Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

100 e100 Meydan Savaslari Dikkat..

General

Öne çıkan mesajlar

Beyler dedigim gibi 100 e 100 meydan savaslari bizleri bekliyor ona gore makinalarinizi upgrade edin .Bilmiyorum bnm makina 30 kisi gorunce donup kaliyor ben bi gesinip geliyom cozuluyor..uptade sart..

Burdada goruluyor:

http://www.lineage2.com/Knowledge/castle.asp

General

[Bu mesaj General tarafından 28 Nisan 2004 02:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum frame rate in yanına tik koy bişeycik olmaz.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum frame rate i kalabalık şehirlerde yada karambollerde kullanırsan etrafında ve animasyonlarda gözle görür bi detay düşüşü olur. Critical error yemekten iyidir ama heryere öyle gidersen oyundan soğursun iki gün sonra heh.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 28 Nisan 2004 03:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gludio castle town gibi bolgelerde nedense inanilmaz bir yavasliga tutuluyorum, ama oyle boyle degil yani.. 1 frame per second olcak nerdeyse. makinam AMD 2.6, radeon 9600xt falan yine de alet sapitiyo. o tur durumlarda minimum frame'i kullaniyorum ben. diger optionlarini degistirmekle ugrasma diye tek tik koyarak tum secenekleri en dusuge getiriyo. coklu savaslarda da acaip hizlanir buyuk ihtimalle.[signature][hline]Adriannel the Elf Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ben abartip manuele gecip charecter gorme olaini 1 e cekiyorum afk salakliklari yüzündne oluo o lag..
yoksa bir cok bolgede 40+ playerin oldugu combat arealarda hechde lag olmuo meydan savasi olucak yerlerde 100+ afk seller olcaksa :P ben girmem o combata
berserk oren casstle i almayi planliomush yabanci berserk memberi soledi ama bilmiom ne kadar dogrudur..
o kale devasa bisi ya.. oyunda 4 tane kale var dee (5miydi?) ilk lvl 5 olucak 5 clan rahat edicek onlardan sonrakiler.. acaip güzel olcak ya kale siegeleri disidna harbi meydan savaslari filan.. bakalim.[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...