Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu bayram uc aile birlesip haykoya image maker tutacagız

Apache

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:
evilmaddox said:
Bence önce nası bi müzik yapacak onda karar kılsın.

Bayık depresif elektroniğimsi falan rock mı, yoksa son albümünde ve canlı performanslarındaki gibi "RÖEAAAAAAAAAARHHH!!" şeklinde brutalli/screamli daha heavy müzik mi?

Cevap talep ediyorum kendisinden.

albümler satsın paralar gelsin diye bayık depresif elektroniğimsi dıpçış rock, konserlere de emolar doluşsun paralar gelsin diye olmayan brutalli screamli heavymsi.

aynen öyle. halbuki her şarkının sonuna brutal sokmaya kasmasa. giden var gitmeyen var, bazıları çok yapmacık harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

evilmaddox said:
said:
albümler satsın paralar gelsin diye bayık depresif elektroniğimsi dıpçış rock, konserlere de emolar doluşsun paralar gelsin diye olmayan brutalli screamli heavymsi.

iyi de son albümünde bi parça gayet ciyak ciyak screamli falandı onu napıcaz?

"bi parça" diyorsun(bir - 1) bunu bi alalım kenara koyalım, o bi parça dediğin eğer tahmin ettiğimse şarkı yine buram buram elektronik altyapıyla kopuyor resmen, dıptıs çıktısın üstüne ciyak ciyak screami basınca hard rock ya da metal olmuyor melesef.

sonuç: ilk albümüne oranla biraz daha kendini salmış olan haykonun albümünde hala satış kaygısı bulunmaktadır. yoksa çıksın konserde neyi nasıl çalıyorsa aynen kaydetsin albümüne arkadaşım niye ikiyüzlülük yapıyorsun.

ha aynı durum başkasında yok mu? var, özlem tekin. konserlerinde HÖĞEAÜRĞANGIAOREEEE gırtlak yırtıyor hanfendimiz. halbuki gerek yok, yırtmasa daha güzel olcak.

edits: roketadam 'da iyi hatırlattı. "bak albümümde scream var!" diyebilmek için mıymıy gıygıy giden şarkının sonuna ÖĞHERÜĞEÜRER scream koymuş. he oldu bende yedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
"bi parça" diyorsun(bir - 1) bunu bi alalım kenara koyalım, o bi parça dediğin eğer tahmin ettiğimse şarkı yine buram buram elektronik altyapıyla kopuyor resmen, dıptıs çıktısın üstüne ciyak ciyak screami basınca hard rock ya da metal olmuyor melesef.

ha aynı durum başkasında yok mu? var, özlem tekin. konserlerinde HÖĞEAÜRĞANGIAOREEEE gırtlak yırtıyor hanfendimiz. halbuki gerek yok, yırtmasa daha güzel olcak.

edits: roketadam 'da iyi hatırlattı. "bak albümümde scream var!" diyebilmek için mıymıy gıygıy giden şarkının sonuna ÖĞHERÜĞEÜRER scream koymuş. he oldu bende yedim.

Agresyona gerek yok, dinlediğim kadarıyla hakkaten sormak için şeetmiştim ben. Kendisini savunmak veya ukalalık gibi bi niyetim yok yani. =) Açıklama için sağol, Özlem Tekin konusuna da kesinlikle katılıyorum, keşke her konserden sonra bi yerlerine 15 dikiş attırmasa da mutlu bi şekilde gidebilsek konserlerine.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:
gayet hoş şarkıları var + sahne performansını gayet başarılı buluyorum ben ^^ saygılar.

burdaki konserinde WRÖEAHAGAGOBAREEEY diye (afedersiniz) anırırken kırmızı spreyi yüzüne fışkırttırtmıştı. Bkz kan efekti. Fena da olmamış hani. (pc ye gittiğim zaman bikaç foto koyabilirim. Sallıo lan bu düdük demeyin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...