Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaşlılık ruhu...

Blackeagle

Öne çıkan mesajlar

kupa mı verdiler plaket mi verdiler anlamadım gitti

siz bizi yenince şimdik 6 farkla daha mı iyi takım oldunuz, daha mı başarılı takım oldunuz ?

ozaman konyaspor'da pendikspor'da sizi yendi, demekki onlarda uefa kupasını aldı sayılsın

altta kalamıyorsunuz dimi, son 10 yılın türkiyedeki en başarılı takımı galatasaray'dır, kimse gelip 'şike vardı' 'şaibe var hede hödö' demesin, herkese göre kendi takımı en dürüstü, diğerleri şikenin allahını yapıyor

eğer bu istatistikler böyleyse öyle yada böyle son 10 yılın en başarılı takımı galatasaray'dır, isterse fener her maç 10 fark atsın galatasaray'a, aradaki 7 puan farkını mı kapıcak, uefa kupasını almış mı sayılıcak ?

züğürtün tesellisi....

diye bir atasözü vardır ya[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Mephısto zaten kupaları,sampıyonlukları ınkar etmıyoruz.Ama 6s'yı herzaman yenıyoruz bız.Genele baktıgında tarıhde en fazla maglup oldugun takım fbmıs.6-0 da kucumsenıcek bır sonuc degıl.Bence bır cok seye deger o sonuc.[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

Evet onlar fasafiso kupalardir, benim kaale aldigim tek kupa lig sampiyonlugudur, bu durumda da gs>fb>bjk olur. Avrupa basarilari dersen de ayni seye varirsin. Baska ne istiyosunuz bilmiyorum da 1 seneyle (ki ortada daha hicbirsey de yok, 3 kupa dediniz kaldi 1, o da sallantida henuz) gelip de fb'yi gecemezsiniz canus.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch Officer of Soul Reavers, Hib/Exc
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

ehehae yanlız son 10 yıl bizim 3 yıl üst üste şampiyon olduğumuz seneden sonra başlıyor 15 yılı almak istermiydiniz?[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray ---> 8
beşiktaş --->4
fenerbahçe --->3

yine bizim uefa kupamız ve süper kupamız var o ayrı konu

ama böyle biryere varılmaz oda başka konu

genele bakalım

galatasaray ---> 15
fenerbahçe ---> 14
beşiktaş ---> 11

yine bizim uefa kupamız ve süper kupamız var + en fazla ıvır zıvır kupasına da sahipiz [yok yayla ve süt kupası fenerin]

yine en başarılı galatasaray[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Gs ye bişi demedimki sizin başarınıza şapka çıkardık zaten :) Yine gelsin finale yine destekleyip baarıp çaarmazsam şerefsizim.Ki ben kupa aldındığında arsenallilerin ortasındaydım lol...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaşlılık ruhu diye bişi yoktur.Beşiktaşlılık kültürü vardır Beşiktaş aristokrasinin temlsilcisi olarak kurulmuştur.Beşiktaş'ın kurucularının hepsi yurtdışında en iyi okullarda okumuş saray erkanının çocuklarıdır.İspanyada real madrid nasıl kral'ın takımıysa beşiktaşta osmanlıda sarayın takımıdır.Yıllarca asaletin ve kalitenin sembolü olmuştur sefil kalabalıklara değil kaliteli azınlıklara hitab etmiştir,taraftar seviyesinin diğerlere göre az olmasının nedeni budur.

Oysaki bugün beşiktaş tribünleri kalitesiz çoğunluğun egemen olduğu yerlere dönüşmüştür.Maçlardan önce beşitaş'ta meyhanede bağırmaları için para ,bilet vs alan adamlar kendilerini büyük beşiktaşlılar olarak göstermekte utanmadan geleneksel köyiçi mahallesini söylemlerine alet etmektedirler.Sevgili arkadaşlar bu durum karşısında bu insanları kahraman gibi gören maşalar her yerde başgösterdiği gibi forumlarımızda da mevcuttur.Beşiktaşlılık anlamsız kafiyelerle sloganlar atmak,herhangi bir fikir ileri sürmeden seviyesizce tartışmak değildir beşiktaşlılık bir kültür meselesidir.

Beşiktaşlılık ruhu yoktur,Beşiktaşlılık kültürü vardır.[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş hakkında verdiğin bilgiler doğru
Arabacı takımıdır beşiktaş.Öyle denmesinin sebebi paşaların arabalarıyla maçlara gelmeleridir.
kültür kelimesini yanlış kullanmakla birlikte günümüz beşiktaşını yeterince tanımadığın ortada bence.[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 23 Mart 2003 01:27 tarihinde demiş ki:
taraftar seviyesinin diğerlere göre az olmasının nedeni budur.
lol yani daha okumuş elit kesim ama daha seviyesiz.. kendi içinde çelişiosun Mighty[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

insan düşünmeden edemiyor bu takımını çok seven çarşı 600 milyonluk kombinelere 50 milyon veriyo(ki bu parayıda normalde vermezler ama sermaye piyasasına gelir beyanında bulunmak zorunluluğu olduğu için sembolik bir bedel alınıyo)

Bukadar kör olmayın hayatında hasbiye turgut'un yerine ahtopota girmemiş adamlar gelipte bana çarşı şöyle çarşı böyle demesin işler sizin bildiğiniz gibi dönmüyo[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

amma kastınız ya 10 yıl önce nasıl önünüzdeysek 10 yıl sonra yine önünüze geçeriz belki

fenere gelince türkiyenin en büyük camiası nereye kadar kabul etmesek de. gs uefayı alıyo fener sürünüyor türkiyede yine fener tartısılıyorsa nedenini bir düşünün[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 23 Mart 2003 01:27 tarihinde demiş ki:
Beşiktaşlılık ruhu diye bişi yoktur..[hline]MAN WHO WALKS ALONE
alla alla...(yorumsuz)[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 23 Mart 2003 02:20 tarihinde demiş ki:
burda yazanlar zaten çarşının içinden olan kişilerdir mighty herşeyi senden daha iyi bildiğimize şüphe yok
taraftarlık numaralıdan 200 milyona bilet alıp oturupta maç izlemek değildir
çünkü takım kendisi için bağıranları görmek ister.
ellerinde pro,ceptelefonu oturarak maç izleyen zengin züppeleri görmek istemez kimse.
Çarşı belki gariban olabilir ama Türkiye'de ki en seviyeli ve takımını en iyi destekliyen taraftar grubu olduğu kesin.

avrupa'nin cogu yerinde taraftar yok o zaman?ya da cok ufak guruplar seklinde var.

200 milyon bilet parasi birakanda o parayi kulube birakiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demek lan hade ordan? ulan şu dünya da çarşı gibi takımı destekleyen yok!(büyük konuşmakta sakınca görmüyorum) bişey demeden önce düşünün...öyle konuşun.....[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bize küfür etmeyin dediler..Alen tek kelime küfrettirmedi...Bu alemde kral çarşı....başka söze hiç mi hiç gerek yok......[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

old traford da en dadik kombine 6 bin £,eğer kombinen yoksa bilet almak için kulübe iki ay önceden rezervasyon yaptırman gerekiyor,stad da parayla bağırıp sonrada kendine taraftar diyen adamlar yok ve manchester dünyanın en iyi yıldızlarını barındıran en iyi takımlarından biri keza aynı durum real ve benzeri takımlar için geçerli şimdi böyle somut gerçekler ortada dururken yok takım bağıran taraftar ister yok şöyle yok böyle geçin bunları.Yıllardır birileri parayla marayla bağırdıda ne oldu hiçbir takım taraftar bağırdı diye şampiyon olmaz.[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

Kim parayla bağırdı? neyi ima ediyosun anlamıyorum..[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

ben bişi ima etmiyorum açık açık söylüyorumda zeka kıt olunca anlanmıyo olaibilir kapalının yarısından fazlası kombinelere para vermez bunların bir kısmına maçtan önce meyhanede bilet ve para dağıtılır meyhane hesapları ödenir bunlarda sonra gidip beşiktaş sen bizim herşeyimizsin diye bağırır[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...