Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Left 4 Dead

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Sanırım o gün bug falan oldu. Dedicated server bulunamadı deyip durdu yani. Neyse, ondan sonra öyle bi şey başıma gelmedi bi daha.

Geçen gün ilk defa Versus oynadım çok eğlenceliymiş. Infected oynamayı öğrenmesi kolay, uzmanlaşması zor gibi. Tek başına hiç bi şey yapamıyosun takım oyunu baya önemliye benziyor.

Paticik grubunda hiç oynayan yok yav. Başka bildiğiniz iyi bir grup var mı? Türk grubu şart değil, ingilizce de olur. Yeterki takımca bir şeyler yapalım. Herkes dan dun takılınca zevk tam çıkmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
internet baglantimda sorun yok, (en azindan bandwidth : ))

kablo var. ama yani dedigim gibi niye hep amerikadaki serverlara bagliyo beni anlayabilmis degilim. istemiyorum kardesim insanlar 40 50 pingle oynarken 250 300 pingle takilmak

openserverbrowser i denedim, sadece 1 tane server gosteriyor, onda da 400 ping var.
Sosyal ağlarda paylaş

ekledim ama online olmuyosun :p benim nik jadelith iste ayni.

ya bu oyunu oynayan arkadaslardan biri bana yardim etse normal pingle oynayabilecegim server bulma konusunda. openserverbrowser daki serverlara giremiyorum `server is not responding` diyo.

duz baglaninca 250-300 ping arasi degisiyor, ne hunterken atladigim yer tutuyor ne de boomerken kustugum yer. adamin suratina kusup horde cagiramamaktan baydim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğin gibi, server browser ile server seçemiyorsun anladığım kadarıyla

fir3blad3 said:

console u aç. "openserverbrowser" yaz. filtreden eu yu seç.

Ama fir3blad3'in şurda yazdığı gibi filtre eklersen play online ile bağlandığın server'lar o filtrelere göre oluyor gibi. Benim işime yaradı en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...