Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Bu Gece...

Godin

Öne çıkan mesajlar

Bilmiyorum izledinizmi 75.000 dolarlık turnuva yapılıyor bi kaç gündür.Dün yarı finale yetiştim ben.Dünyanın en iyi 2.druidi denen Hafunun takımıyla Nihilum takımı kapıştı.(çakma nihilum)

setuplar r.druid-warlock-warriordu.3-1 nihilum aldı.Hafu denen çinli kızın yenildikçe ağlayacak hale gelmesine oldukça güldük :) Bu kıza bir tane rogue-mage-hunter gibi bi class verilmesini,karşısınada sürekli pillarda dönen spammer bi healer verilmesini ekipçe temenni ediyoruz (:P)

Olmayan PvP'yi izledikçe blizzarda bi kez daha acıdık.PvP sistemi yapma konusunda bukadarmı beceriksiz olur bir şirket.Hotlar-dotlar final yapıyo.r.druid-rogue-warlock vs r.druid-lock-warrior kapışıcak.Amerikalı r.druid-rogue-lock Koreli Rogue-Mage-Priestı yendi dün yarı finalde ayrıca.Hotsuz-dotsuz zaten şansları yoktu Korelilerin..

http://www.blizzard.com/blizzcon/video/stream-wow.xml link burda.Bu gece izleyebilirsiniz sabah 4-5 gibi final sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

SoulCube said:
dünyanın en iyi 2.druidi ne demek ya
rofl.neye göre sıralamıslar acaba hehe

Hakkaten abi dünyanın en iyi druidleri sıralaması yapsan healbot olan hafu zurnanın son deliğidir.Ama güzel kız seviyom ben asyalı kızlar güzel oluyo böyle çok şirinler B)
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Steamin direk linki varmı mediaplayerden açmak için normal firefoxdan açınca takılmalar oluyor
http://www.blizzard.com/blizzcon/video/stream-wow.xml pek işlevli değil yani

Sorunla tam alakası var mı bilmiyorum ama firefox 3 ve en son adobe flash 9 yüklü ve youtube benzeri flashlarda hep sorun çıkıyodu 2-3 saniye sonra durmalar falan netten aradım biraz şöyle bi çözüm buldum:
NPSWF32.dll dosyasını
C:WindowsSystem32MacromedFlash içinden
C:Program FilesMozilla Firefoxplugins e kopyaladığımda bir sorun kalmadı bende istersen bi dene
Sosyal ağlarda paylaş

R.druid olup artiz olmayan varmı??Üstümde 3 kişi varken zıplayarak takla atarak dünyaları heallasam bende artiz olurum LoL...Bu arada ben demiyorum Hafuya dünyanın en iyi 2.druidi diye.Öyle duydumda birçok yerden.Sonuçta R.druid bu en iyi olsa nolur olmasa nolur %99 u ledderda zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...