Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arthas ın akibeti

Luxor

Öne çıkan mesajlar

Ya burada "lore gitti de lore gitti!!" diye ağlaşıp duranlardan kaçı lore'u gerçekten biliyor, RP yapıyor, hikayeyi adam akıllı takip ediyor gerçekten çok merak ediyorum. Herkesin ağzında bir "lore'un içine ettiler" geyiği... Nedir abi, içine ettikleri falan yok, Lich King tanrı mı? Değil. Evet, Azeroth üzerindeki en güçlü varlık diyebiliriz şu anda, ama 25 tane deneyimli heronun yenmesi neden saçma olsun? Kaldı ki bu herolar Naxxramas'ı indiren, ejderhaları öldüren, bir ton heroic olaya sebep olmuş kişilerken. Ha, Blizzard lore karakterlerini öldürüyor diye diyorsanız da WarCraft I ve II'de ne Arthas, ne Illidan vardı, hatırlatırım size. O zaman da gayet ayılıp bayılarak oynuyorduk. WarCraft IV çıkar, yeni karakterler çıkartırlar olur biter. Azeroth üzerinde villain ve hero eksikliği mi var yani? Yada WarCraft III'te çok imbaydı diye ölmeyecek bu karakterler diye bir kural mı var? Açın WarCraft III'ü, 25 tane footman'le dalın bakalım Arthas'a, Illidan'a, ne kadar hasar vereceksiniz. 25 tane hero zarar vermiş WoW'da onlara diye mi bu kadar ağlaşıyorsunuz yani "lore gitti" diyerek?
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:
Ya burada "lore gitti de lore gitti!!" diye ağlaşıp duranlardan kaçı lore'u gerçekten biliyor, RP yapıyor, hikayeyi adam akıllı takip ediyor gerçekten çok merak ediyorum. Herkesin ağzında bir "lore'un içine ettiler" geyiği... Nedir abi, içine ettikleri falan yok, Lich King tanrı mı? Değil. Evet, Azeroth üzerindeki en güçlü varlık diyebiliriz şu anda, ama 25 tane deneyimli heronun yenmesi neden saçma olsun? Kaldı ki bu herolar Naxxramas'ı indiren, ejderhaları öldüren, bir ton heroic olaya sebep olmuş kişilerken. Ha, Blizzard lore karakterlerini öldürüyor diye diyorsanız da WarCraft I ve II'de ne Arthas, ne Illidan vardı, hatırlatırım size. O zaman da gayet ayılıp bayılarak oynuyorduk. WarCraft IV çıkar, yeni karakterler çıkartırlar olur biter. Azeroth üzerinde villain ve hero eksikliği mi var yani? Yada WarCraft III'te çok imbaydı diye ölmeyecek bu karakterler diye bir kural mı var? Açın WarCraft III'ü, 25 tane footman'le dalın bakalım Arthas'a, Illidan'a, ne kadar hasar vereceksiniz. 25 tane hero zarar vermiş WoW'da onlara diye mi bu kadar ağlaşıyorsunuz yani "lore gitti" diyerek?

Budur .. Sonuna kadar haklısın .
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:
LFG for Arthas tır olay bu saat itibariyle.

O değilde gidip solo Onx yapılması yada MC nin 2-3 adam tarafından temizlenecek duruma gelmesine yanarım.

Yeniler gelip geçer ama eski elemenlar arada kaynadı olacak, ben onlara üzülüyorum.

9 isimsiz elf archer ile Deathwing alırken iyiydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
mevzu herolar ölüyor lore gidiyor değil. arthas bildiğin warcraft 3 ün esas oğlanıdır . arthas ölürse warcraft 3 te biter kusra bakmayında wow diye ölüp bitinilen şey warcraft 3'ün buffıyla bu hale geldi.

WarCraft III'ün esas oğlanı olsun, peki. Ama şu an oynadığınız oyun World of WarCraft III değil, World of WarCraft. WarCraft'ın esas oğlanı da Arthas olmadığına göre sorun yok sanırım? Arthas ölür, WarCraft III storyline'ı kapanır. Olay bundan ibaret?
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yeni ve mantıklı bir storyline yapacaklarsa sorun değil.Ama Arthas'ı öldürüp daha onra 10 lvl açıp expansion koyup,sonra yerinde gelen "top boos"u da öldürüp 10lvl daha açıp expansion yapıp.... şekilnde giderse Warcraft gibi senaryosu kitaplara taş çıkarır türden bir oyunun senaryosunu çok kötü harcamış olurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

warcraft dediginiz sey zamaninda warhammer ustune yapilan bri oyun, izin cikmayinca biz kendi oyunumuzu yapalim demisler

pek cok yerden araklarla dolu bir dunya azeroth
ama arakladigi yerlerden daha eglenceli daha oynanabilir birsey sunmasi ile unlu blizzard, wow u basarili yapan lore u filan degil oyuncularin yuzde 90 khadgarin kim oldugunu bilmez misal

wow u hi yapan cabuk ogrenip zor ustalasilabilen kontrolleri, rengarenk dunyasi ve akici oynanis sitili

warcraft 2 zamaninin en iyi oyunlarindan biriydi ayrica wc3 cikmasada tutardi wow bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:
pronoit said:
mevzu herolar ölüyor lore gidiyor değil. arthas bildiğin warcraft 3 ün esas oğlanıdır . arthas ölürse warcraft 3 te biter kusra bakmayında wow diye ölüp bitinilen şey warcraft 3'ün buffıyla bu hale geldi.

WarCraft III'ün esas oğlanı olsun, peki. Ama şu an oynadığınız oyun World of WarCraft III değil, World of WarCraft. WarCraft'ın esas oğlanı da Arthas olmadığına göre sorun yok sanırım? Arthas ölür, WarCraft III storyline'ı kapanır. Olay bundan ibaret?

harkulade
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:
Illidan Kael öldüyse
Arthas niye ölmesin.

canım benim senin 6 tuşa basarak yazdığın karekter koskoca bir oyun ve onun ek paketi sayesinde o karekter oldu. kaç yıllık çalışmanın ürünü yapmayın etmeyin. bir de warcraft 3 olmasaydi da tutardi diye takilan tiplere hitaben diyorum alooo madem warcraft 3 olmasada tutacaktı bu oyun neden iki expansioni da warcraft 3 karekterleri üzerinden gidiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
Longshanks said:
Illidan Kael öldüyse
Arthas niye ölmesin.

canım benim senin 6 tuşa basarak yazdığın karekter koskoca bir oyun ve onun ek paketi sayesinde o karekter oldu. kaç yıllık çalışmanın ürünü yapmayın etmeyin. bir de warcraft 3 olmasaydi da tutardi diye takilan tiplere hitaben diyorum alooo madem warcraft 3 olmasada tutacaktı bu oyun neden iki expansioni da warcraft 3 karekterleri üzerinden gidiyor?

Çünkü WarCraft 3'ün hikayesini bağlamaya çalışıyorlar şu anda? Eğer WarCraft 2 olsaydı 3 yerine, bu sefer de onun hikayesini bağlayacaklardı?

Yahu sandığınız kadar da vazgeçilmez değil söylediğiniz o karakterler. Evet, hepimiz çok sevdik, hatta fanı olduk o karakterlerin ama ölüyorlar ve yerlerine yenileri geliyor işte. Bunda "lore'u katlettiler, gitti lore" diyecek birşey yok?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...