Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Freelancer Discovery Server

Letsgetthesunshine

Öne çıkan mesajlar

hacı bak alttan sağa doğru yardır, orda abik gubik yerlere gircen hatta titan sahipleri ve banshee sahiplerinin kapıştığı bi neutron yıldızı mekanı vardı oralardan gecıcen bıraz yukarı cıkıcan, abık gubık yerlere gırıcen
sonraaa
bı atlama yapıcan aga 2 tane gezegen, ekranın karşısındadada oyun sonunda cıkan koccaman nomad yıldız yiyen şeysi =).

Onların silahlarını alabiliosun bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

new berlin new tokyo hattını 1 sistem daha uzattım, new berlin, kyushu yapıyorum. hem diamonda daha fazla veriyor hemde dönerken -ismini ısrarla unuttuğum- aldığımız şeyi daha ucuza satıyor. 3200 cargo holdluk bi gemim var. gidiş geliş toplam 8-9m kazanıuyorum.

trade route şudur;

New Berlin'den diamond alıcaksın,
Sigma-13'e direk geçen Jump Hole'yi kullanmak çok tehlikeli oyüzden ben frankfurt üzerinden gidiyorum.
New Tokyo'dan sonraki sistem olan Kyushu'ya geçiceksin,
Planet Kyushu'ya satacaksın. Ordanda ismini ısrarla unuttuğum şeyi alacaksın,
Planet New Berlin'in hemen yanında The Ring istasyonu var. Oraya satacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:
bi kaç saat evel yükledim oyunu ve bağlandım server a birazda takıldım hatta. Yaptıklarımı sıra ile yazayım ordan bi kontrol et belki bi yardımı dokunur.
*Öncelikle mağlum yerlerin bir adet iso buldum, kurdum
*Freelancer mod manager 1.3 ü çektim, kurdum
*Discorverymodunu çektim, inen dosyaya 2 kere tıklayarak modmanagerda discovery modunun görünmesini sağladım
*Managerdan mod u aktive ettim.
*Xfire dan server ı buldum, oyunu oradan açtım.
*Açıldığında ekranın sağ altında 4.84 yazdığını gördüm
*Multiplayer>>yes>>internet tıkladıktan sonra bi kaç sn beklediğimde sadece discovery serverı çıktı. ona tıkladım ve new character diyip uzayın engin derinliklerine doğru yola koyuldum.
Umarım yardımcı olur.

o değilde bu npcler stock silahlarla baya zor ölüyor. 1 tanenin pişinden 5 dakka koşuşturdum. Haliyle baydım tabi. İlerdede böyle devam mı ediyor bu şekilde. Normali bu kadar zor değildi.

dediğin sırayı izledim herşeyi güzelce kurdu fakat discovery serverını göremiyorum multiplayerda hatta hiçbi server görünmüyor multiplayerdan sonra interneti seçtiğimde firewallum sordu unblock dedim onada napsam?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...