Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

THE WAIT IS OVER - 21st October LUCASARTS and BIOWARE invites you

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
sadATS2 said:

insallah heroıc olur 40 kısı 25 kısı raıd yapcaz dıe catlamayız her babayıgıt kendı ekmegını cıkarır sonada aslanlar gıbı ortamda kapısır. onca mmo dan sona hala swg nın eskı halını ozluyorum hemen hemen herseyı tek basıma yapabılırdım hıcde sosyallık acısından oyunun keyfı azalmazdı. aksıne bı suru abuk sabuk seye vakıt kaybetmedıgımız ıcın muhabbetımız ve oyunun sosyallıgı on planda olurdu cok ama cokılgınctı. o oyun harıcınde oynadıgım her oyunda ezıkkarakterler bırlesıp heroıc devırdık communıtymız guıld otesıne zor gectı. sıngle play olan oyunda server capında ısım sahıbı olup serverdakı pek cok adamla muhabbetımız had safhada olurdu.

guıldler spontane olarak bırbırlerıne dusman olur bırlesır dovusur. sehırleerde kantınalarda sabaha kadar muhabbet edılır. hıkayeler anlatılırdı bırbırlerıne saglam oyuncular tum serverda tanınır. bılgı ve becerısı dahılınde saygı gorurdu. yoksa 25 kısı gıttık abıyı kestık rolladım bana bu dustu aha bakın seyredın bakın ben ne uberım muhabbetıne gerek duyulmazdı.
padawanlar kasarken sehırde keyfe kalan knıghtlar gelen gıden yabancıları bountyhunterları keser muhabbet gırla gıderdı. bırseye ıhtıyacın varsa ceker gıder kımseye ıhtıyac duymadan toparlardın. tun klaslar kendını heal edebılır dovusebılır ve hakkını vermeye calısırdı.( jedıler apha clas tabı onu ayr dusunmek lazım)
hep ama hep azık olmayan kendınle bagdastırabılecegın swg dekı o charları aradım acıkcası ben mmo larda ve bıldıgım halde bu arayızımın sonucuz kalacagını.
full epıc armorlarla en ıyı sılahlarla tavuk gıbı kesıldım cunku tas kagıt makas temel felsefeydı. blaaa blaaa blaaaa

+1

+

yeni yarattığın karakter ile bile saçma sapan yerlere düşe kalka gidip gezebilirdin
yok sen buraya giremezsin yok sen şu zone dan geçemezsin, dip dibe moblar barikat gibi seni mountunda pataklamazdı... Bir yere girmek için abuzittin tane quest tonla item alıp güçlenip gitmek zorunda değildin.

nsler rancorların arasına buffsuz dalmak intiharsa, dantooine çimenlerinde uzaktan npc djm kesmekte pek bi heyecanlıydı
Sosyal ağlarda paylaş

haruntrk said:

heroic olmalı bencede ben 25 kişiyi nasıl toplayayım kardeşim zaten iş güç kısıtlı zamanımızda oynayacağız. Bir saçmalık ; wow kalite oyun diyenlerede gülerim zero charla gir 3 senede adam yerine koysunlar tabi bu arada ek paketler patchler senin günlerce aylarca uğraştığın elde etmek uğruna herşeyden vazgeçtiğin itemleri beş para etmez hale getirsin. 70 yaptım bir charı wowda sonrada sildim. Swg pre cu da dengesizdi oda başka olay,
abukluk tek başıma evreni kesecem nerdeyse oda uygunsuz bunun bir mantığı da olmalı. Pre Cu modunda yakın birşey bekleyenlerde umduğunu bulamaycak benim gibi bekleyenler ise eski arkadaşlarını ortamı o star wars melodilerini dinleyip sosyalliği bulacak filmleri tekrar baştan izleyecek mutlu olacak...

Swg de dünyayı kurtaran adam rolünü gerizekalı SOE yüzünden oynadık hatırlarsan. Ne bir balans ne bir ufak değişiklik. Beta aşamasındaki dengeyi oyun ölene kadar oynattılar. Bug fixlerle, yaratıcı yeniliklerle ve balansla şu anda kırıp geçiriyodu ama o beyin nerde. Blizzarda bakıp butonları alevli, efektleri parlak hale getirsinler. Zaten rezil oldular o başka konu ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...