Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oylamayi Aciyorum herkes Server'ını Belirtsin..!

General

Öne çıkan mesajlar

Herkes zaten nerde oynamak istediğini söyledi. Eğer yararlı bişey yapmak istiyorsan bence onları oku, bir istatistik çıkarıp buraya yaz. Bizde ona göre değişiklik önerilerimizi belirtelim. 40 kere baştan fikir beyan etmeye gerek yokki fikir birliğine varamadık diye.[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Canim kardesim yavrum farkindayim ama herkes leyla...herkes benim lvl im 20,30 gidiyor kimse acik ve net belirtmemiş ki..
yararli olmaya calişiyorum kardeslerime bi sus oylama die bi secenek olsa forumlarda yapacas napalim ilkel yollara bas vuruyoruz.Bu arada hatirlatayim -

-Bartz-
Sosyal ağlarda paylaş

Alın bakın oylama bile yaptım; (Daa doorusu oturup bütün forumlardan kimin nerde oynadıını buldum :P) (Yaklaşık deerlerdir saymadan, sövmeyin)

Bartz - 30
Lionna - 20
Kain - 15
Hindemith - 5
Erica - 1

Bartz iirenç bi server olduu için Lionna, tercihen -Kain- diyorum..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar hemen bir serverda kararkılmayın, hele bir beta bitsin serverlar duzgun bri sekilde açılsın, orada bakalım ona göre karar verelim. buraya zaten stciky topic olarak açarız konu başlığını hep birlite karar verip öyle geçeriz.

server konusunda benden de bir ekleme
gustin <- buraya geçmeyelim .)
günde 3-4 defa çöküyor, tabi open beta belki ondandır. yinede oyun full olarak açıldığında yeniden bir bakmak lazım :)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer
Karakedi of Gustin - Lvl 21 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 18 Dark Elf - Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Server deiştirmeye kasmiicanki..
Herhangi bi serverdaki herhangi bi charını herhangi başka bi servera 1 defaya mahsus olmak üzere beleşe aktarıcan..

Ondan bu kadar topic açtık bi serverda buluşalım, orda kasalım, beraber olalım die..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

dedigim gibi kesinlikle -Kain- neden kain...
1. haftada bartz vardi ne kadar CN ve kendini CB da asmis adam varsa oraya gitti...oraya gidilmez,cok kalabalik adamlarin levellari cok yuksek..
2.o aptal almanca isimli server acildi oradada cok CN var ilk server a yetisemeyenler oraya abandi (almanda cok var ben nefret ediyorum almanlardan)
3. hafta kain acildi,o zaman iste tam oynancak adamlar abandi server a CN sayisi diger butun serverlara gore daha az,lag ve gocme olaylari bitti....
-diger serverlara neden girilmez... oyunu bilmeyen bir suru 5 para etmez adam var,adamlar tamamen ac,farminden haberi yok binbir piclik pesindeler,dungeon da yaratiklari fln heal ediyolar...
-bu arada nickinize bakin diger serverlarda bu nick alinmissa o server a gecemiyorsunuz,ben kain de kalcam baal kankamda orda 5 6 kisi daha variz cok saglam bir ekip kurucaz...turklerle yada degil...[signature][hline]Dreamfury -Lineage2 Kain...
PM me... :)
That was just a dream,just a dream,a dream...
Sosyal ağlarda paylaş

çinli tamam da bu alman olayı nerden çıktı şimdi yaws . neyse bunlara gerek yok bence .çinlilerin ne -nerler olduklarını hepimiz biliyoruz zaten .
ma dream şunu belirteyim kainde çok fazla alman var . hatta bütün serverlarda da çok ! :)

bende genelde hep onlarla takılırım hiç de bi yanlışlarını görmedim . adamlar gayet efendi efendi oyunlarını oynuyorlar hatta gayet de yarım severler.
neyse ama kain gayet iii bir server fazla kalabalık diiil ama az da diiil
bu arada clan lvl lerine şöyle bi baktım da abi ben clan için mi kasçam yoksa kendim için mi . yani demek istediğim clanı lvl 1 yapiim dedim adam bende 30 k sp ve 650 k nakit istedi .
bundan dolayı clan olayı şimdilik yaş gibi ama bakalım belki ilerde yapabilirim .
yinede oyunda bellirli bi saatten sonra tek başına bi anlamı olmadığı için (bana göre ) bu olayı çok yakın takipteyim . yani belki benim clan belki de bulabilirsem başka bi clan la birleşip devam edebiliriz .
bu arada Hydra yı biz 2 kişi oynuyoruz . ben gündüzleri sahab 8-13 arasi gece de hüseyin hocam devam ediyor . bu arada bende Timur aka Tim
bakalım yarın keyleri alcaz ne olacak hala kararsızız nerde nasıl oynasak diye....
Sosyal ağlarda paylaş

Gelin siz Kain e Gelin . güzeldir Kain.Zamanında unnuficial olarak Kain europe serveri olsun demişlerdi forumlarinde ondan cok avrupali var orada.
Almanlar konusunda bir sey demeyecem ama herhangi bir derdim yok adamlarla.
Alman haricinde en cok gorduğum
Bol Bol Norvecli , İsvecli , Holandali var efendi adamlar
geri kalan konularda Dreamfury dogru yazmıs.
nese ben Kain de devam ederim.
Zaten retail den sonra etrafta Cinli Minli kalmaz pek.
ha bu arada hangi foruma baksam adamlar Cinlilerden sikayetci.
Rus forumlarında , İngiliz Forumlarında , Bulgar Forumlarında
her yerde Cinli Muhabbeti donuyor , ahahhha
Adamlar kendilerine kural koymus bazı yerlerde :
Cinli gorurseniz mumkun olan her yerde,her yontemle ve her silahla oldurun.

ahahaha cok komik yaw adamlar gına getirmiş herkese.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.

[Bu mesaj Kraaz tarafından 27 Nisan 2004 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna ve ben leonda baslıyoruz ordaki Turkler kim ogrenebilir miyim ?........merak ettikte eger Turk guildı gibi bir sey olursa bizim de tuzumuz olsun isteriz.. :P[signature][hline]50 Tepesinden isiklar sacan soba borusu-50 alemin davulcusu hemide gorunmez oluyo-50 yankesici .....
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman ki gibi biz turklerin bir yerde toplanmamiz zor gibi gozukuyor ama birlikte olmamizi isterim. Fakat oyunu cok bilen arkadaslar var lvl 30 yapipda ben kralim die gezenler bile var aramizda :P[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]

[b]Burningred LvL 29 Assassin-Bartz

[b]YARMAGUL LvL 21 Artisan-Bartz[b]
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda turklerin toplanip birlikte bir clan olayina girip castle siege yapabilmesi cok avantajli olabilir
en basitinden bu oyunda en one cikan ozelliklerden biri olan castle siege'i yapmak icin kalabalik olmak gerekiyor kolay degil bir kaleyi almak ve korumak
ayrica dragon ride olayini yapabilmeki icinde clanin bir kalesinin olmasi gerekiyor bildigim kadariyla (yanlisim varsa duzeltin) fakat suan gelinen durumda bir cok kisinin farkli serverlarda kastigi charlar var birlesmek pek kolay gibi degil sunuda ekliyim suan char transfer olayi hala kesinlikle bedava olacak diye gecmiyor sadece planlanan oyle ayrica bir baska servera transfer olayindan benim haberim yok yani ornegin lionnada lvl20 charin var o charla devam edebilirsin ama ben kainde bu charla devam edicem dersen belki ucret talebi olabilir bu konu hala tamamiyle kesinlik kazanabilmis degil benim okudugum kadariyla bi cok yerden ayrica oyunda konusan insanlar da boyle diyor bazen 20$ fiyat istiyecelker diyolar ki bu cok sacma bi ucret olur
testini yapmisiz oyunun okadar kasmisiz bide ustune 20$ mi vericez heh :)

herneyse benim tercihim lionna cunku server fransada bulunuyor fransiz oyunculari gayet yardimsever ve oyundan anliyorlar amerika ve kanadadanda baya eleman var bir cinli gordum birde KOR lar varmis (knight of rose sanirim cinliler) ama suana kadar bir sacmalik yasamadim..
hatta bir arkadas bunlardan bir kisminin sabrinida denedi gludio tarafindan gemiye binip talking island'a gidecekken biri geldi ticket parasi istedi arkadasta dalga gecmeye basladi butun kelimeleri My Friend ile baslayarak kuruyolar gayet hos insanlar bulunmakta :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede alan gorevlileri bi stick yapsinlar oylama yaoalim beleşse geçiş lionna ve kain arasinda karar kılalim.Cunku ilk acilan shardlarda koreliler falan oyunu bildiklerinden cosmuslar.tabi bi de cinli derdi var.oldur oldur bitmiyo.1 milyar adam var.Sırf lineage potansiyelleri bizim ulke kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, lionna da olabilir. lionna güzel bi sharda benziyo, hem dakka başı dolmuyo hem de ismi şirin :) ha bi de server fransadaysa mesafe azlığından daha az lag olması gibi bi durum olabilir....

bi de bişer sorcam, lionna ne zaman açıldı? eski bi shardsa bence yenilerden birine gidelim. kendi seviyemizdeki adamlarla oynarız daha zevkli olur, dakka başı lvl 60 pk'lar tarafından gebertilmek istemiyorum.

Hindemith, Devianne, Lionna bu tür shardlardan biri olsun bence. Kain Bartz falan kasar bizi. kendimizi gösteremeyiz servera, dominant olabileceğimiz bir yer olsun.[signature][hline]HappyTreeFriends
Sosyal ağlarda paylaş

bence onun otesinde ilk once serverlarin stabilitesinin tartisilmasi, pinglerin atilmasi gerek
malum 200bin adsl acilacak
ozaman biz lineage'in l sini agzimiza alabilecekmiyiz acaba? belkide turkiye icinde bile ping sorunumuz olacak..cok degil az kaldi bunada
Sosyal ağlarda paylaş

lionna 4. server hatirladigim kadariyla
cok eski degil cok yenide degil ben lvl 25 gordum 3-5 tane
cok abartili levellarda pek gormedim KOR lar knight olarak geziyolardi ama onalr birakir oyunu..para vermezler diye dusunuyorum
buranin fransiz serveri oldugundan %100 emin deilim belirtiyim
yani acaip fransiz var bu bi sahiplenmemi yoksa gercekten onlarin serverimi cozemedim fransiz diyenler oluyo arada sirada..
viva france diye bagiranlara rastlamak sik sik mumkun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...