Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaşlılık ruhu...

Blackeagle

Öne çıkan mesajlar

ulan ?^+%!'+% adam niye hemen hakaret ediyosun..bak güzel kardeşim yapma etme,bu böyle gitmiyecek..Sus allahaşkına..[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackeagle, 23 Mart 2003 20:08 tarihinde demiş ki:
ulan ?^+%!'+% adam niye hemen hakaret ediyosun..bak güzel kardeşim yapma etme,bu böyle gitmiyecek..Sus allahaşkına..[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..

Bu nedemek sımdı,ya bırısı su adamı uzaklastırsın ya burdan.Herkesın huzurunu bozmaya hakkı varmı bu adamın?[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

raider gozunun capagını yıyeyım su adamı savunma bana.Gır dıger threadlerdekı bana yazmıs oldugu seylerı gor.
Hangı anlama geldıgını bılıyor herkes ordakı '^!+&%+ tıpı yazılarını.[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
Sosyal ağlarda paylaş

hiç boşuna çapak falan yemeye kalkma..Kendimi tutup oraya onları yazmayı daha uygun gördüm ne demek kıt zeka? simofle sen de yeter artık..[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 23 Mart 2003 02:08 tarihinde demiş ki:
insan düşünmeden edemiyor bu takımını çok seven çarşı 600 milyonluk kombinelere 50 milyon veriyo(ki bu parayıda normalde vermezler ama sermaye piyasasına gelir beyanında bulunmak zorunluluğu olduğu için sembolik bir bedel alınıyo)

Bukadar kör olmayın hayatında hasbiye turgut'un yerine ahtopota girmemiş adamlar gelipte bana çarşı şöyle çarşı böyle demesin işler sizin bildiğiniz gibi dönmüyo[hline]MAN WHO WALKS ALONE

Sana nasıl döndüğünü anlatıyım.
Fıldır fıldır dönüyor merak etme.
Alen denilen adam Deplasman maçları başına eskiden 5-6 milyar
İnönü deki maç başına 2-3 milyar alıyordu.
Şimdi restaourantı var.

Ayrıca o Çarşı da kombineler oyle alınmıyor dostum.Kombine alanların çoğu yönetimde. ve kongre üyesi olan insanlar. Kombine onlara bedava veriliyor. Ama sınırlı sayıda birkaç kişiye.
50 milyona 600 milyonluk kombine alınmıyor.
Sallamışsında neye dayanarak sallamışsın bilmiyorum.[hline]Yavrum!!! Seni artist yapıcam tıkla buraya / Kro

Unutmayın ki Asıl Olan Gerçek Hayattır, Hayat da BEŞİKTAŞ.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 23 Mart 2003 19:56 tarihinde demiş ki:
old traford da en dadik kombine 6 bin £,eğer kombinen yoksa bilet almak için kulübe iki ay önceden rezervasyon yaptırman gerekiyor,stad da parayla bağırıp sonrada kendine taraftar diyen adamlar yok ve manchester dünyanın en iyi yıldızlarını barındıran en iyi takımlarından biri keza aynı durum real ve benzeri takımlar için geçerli şimdi böyle somut gerçekler ortada dururken yok takım bağıran taraftar ister yok şöyle yok böyle geçin bunları.Yıllardır birileri parayla marayla bağırdıda ne oldu hiçbir takım taraftar bağırdı diye şampiyon olmaz.[hline]MAN WHO WALKS ALONE

İngiltere de oturmuş bir sistem var. Orada her klube aynı davranılıyor. Ayrıca kluplerın arkasında çok büyük dünya şirketleri var. Çoğunun arkasında kraliyet aileleri var.
Ha bağırarak şampiyonlukmu olunurmuş dersen.
Tek örnek göstericem. Göztepe...
Adamlar 2. lige para pulla gelmedi.[hline]Yavrum!!! Seni artist yapıcam tıkla buraya / Kro

Sosyal ağlarda paylaş

o kombineleri dağıtam adamlarla oturuyorum adam elini kaldırıyo bak şurayı görüyomusun oraya 200 kombine aldım diyo ilk sene adamı sallamadım atıyo filan dedim ertesi sene ilk maç adam elinde bir torba kombineyle geldi.bir böyle alanlar var birde dediğim gibi sembolik fiyata alanlar var onlarında adı kulübe bildiriliyor akaretlerdeki binadan kombinene alanınız varsa bir dahaki sefere masadaki listeye dikkat edin ne dediğimi anlarsınız[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kapalı kombine var. Her maç kapalıdayım. Çarşıdakilerle çok sık görüşürüm. Bana söylenen buydu. Ümit diye bi abimiz var Beşiktaş ta futbol şube sorumlusu 2. sekreter olarak görev yapıyor. Bana söylenen buydu kombineler sayılı kişilere dağıtılıyor dendi.
Ayrıca Çarşı dediğin grup aslında toplam 30-40 kişiden ibaret. Gerisi faso fiso insanlar. 30 kişidende 25i yönetimdendir.
Bende ilk önceleri beleş biliyordum ama değil.
Fakat birşey var. Bi içki masasını açıyorsun bazı tiplere onlar maçta uçuyorlar resmen.
erdinç flm var gidenler tanır onlar balici tinerci tipler soyunurlar flm kavgayı hep zaten onlar yapar. Kaplıda kavga çıkarsa ya o yada Sefa çıkarmıştır kesin.
Bak bilmiyorum Çarşıdan yapan varmı ama Genç Fenerlilerin toplandıkları kahve çok yakın bize (az yemedim dayaklarını:) sonrası malum zaten) onlara 100 milyon flm veriyolar arkadaşlarını toplayıp İstanbulspor maçlarına gidiyorlar orada amigoluk yapıyorlar.[hline]Yavrum!!! Seni artist yapıcam tıkla buraya / Kro

[Bu mesaj blackchaos tarafından 24 Mart 2003 14:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 23 Mart 2003 00:25 tarihinde demiş ki:
Mephısto zaten kupaları,sampıyonlukları ınkar etmıyoruz.Ama 6s'yı herzaman yenıyoruz bız.Genele baktıgında tarıhde en fazla maglup oldugun takım fbmıs.6-0 da kucumsenıcek bır sonuc degıl.Bence bır cok seye deger o sonuc.[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri

Fenerbahçe tarihinede bakarsak (nasıl bir tarihse) en fazla mağlup olunan takım BEŞİKTAŞ.[hline]Serdar Bilgili ve Cariyeleri ....
**Herkes Kocasını Bilsin**

1903 de doğdu aşkımız , 100 yıl geçti Hala Aşığız

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 23 Mart 2003 02:20 tarihinde demiş ki:
burda yazanlar zaten çarşının içinden olan kişilerdir mighty herşeyi senden daha iyi bildiğimize şüphe yok
taraftarlık numaralıdan 200 milyona bilet alıp oturupta maç izlemek değildir
çünkü takım kendisi için bağıranları görmek ister.
ellerinde pro,ceptelefonu oturarak maç izleyen zengin züppeleri görmek istemez kimse.
Çarşı belki gariban olabilir ama Türkiye'de ki en seviyeli ve takımını en iyi destekliyen taraftar grubu olduğu kesin.

Zaten bi beşiktaşlı tanısam çarşıdan olmayan
O gün bayram yapacam
Herkes çarşıdan kaç kişilik bu çarşı anlamadım ki
hem zengine luzum yok demişsin de o çok sevdiğiniz alen yazın lailadan eksik olmayan adam.. kadrolu laila ziyaretçisi.. klube gelince çapulcu dışarda züppe.[hline]ERKEKLIGI TUTTUGU TAKIMIN RENGINE BAĞLAYAN ADAM BIRAK ERKEGI, TRAVESTI BILE DEGILDIR.

[Bu mesaj GeeM tarafından 26 Mart 2003 22:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 26 Mart 2003 22:58 tarihinde demiş ki:
genele bakınca;

galatasaray beşiktaş'ı daha fazla yenmiştir, beşiktaş fenerbahçeyi daha fazla yenmiştir, fenerbahçede galatasaray'ı daha fazla yenmiştir[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

ya meph sacmalama olm olur mu ole sey bjk yenilmez...
hep yener bizi feneride kucuk takımlara yenilir sadece
cok ayıp bu soledigin bidaha yapma...
Sosyal ağlarda paylaş

Tartışılan ne tüm sayfaları okudum anlamadım doğrusu
Fenerbahçelilerin bile kabul ettiği son yılların en başarılı takımı GSdir , bunu beşiktaşlılar neden inatla kabul etmez anlamam...

Şuanda en güzel stad FBdedir. Buda tartışma götürmez her ne kadar maç izlemeden çıkartılmış olsamda gayet güzel stad kim nasıl yapmış beni ilgilendirmez sonuçta yapılmış..

Şuanda en güzel tesis BJKdedir yeni yapılan tesisleri mükemmelmiş gidip gören herkes öle sölüyor bu hangi takıma mensup önemli değil...

Birkaç cevap biz müthait parası kullanmadık dediniz de
kim yaptırdı size o tesisi ? ( no offense )

Şuanda en büyük mal varlığı GSdedir tapu olarak ne işe yarar derseniz bir halta yaramaz bence :=) kullanılmadıkdan sonra...
(yanlış biliyorsam gerçekten bilgisi olan birisi düzeltebilir... ama atıp tutmadan )

BJK Arabacı takımı
GS aristokrat takımı
FB işçi vb tam ne deniyordu doğru kelimeyi bulamadım şimdi

geçmişte böle olması şuanda böle olmasını gerektirmiyor , taraftar topluluklarıda değişti hayat görüşleride...

En büyük taraftar kimde derseniz benim görüşüm Göztepedir...
Yıllarca 1 lig yüzü görmemiş bir klup olmasına rağmen türkiyede ender rastlanan bir taraftar topluluğu vardır...

Neyse bıkmadınız mı tartışmalardan burda aklı selim düşünüp gurur meselesi olarak olaya yaklaşmayan Beşiktaşlıların sölediklerinide okuyarak karar varın ,örnek mi bir tane verim Darksun...
Neden bu forumda en çok beşiktaşlılarla kavga çıkıyor ?
Birazda kendinizi eleştirin vede eden böle olduğunu düşünün...

[Bu mesaj Szasstam tarafından 27 Mart 2003 00:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"BJK Arabacı takımı
GS aristokrat takımı "

arabacı aristokrat oluyor zaten.[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...