz şu diziye anlamıyorum.hani çizgi film kanallarında saçma sapan diziler olur ya ondan hiç bir farkı yok.

e buna itiraz etmiyoruz ki zaten? The Adventures of Pete&Pete de bugün yayınlansın oturur yine izlerim hala. Hoş gerçi bütün bölümleri zaten hard diskte var orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah gözümü açtım e2'de Merlin oynuyordu. Varlığından uzun zamandır haberdar olmama rağmen hiç izlememiştim. İzledim, beğendim. İlk sezonu indiriyorum şu an, hatta ilk iki bölümü izledim de. Şu an için gayet keyifli gidiyor...

Beğenmeyenler olmuş ama über,imba bir seri olmasa da izlenebilecek ve hoş vakit geçirtebilecek bir dizi...
Sosyal ağlarda paylaş

Marv said:

Sabah gözümü açtım e2'de Merlin oynuyordu. Varlığından uzun zamandır haberdar olmama rağmen hiç izlememiştim. İzledim, beğendim. İlk sezonu indiriyorum şu an, hatta ilk iki bölümü izledim de. Şu an için gayet keyifli gidiyor...

Beğenmeyenler olmuş ama über,imba bir seri olmasa da izlenebilecek ve hoş vakit geçirtebilecek bir dizi...

Marv haklısın izlenebiliyor ama bir saatten sonra evde çığlık atıyorsun CAST SPELL MERLİN FFS. yok aslında hiç birşey demeyeceğim sen bütün sezonları izledikten sonra bakalım neler diyeceksin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum neler diyeceğim, kestiremiyorum şu an. Yeni başladığım için şuanlık keyifli gidiyor serüven...

Ama şu her bölüm başında Dragon efendinin;

'' In a land of myth, and a time of magic, the destiny of a great kingdom rests on the shoulders of a young boy. His name... Merlin! ''

demesi sıktı şimdiden. :)
Sosyal ağlarda paylaş

uther ve gwen kesinlikle yapimcilardan torpilli ne olmez adammıs su uther ya

dizinin yazarlarida karakter yaratmakta cok zayiflar yeni gelen sovalye ne ya insan soyle epic bir seyler yaptirirda oyle sokar diziye lancelotun golgesi uther ve gwenden sonra kesin bu yeni gelende yapimcilardan torpilli cikicak konusmadi bile dogru duzgun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...