Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toradora

Theghosthand

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:
GEL LAN 1v1 GEL

Ayrıca hione

Shana - Shakugan no Shana
Louise - Zero no Tsukaima
Nagi - Hayate no Gotoku

3ü de Toradora dan çok daha önce çıkmış 3 animeden karakterler. 3ü de Rie Kugimiya (Taigayı seslendiren kadın) nın seslendirdiği aynı sesteki (tonlamasına, kullandıkları kelimelere kadar) aynı kişilikteki (tsundere), aynı tipteki (dfc loli) karakterler.

Yani anlıycağın Taiga da sıfır orjinallik var =/

bahsettiğin animelerden ikincisi olan zero no tsukaima yı şu an itibariyle izleyip bitirmiş bulunmaktayım harbiden sölediğin kadar varmış direk lousie = taiga hane karakter yapısı , seslendirme şöle dursun çizim bile aynı diyicem utanmasam , ama genel fikrim halen deişmiş diil ne yazık ki , anime olayında yeni olmamın tek avantajı bu sanırım , bu tip bi karakterle sizler kadar çok fazla karşılaşmış olmadığımdan olsa gerek halen benim için izlemesi keyifli bi karakter (son cümle biraz ilginç olmuş kendim bile iki kere okuyunca anladım neyse orjinalliğini bozmayayım kalsın böle) ...
Sosyal ağlarda paylaş

var varda yurtdışı bağlantısındamı bi sorun vardır nedir bilmiyorum , hiç bi torrent sitesine giremiyorum , bırak torrent sitelerini msne dahi giremiyor , umarım düzelir en kısa zmnda bugün bir çok animenin çıkış günü en kısa zmnda düzelmesi umuduyla artık beklicez ...
Sosyal ağlarda paylaş

sorun bağlantıda diil , torent sitelerine giremiyordum , onuda hallettim ktunnel aracılığıyla isohunt a girip oradan indirdim bende , yoksa bağlantıda sorun yok çok kısa sürede indirdim tek mesele torent linki bulmaktı o konudada ktunnel'i tavsiye ederim sizlere ...
Sosyal ağlarda paylaş

99999 saat sonunda indirebildim.Klasik anime sonuna doğru gidiyor kız kaçıyor çocuk kaçıyor sonra kız dönüyor vs.
Annesi çok şeker bir kadın ryuujinin.
Gerisine yorum yapmıyorum çünkü sıkıldım gerisi salakça olacak izleyecem ama öyle sonunu görmek için.İnşallah bi alternatif son koymayı akıl ederler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...