Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Benim için ne yazdın?"

semaa

Öne çıkan mesajlar

yalan oldugunu icten ice cok iyi bilerek de olsa
onlara tutunmak.
yalan sesli soylendiginde cok buyuk uzuntu yaraticagini bile bile
o yalanın gecesinin, olumunun en uzak gunde olmasını dilemek.
hic uyandirmadan gercekleri, o yalana sarılıp uyumak istemek
Sosyal ağlarda paylaş

ya yapmayin boyle seyler yazmayin ya

1- 14 yasinda gibi gorunuyorsunuz. Belki de oylesiniz, ama internetin guzelligi bu, kimse bilmek zorunda degil saklayabilirsiniz.

2- acinasi bi hale sokuyosunuz kendinizi, bu sizi yalaninizdan eden (artik ne demekse) kisinin gotu tavana vurur, siz de got oldugunuzla kalirsiniz.

3- biri gider biri gelir, bugun su hareketinize X zaman birimi sonra utancla bakiyor olacaksiniz.

rocket surgery seviyesine cekiyosunuz gonul islerinizi boyle bilek keserek.
Sosyal ağlarda paylaş

kendine acıma kullan kullan bitmeyen bi kaynaktir biseyler yazmak isteyen icin.
cok masraflı da diil hem.
her seyle beslenebilir kendine acıma duygusu.
baska seyler yazmaya gecmeden once warm up icin sık basvurulur. bi basamaktir bence.
bazıları zıplar merdivenlerden 3er 3er
bazıları direk tepeden baslar
vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
ya yapmayin boyle seyler yazmayin ya

1- 14 yasinda gibi gorunuyorsunuz. Belki de oylesiniz, ama internetin guzelligi bu, kimse bilmek zorunda degil saklayabilirsiniz.

2- acinasi bi hale sokuyosunuz kendinizi, bu sizi yalaninizdan eden (artik ne demekse) kisinin gotu tavana vurur, siz de got oldugunuzla kalirsiniz.

3- biri gider biri gelir, bugun su hareketinize X zaman birimi sonra utancla bakiyor olacaksiniz.

rocket surgery seviyesine cekiyosunuz gonul islerinizi boyle bilek keserek.

Bu zaten bir anlık hissedilen bir duygu, utanmıyorum buları hissetmiş olmaktan. İnsan olduğumun göstergesi, ama evet gülümsüyorum zaman geçince duruma. Beni yalanımdan eden kişi de umrumda olmuyor zaten bir zaman sonra...
Bilmiyorum Murathan Mungan'ın "yalnız bir opera" şiirini bilir misin? Yoğu duygularla başlar şiir sonuna doğru da "Bu şiire başlarken neredeydim şimdi neredeyim?" diye devam eder. O şiire başladığında şairin 14 yaşında olduğunu sanmıyorum:) Ayrıca "Hay allah egosunu tavana çıkardım şiiri yazdığım kişinin" diye yakındığını da:)
"Dönüp ardıma bakıyorum
Yoksun sen
Ey sanat! Her şeyi hayata dönüştüren"
diye de biter şiir. Bilmem anlatabildim mi...:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...