Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mob Levellerini görme ve Max Zoom out

Stream

Öne çıkan mesajlar

gönderdim al birde acıklamasını yapam millet windowed moda nasıl gececeğini bilsin.

dosyalarınızın yedeğini almayi unutayın da oncelikle

nese o dosyaları Systemin içine atiyorsunuz .
Windowed mod 1024x768 olarak ayarlanmıstır yani oyunda o mod ta oynuyorsanız windowed moda gecmez ona gore
oyuna girince 1024x768 de oynuyorsanız 800x600 yapiyorsunuz oyun sak diye window moda geciyor :)
ama büyük sorun olmiyor neden cunku zuper zoom var , oradan ayarınızı yapiyorsunuz zoom olarak sankim 1024v768 oyunuyormusunuz gibin.ve takılıyorsunuz gari hem icq hem internetten gezin ne yaparsaniz yapın oyunu asağa indirecem diye alt+tab a basmaktan kurtarır :)[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw şimdi aklıma geldi de isteyince biz baya bir şey yapiyoruz lem , vay be
bir servere toplanamadık gitti.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.

[Bu mesaj Kraaz tarafından 27 Nisan 2004 21:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Windowed mod mu kaldırıyor kaldırıyor alısınca windowed siz oynamiyorsun zaten .[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

gerek yok backup almaniza. değiştirdiginizi dosyalari direk silin. ondan sonra oyunu calistirip Full Check yapin. Otomatik olarak eksik dosyaları yükler o[signature][hline]LineageII Avatar:
Nick: Ogoed | Race-Class: Orc-Monk
Server: Erica | Level: 21
Nebula Avatar:
Nick: Dewil | Template: Pure Mage
Server: Quann
Starwars Galaxies Avatar(retired):
Nick: Dodo | Race: Human
Galaxy: Eclipse | Profession: Bounty Hunter

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

hangi dosya bozuk diyor ? bozuk diyorsa sil dosyasi full check yap hemen yüklüyor.[signature][hline]LineageII Avatar:
Nick: Ogoed | Race-Class: Orc-Monk
Server: Erica | Level: 21
Nebula Avatar:
Nick: Dewil | Template: Pure Mage
Server: Quann
Starwars Galaxies Avatar(retired):
Nick: Dodo | Race: Human
Galaxy: Eclipse | Profession: Bounty Hunter

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

yok :P zip bozuk :P hehe yane shu baalin yaptigi zip :P saten nickte hayir yoktu :P[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

hehe yok senin zip bozuk :P ben anlamam :P
tamam ya hallettik bi arkadas yolladi msnden saolsun[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...